A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Jason Tucker
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Jasper
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
William Tayback
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Matthew Layton
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Nappali    - Page 2 I_vote_lcapNappali    - Page 2 I_voting_barNappali    - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Nappali    - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Nappali

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Nappali    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 3:02 am

-Igen az öt perccel ezelőtt, az már múlt.*vigyorgok és hagyom, hogy magával húzzon, kell nekem ez a férfi, és bármit megtennék érte. Szó szerint bármit. Mikor kijavít csak felvonom a szemöldököm és kiöltöm rá a nyelvem.*
-Mintha nem tudnád, hogy nem önszántamból hagytalak el. Ez gonosz húzás volt öntől Mr. Tucker!*kötöm az orrára és lágy csókot hintek ajkaira, miközben ujjaim már a felsője alatt kalandoznak. Fel nem tudja fogni, hogy most mennyire kívánom, vágyom az érintésére, arra, hogy újra az övé legyek. Az elégedett kis morranásra nyakát veszem célba, finoman megharapom, majd mielőtt birtokolni kezdene megszabadítom a felsőjétől. Hagyom, hogy ajkai az enyémeken ejtőzzenek, végig karmolom a hátát, majd ajkába harapok.*
-Ne próbálj meg még egyszer levenni a lábamról. És ne szavakkal legyél nagyfiú...*nyögöm ajkai közé, a várakozás olyan szinten elemészt, mintha a vulkánba dobna. Fel nem érhetem ésszel, hogy képes így felborzolni az érzékeimet.*
-Ne hagyd, hogy újra eltűnjek.*kérem tőle, majd kezeim lassan a nadrágjára tévednek.*
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Nappali    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 7:17 am

Nappali    - Page 2 Tumblrm6titnnple1r41mo9

Erről tudnék vele vitázni, mégsem most fogom megtenni. Azt viszont nem bírom ki, hogy ne említsem meg.
- Képzeld nem tudom. Visszajöttél, azóta meg semmi nem változott, szóval ennyi erővel maradhattál volna itt is. Annyi történt csak, hogy lemaradtam a babánk fejlődésének egy részéről. Mire visszatértél hozzám, már készen kaptalak nagy pocival – jegyzem meg, de nem morcosan, ahogy legszívesebben a témáról beszélnék, mert nem alkalmas a helyzet, valami egészen más jobban érdekel, mint az, hogy a múltról beszéljünk. Már mindegy, elment, de a lényeg, hogy visszajött. Egy egészen kicsi ajándékkal. Nem is hagy tovább beszélni, finoman csókol, miközben ujjai a felsőm alatt kalandoznak. Nem sokáig, ugyanis megszabadít a felsőtől, ami nagyon is útban van, de nem csak én, ő is nagyon túlöltözött még.
- Azt hiszem eléggé levettelek a lábadról ahhoz, hogy mostanában ne kelljen. Azt meg elég jól tudod, hogy nem csak a szám nagy – vigyorgok bele a csókba, meg is harapom alsó ajkát. Már én is a felsője alatt járok, átbújtatom a fején, hogy végre megszabadítsam tőle. Bár nagyon erős a késztetés, hogy ujjaim egyből a melltartót is kikapcsolják, mégsem teszem, előbb kicsit eltolom magamtól a lányt, hogy jól szemügyre vegyem. Még nem láttam ruha nélkül, nagy pocival.
- Elképesztően szép kismama vagy... és nagyon szexi – teszem hozzá sokatmondó vigyorral és már nem is fogom vissza magam, szétnyílik a melltartó és a vékony kis anyag a földön landol.
- Kizárt, hogy hagyjam. Sehova nem mész innen Cattie – suttogom a nyakára és egy megfeszülök, ahogy hozzáér a nadrágomhoz a legjobb helyen.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Nappali    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 3:36 pm

*Jason kicsit morcos, hiába nem mutatja, érzem. De most csak kinevetni lenne energiám. Ezt viszont nem szabad, az nem most érkezik el. De eljön az ideje. Csókjai semmit sem változtak, jó hozzá érni, érezni a bőrét az enyém alatt. Kívánom, és akarom őt.*
-Reméljük, hogy csak én tudom innentől, hogy mi mekkora rajtad.*öltöm ki a nyelvem és miután megszabadítom a felsőjétől Ő is így tesz. Pillantásától elolvadok és el is pirulok, egyszerűen nem bírok tovább rá nézni, pont ezért ujjaim lassan a nadrágját kezdik el újra felfedezni. A bókra inkább nem mondok semmit, se nem tudok, se nem akarok. Tudja hogy mit gondolok erről, de most jól esik egy kis "nyálas" szöveg is. Aztán vége a romantikának a melltartóm lekerül rólam, követte a felsőmet és alászállt. Mennyire kellett már ez. Kibontom az övét és kezem már a nadrágon belül van.*
-Szeretlek.*suttogom egy apró csókba, majd nyakát veszem célba.*
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Nappali    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 9:22 am



Azt hittem aludni akar, erre tessék, máris egymáson fekszünk. Abba sem tudjuk hagyni a csókot, igaz, hogy kicsit romantikusan indult a dolog, de ennyi még nekem is belefér. Elég sokat vártam rá, ezt megengedhetem magamnak. Aztán változik a helyzet, vetkőztetni kezdem és Cattie keze is elmerül a nadrágomban, mire hangosan felnyögök. Meg is lesz a hatása a finom simogatásnak, kemény leszek és szinte felfalom csók közben. Az egész testem megrándul, amikor azt mondja, hogy szeret. Azt hiszem én is, de most erre mit mondjak? Így érzem, mégis nehezen szólalok meg, bármennyire akarom, kicsit nehezen megy még.
- Én is  – mondom végül két csók között. Mindenhol érintem, egyre több ruhából hámozom ki.
 - Biztos, hogy szabad? Úgy értem...  – állok meg egy pillanatra és a hasára téved a tekintetem, úgyis tudja, mire gondolok.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Nappali    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 5:46 am

+18


*Már megint az az én is... Ezzel meg fog ölni az már szent. De nem szólok, csak lágyan mosolygok rá, erre a csodára még várni kell. Jason kemény legény majd rájön, hogy velem nem kell ezt játszania. Nehéz, de majd megérti, legalább is nagyon remélem. A kis kérdése megmosolyogtat, aztán végül vállat vonok, igazából nem tudom, én nem voltam másik férfivel, pedig lett volna rá jelentkező, csak az én szívem már nem volt akkorra kiadó.*
-Nem tudom kedvesem.*húzom közelebb magamhoz végül, aztán óvatosan megcsókolom, a napozóágyra döntöm, és kihámozom a nadrágjából.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Belváros :: Penthouse lakás-
Ugrás: