A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Jason Tucker
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Jasper
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
William Tayback
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Matthew Layton
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Mélygarázs       I_vote_lcapMélygarázs       I_voting_barMélygarázs       I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Mélygarázs       I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Mélygarázs       I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Mélygarázs       I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Mélygarázs       I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Mélygarázs       I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Mélygarázs       I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Mélygarázs       I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Mélygarázs

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 9:10 am

***
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
Matthew Layton
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Matthew Layton


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 1:04 pm

Mintha érdeklődne, de nem olyan megjátszott módon, amikor valójában nem is érdekli semmi, hanem mintha valóban kíváncsi lenne. Érdekes, nem beszélgettünk még így sosem, szex után lihegve sem, nem is értem most hogy jutottunk ki idáig, hogy valamiféle érzelmekről vagy azokra hasonlító dolgokról beszéljünk, én nem erre lettem kitalálva.
- Már akinek a foglalkozásod szimpatikus. Én azt se tudom ki a fene vagy, amikor elmentem veled - mosolyodom el, mert csak egy csinos, gazdag pasit láttam, de nem is ez érdekelt, hanem amit élénk kék szemei ígértek. Az éjszaka minden sötét vágya benne csillogott, és felőlem izompólóban is lehetett volna szakadt farmerrel, akkor is elmegyek vele. A kisugárzása miatt, nem azért mert pénzes pasi. Meg is lepődtem mikor megtudtam, kivel is bújok ágyba, mostanában egyre gyakrabban.
- Tényleg nem, de az a lényeg hogy jó és ahogy látod szívesen gyakorlom rajtad - jegyzem meg, mert van amikor együtt vagyunk, és csak úgy elkezdem ezt a fajta szórakoztatást, amikor nem is kéri éppen. Mert hát nehéz lenne neki nem írányítani, ő egy kicsit olyan megalomániás de mit bánom én? Megadja amire szükségem van.
- Hm, nem fogom ne aggódj, főleg ha kellőképpen lefárasztassz, akkor erőm sem lesz kimászni az ágyból - kuncogok fel, és haladunk a kocsi felé, néhol véletlen nekidőlve hozzáérek, de nem feltűnően, csak hogy érezze, nem ő az egyetlen aki nagyon akarja azt, ami most fog következni. A kocsiba ülve végül megkapom amit akarok, így az út hátralévő részében viszonylag csöndben maradok, nem zavarom a vezetésben, nem szeretném egy oszlopra vagy fára csavarodva végezni a figyelmetlensége miatt. Egyszer talán én is meg fogom csinálni a jogsit. Figyelem a környéket ahol áthaladunk ismerős, hozott már erre párszor, mindig kocsival. Gyönyörű háza van, ami már inkább villának illik be és külön személyzet is van, akikkel még nem találkoztam, de említette hogy nincs egyedül, hanem vannak akik rendben tartják a házát, és főznek is ha úgy van. A mélygarázshoz érve megállunk, amíg kinyílik az ajtó.
- Mindenhol? Akkor holnap ilyenkor is sem végzünk és belehalunk a szexbe - nevetek fel, mert ha az egész házban akarná, akkor hát nem lenne elég erőm hozzá, így is néha alig bírom, és most még fáradt is vagyok. Oké, nem annyira nagyon, meg a vacsi tényleg jót tett, de azért nem bírnám ki. A hajamba túrva csókol meg, és úgy is maradunk, és hazardírozva parkol be, nem is értem hogy sikerül neki, és mikor elszakad tőlem leállítja a kocsit, és kiszáll. Én még szusszanok, de szinte ránt is ki hogy haladunk, és nekiütközöm kemény izmos mellkasának, és csak utána állok meg a lábamon, ahogy a lift felé megyünk és beszállunk. Nem bírja ki és nekinyom a falnak, ahogy becsukódik mögöttünk az ajtó és egyszer csak megállunk, megrándul a lift, és rémültem pillantok fel rá.
- Beragadtunk? - kérdezem, mert azért nem szeretném ha itt kellene egész éjjel dekkolnunk.
Vissza az elejére Go down
Ryan Dashwood
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Ryan Dashwood


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:24 am

+18

Azt egyből gondoltam, hogy neki nem a pénz a lényeg, így aztán meg sem lep, amit mond, kis mosollyal hallgatom.
- Igen tudom, te nem olyan vagy, akinek a pénz számít, már rájöttem. Valójában tényleg nem izgat, hogy a munkámban is másokat irányítok, pont, ahogy az ágyban is? - a kérdés kissé egyértelműre sikerült és a választ is tudom. Szereti, ha irányítom, én meg szeretek irányítani, valószínűleg ezért is alkotunk olyan jó párost. Kifelé menet néha hozzámér, szinte így, ettől az egyszerű érintéstől, ruhán keresztül is bizsereg a bőröm tőle, ma nem fogom kímélni, ez a kis közjáték az étteremben rendesen tett róla, hogy ne bírjak magammal. Ahogy látom Matt-re is ilyen hatással volt, az érintések, na meg az, hogy kívételesen ő nyújtózik csókért az autóban, mind ezt bizonyítják. Örömmel adom meg neki, amit kér, hamarosan úgyis felcserélődnek a szerepek a szokott felállásra. Magam sem tudom még, hogy mennyire leszek vad, mindig a pillanat hevében dől el. Az út csendesen telik, csak a mélygarázs előtt kezdünk újabb csókcsatába, közben gond nélkül leparkolok, ismerem, merre kell menni, hiszen az én garázsom, mellesleg jó nagy.
- Mindenhol persze, de nem azt mondtam, hogy egy éjszaka alatt. Ráérünk nem? Tudtommal a ház nem szalad el... és te sem - ujjammal körberajzolom a szája vonalát, az igazat megvallva minden tetszik nekem ezen a fiún, de nem érek rá ezen gondolkodni, hajt a vágy, így kipattanok és az autót megkerülve őt is rántom magammal, nem várom meg, amíg kiszáll. Felnyögök, ahogy a mellkasomhoz nyomódik, tetszik az érzés és hamarosan már a liftben találjuk magunkat. Nem sok időt hagyok neki, hogy felfogja mit csinálunk, úgyis tudja jól, így aztán újból támadást indítok szép ívű ajkai ellen, testét pedig a lift falához nyomom. Az egész pillanatot az szakítja meg, ahogy puhán megáll a lift, majd mégis ránt rajtunk egyet, Matt pedig rám emeli ijedt tekintetét.
- Aha, még az is lehet, hogy itt kell töltenünk az éjszakát - felelem lazán, mert ahogy elhúzom a faltól és a háta mögé lesek, már látom, mi a gond. Mögötte van a kezelőfelület, szóval biztos az a formás segge megnyomta a stop gombot. Kimondottan tetszik a dolog, így aztán ki is használom. Tudom nem valami kedves tőlem, hogy meghagyom abban a hitben, hogy itt is maradhatunk akár, de ráér később is megtudni, hogy ő okozta ezt a kis működési zavart, ami mellesleg jól kihasználható. Megfordítom a fiút, a háta mögé kerülök és úgy ölelem át. Szorosan simulok hozzá a fenekéhez, hogy érezze, mennyire kívánom. Hozzányomom a keménységem, néha megmozdítom a csípőm. Félrehúzom szőke tincseit a nyakából, belecsókolok, el sem tudja képzelni, mennyire imádom bőrének puhaságát. Egyik kezemmel a hasánál fogva húzom magamhoz birtoklóan, a másikkal rámarkolok férfiasságára határozottan.
- Ha már így alakult, töltsük kellemesen az időt, nem gondolod? Mihez lenne kedved? Nekem ehhez - suttogom a bőrére és a mondat végére érve megint megszorítom a kezemmel. Az övvel szórakozok, még jó, hogy amint ezzel megvagyok, más akadály nincs is. Elhúzódok tőle, éppen csak annyira, hogy le tudjam húzni a fenekéről a nadrágot és a saját f.rkamat is kiszabadítsam. Gyorsan csinálom, nem sz.rakodok, már hallhatja is a fólia szakadását, még jó, hogy mindig van a zsebemben. Határozottan megragadom a csípőjét és egy mozdulattal elmerülök benne. Felnyögök az érzéstől, ahogy kitöltöm, ő meg szorít, elképesztően jó, kicsit ki is élvezem, csak aztán kezdek mozogni benne. Őrült tempót diktálok, nem finomkodok. Minden lökéssel mélyre merülök benne. Ujjaim feszes bőrébe, puha húsába vájnak a csípőjén, miközben minden nyögésem nyakának bőrét csiklandozza. Igazán kiélem magam benne, még inkább gyorsítok és mosolyra húzom a számat, mert meglepetéssel készülök neki. Egyszercsak kirántom magam belőle, egy gyors mozdulattal lekapom az óvszert és már csúszok is vissza. Eddig még soha nem csináltuk nélküle, valójában már most is csak azért húztam fel, hogy némi síkosítással szolgáljon, de már elegem van belőle, hogy közénk áll. Folytatom a gyors lökéseket mélyen Matt fenekében és nem tagadom, nagyon élvezem.
Vissza az elejére Go down
Matthew Layton
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Matthew Layton


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 4:07 am

+18


Nem lepődik meg, de miért is tenné, tudhatja hogy nekem nem az a lényeg, és nekem sem esik le a karikagyűrű az ujjamról ha dolgoznom kell.
- Nekem csak te kellessz, nem a foglalkozásod vagy a pénzed, és nem izgat, csak az amit művelsz velem éjjelente, az viszont annál inkább - mosolygok pimaszkásan, mivel felőlem az amerikai elnök is lehetne, ha ilyen lenne az ágyban akkor elmennék vele. A pénz nem minden, azt akárkitől kaphatok ha éppen úgy van, éltem már úgyis, hogy fizetett éjszakákra mentem el, minimális erőfeszítést kellett csak tennem, és volt ami kellően ellazított, de most már semmi ilyesmivel nem élek. Régi, kevésbé balhés ismerősökkel összejövök néha, de ott is csak max pár feles meg cigi, más semmi, szigorúan tartom magam ahhoz, hogy tiszta vagyok. A csók után csendben telik az út, és ahogy leparkol, figyelem mennyire rutinos, és szinte levegőt venni sem hagy, máris ránt ki a kocsiból, hogy haladjunk, kicsit sem bánom a siettetést, mivel nekem is szűkös már odalent, és ahogy elnézem őt még inkább hajtja a vágy.
- Hát valóban nem, se én se a ház nem szaladunk. Végül is ráérünk ami azt illeti - válaszolok neki, ahogy nekiütközöm a mellkasának, és hamarosan már a liftet figyelem belülről, és nekidönt a falnak, hogy megtámaszkodhassak, de egy kis rántás után megállunk és nem moccanunk, meg is jegyzem hogy mi van ha itt ragadunk, de hála az égnek nem vagyok klausztrofóbiás, és egyedül sem szóval... Elhúz onnan, mivel mögém került a lift tapizós része, és rájövök, hogy valószínűleg ahogy nekidöntött valamit elnyomhattam, így most inkább egy másik dalnak dőlök, ahol nincs  ilyesmi, és hál istennek nem tükrös lift. Nem hagy, megfordít, és úgy tapadok a falnak, miközben már a nyakam csókolja, a bőrőmöm érzem al eheletét, amitől kiráz a hideg de jó értelemben, el sem tudom képzelni miért tetszik neki ennyire a hajam, de amikor olyanja van, képes játszani vele. Hozzámsimul, és megérzem hogy mennyire akar, megborzongok, én is akarom, és nem is kell sokat várnom, már szabadít is ki a nadrágból, kezeimmel segítem, hogy elől is lejöjjön, és ne akadjon fenn meredező férfiasságomban.
- Csak nem kell itt töltenünk, de első állomásnak megteszi, nem igaz? - kérdezek vissza, és amennyire tudok hátrafordulok, hogy lássam mit művel. Kiszabadítja saját magát, és már helyezkedik is, hogy belém vágja magát, mindenféle előkészület nélkül jön, mire fájdalmasan fel is kiáltok, de hagy időt. Ezt mindig, így lassan megszokom, és már nem is fáj annyira, csak kicsit nyom, és kitölt, aztán már mocorogni is, kezdetben lassan de hamar eszeveszett tempót vesz fel, én pedig kapaszkodok a falba, vagy bármibe amit találok, és lehunyt szemmel, nyögök, ahogy mélyre hatolva okoz egyszerre fájdalmas és élvezetet. Furcsa ez a kettősség, de nekem bejön így, a vanília régen nem nyerő, arra mindenki képes, de erőteljes élvezetes szexre kevesen. Nem finomkodik, és a csípőm sem kíméli, tuti meg fognak látszani az ujjai de kit érdekel az most? Felnyögök, és majdnem csalódodottan mikor kihúzza magát belőlem.
- Ryan, mi...? Ahh...- akarok kérdezni, de ekkor furcsa hangot hallok, de nem látom mi az, vagy mi történik, csak hogy újra elmerül bennem, de... már nem olyan mint eddig volt, és levegő után kapva jövök rá, hogy levette az óvszert, és már abszolút egymáshoz simulunk. Tudom milyen kényes ilyen téren, ezért is ér meglepetésként a dolog, de valahol mélyen... hízeleg is, hogy már nem akarja gumival....
Vissza az elejére Go down
Ryan Dashwood
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Ryan Dashwood


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:04 am

+18

Kimondottan jó tett ez a kis kitérő, szeretem húzni a dolgot. Íg még kínzóbb a vágy, de egyszerűen élvezem. Nem hétköznapi, de magam sem vagyok az. Matt sem. Sokan akadtak már utamba egy vad éjszakán, de a legjobb az összes közül az, amelyiken Matt-be botlottam. Az meg kimondottan kedvemre való, hogy értem van oda és nem a pénzemért. Pontosabban csak értem, a pénzemért meg egyáltalán nem. Bármennyire igézőek a szemeim, bármennyire odavannak értem a nők, meg a férfiak, eddig olyan nem akadt, akit a pénz ne érdekelt volna. Hát, megtaláltam a kivételt. A liftbe lépve egyből kihasználom, hogy elakadunk, türelmetlen mozdulatok, vetkőzés, bőr ér a bőrhöz, érintések és sóhajok váltják egymást. Nem finomkodok, nem szokásom, bevágódok a fiúba, de aztán várok, hogy megszokja a helyzetet. Valójában egyáltalán nem akarom már gumiban csinálni, most is csak azért húzom fel, hogy némi síkosságot adjon. Nem vagyok azért annyira állat. Meg hát... nincs kedvem azért megállni egy menetnél, mert nem menne Matt-nek a következő sikítás nélkül. Sikítson, felizgat, de csak akkor, ha kéjes sikítás.
- Most nem kell visszafogni magad. Hangosabban - utasítom, kezem pedig a hasára vándorol. Amíg a másikkal határozottan tartom, szabad kezemmel lejjebb haladok és végigsimítok a férfiasságán. Ujjammal körözök kicsit a hegyén, élvezem, hogy ennyire beindult rám. Ütemes mozdulatokkal izgatom, de nem sokáig, mert kicsusszanok belőle és lerántom az óvszert. Nem kell az ide. Látom rajta, de főleg hallom a hangján a meglepettséget, de tudja, nem ez a megfelelő pillanat, hogy szóvá tegye. Valamiért nem hiszem, hogy bánja, de úgyis meg fogja osztani velem a véleményét. Semmihez sem hasoníltható érzés így hozzásimulni. Gyakran volt részem szexben előtte is, de ennek az életmódnak ára van. Fogalmam sincs, mikor csináltam legutóbb így, óvszer nélkül. Nem mostanában. Matt szűk feneke a végletekig ingerel. Kissé elhúzódok, hogy lepillanthassak és lássam, ahogy a f.rkam elmerül benne. Izgató látvány. Két kezemmel széthúzom a fenekét, talán ennyire mélyen még nem voltam benne, de aztán újra a csípőjébe kell kapaszkodnom, mert érzem, hogy jön a beteljesülés.
- Neked már van előnyöd - emlékeztetem, hogy ő már az étteremben is a csúcsra jutott, persze érthető okokból nem annyira díjazta az ötletem. Azt viszont nem hiszem, hogy kicsit sem élvezte.
- Te... az... enyém... vagy... - nyögöm a nyakába. Kicsit harapok is, nem tudok betelni vele, majd szinte lehetetlennek tartom, mégis gyorsítok.
- Gyerünk Matt, add meg nekem - nyögöm szinte magamon kívül az élvezettől. Egy hangos nyögéssel könnyebbülök meg benne. Párszor még elmerítem az általam kitágított fenékben a férfiasságom, aztán lassan kicsúszok belőle. Gondolom tapasztalt már ilyet, de ez az első alkalom, hogy az én élvezetem folyik ki a fenekéből. Szexi látvány, nem is bírom ki, hogy ne érjek hozzá. Simogatás helyett viszont ráhúzok egyet a fenekére, nem nagyot, de azért érezze, mi a felállás. Felrángatom a nadrágomat, de nem foglalkozok azzal, hogy rendesen feltöltözzek, egyszerűen csak a helyére teszem a f.rkam, a zipzár meg az öv nem érdekel. Megnyomok egy gombot és a lift újra elindul felfelé. A lehúzott óvszert egy hanyag mozdulattal zsebre vágom, majd Matt ajkait keresem.
Vissza az elejére Go down
Matthew Layton
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Matthew Layton


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:37 am

Nem is ő lenne ha nem használná ki a helyzetet, de amennyire ki van éhezve, csodálom hogy eddig kibírta, és nem húzódott le valahol, hogy a kocsiban essen nekem. Mondjuk a háza kényelemsebb ezt el kell ismernem, és felizgat a gondolat hogy holnap délelőtt egyedül hagy a házban, és gyakorlatilag azt csinálok amit akarok. Bár nem hiszem hogy sok mindenre lenne erőm, ahogy elnézem. Nem kímél, már most sem az elején, és ez csak a kezdet, de a franc essen belé, élvezem ahogy mélyre vágódik bennem, és apró fájdalmat okoz. Közben érint ahol lehet, csókolja a nyakam, vagy épp harapja, az sem zavar, csak felszisszenek rá, és amikor néha jobban megnyom a kelleténél, akkor kiáltok csak fel, nem fogom vissza magam, szereti ha hangos vagyok, bár én annyira nem szeretek hangoskodni ha neki csak ez kell a boldogságához, ezen nem fog múlni.

Határozottan, erős kézzel tart a hasamnál, a másik keze meg a farkamra téved és újra izgatni kezd, ahogy közben hátulról is belém löki magát újra és újra. Hátravetem a fejem, és egy pillanatra a vállának dől ahogy ennyire közel van hozzám, megfeszül mindenem, és néha még így is rászorítok a farkára, ahogy érzékenyebb helyen érint. Eszméletlen hogy lehet egy ilyen k*rva szexi pasi ennyire romlott de... érdekelje akinek hat anyja van, csak abba ne hagyja. Készségesen simulok hozzá ahogy mozog bennem, és hangosan nyögök fel, mikor célba ér, immár a gumi nélkül, amit meglepő de eszem nincs hogy megszólaljak már. Majd utána szóvá teszem, ha még fontos lesz.
- Miattad van előnyööööööööm - nyögöm ki, de hangom kicsit elcsúszik, ahogy megint belehúz és már-már fájni kezd amit csinál, de végül még inkább gyorsat, érzem nem kell neki sok már.
- Ch... álmodj - nyögöm ki, csak azért is, mert az övé vagyok, ezt ő is tudja, én is tudom, de nem mondom ki, nem vagyok tárgy vagy játékszer. Hangos nyögéssel élvez belém, mire rajtam is átszáguld a gyönyör első hulláma, de még nem megyek el, annyira nem erős, pont ilyen semmilyen, és ahh de kínoz. Felsóhajtok ahogy kihúzódik belőlem, és még érzem ahogy fenekemre csepeg élvezetének jele, és megrándulok, mikor a fenekemre csap.
- Ezt most mért kaptam? - nézek rá összehúzott szemekkel, de felhúzom én is a nadrágom, hogy menni tudjak, és ne essek pofára a saját lábamban, mikor újraindul a lift, és felérünk az emeletre. Kilépek a kis szűk felvonóból, ahol elég forró volt a hangulat eddig is, és kinyújtóztatom magam, de nem hagy túl sokáig, már meg is érzem, ahogy a nyakamba szuszog.
Vissza az elejére Go down
Ryan Dashwood
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Ryan Dashwood


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 9:05 am

+18

Azt sem tudom már, hol vagyunk, annyira rá figyelek. Csak mozgok benne. Előrelököm a csípőmet, nem kerülik el a figyelmem fájalommal és kéjjes vegyes nyögései, de tudom, hogy élvezi, nem is fogom magam vissza. Nálunk a gyengédség nem szokott előfordulni, persze nem mondom, hogy nem is fog, de az nagyon nem rám lenne jellemző, meg szerintem Matt-re sem. Gumi nélkül még jobban megy a dolog, elképesztő érzés, hogy végre nem áll közénk semmi, tényleg nem tudom, mióta nem volt ilyenben részem. Ez már majdnem olyan, mint egy kapcsolat, igaz szokatlan kapcsolat, de az eddigiekhez képest nálam nagy előrelépés, hogy valakivel kettőnél többször bújok ágyba és még azt is megengedem neki, hogy a házamban várjon meg, amíg dolgozok. Ilyen aztán tényleg nem volt. Senkit nem hagytam egyedül a házamban, akkor sem, ha van személyzet. Nem gondolkodok, csak elmerülök az előttem álló fiúban és érzem, hogy nem bírom sokáig, nagyot élvezek benne, végre érezheti is, mekkora mennyiséget.
- Az enyém vagy - ismétlem meg, nem szeretem, ha ellentmond és amúgy is igazam van. Ha akarnám, minden szempontból az enyém lenne. Ki tudja, lehet, hogy akarom. Mozdulok még benne, de semmi, nem nyög fel, nem spriccel. Felvonom a szemöldököm. Direkt rászóltam, hogy élvezzen.
- Na mi van, nem volt elég? Még többet akarsz? - kérdezek rá és megint rácsapok a fenekére.
- Azért kapod, mert olyan kedvem van. Különben is, ha nem leszel jó, kaphatsz még többet is - vonom meg a vállam és hagyom öltözni, addig én is felkapom a nadrágom. Mire felrángatom, már nyílik is a liftajtó. Nem zavartatom magam, csak a személyzet van itt, ők meg láttak már hasonlót, de még többször hallottak. Ahogy Matt kilép, mögé lépek és a nyakába szuszogok. Nem mondom, feldühít, hogy nem élvezett el.
- Ez még csak a kezdet. De lásd, kivel van dolgod, megmondhatod, hol akarod a folytatást - jelentem ki. Ilyen sem teszek gyakran, nem ajánlom fel, hogy döntsön, hol akarja, de néha ilyen is kell. Mindeneserte vágyom rá és nem is fogom hagyni addig aludni, amíg ki nem elégít rendesen. Magamhoz vonom, ágyékom az övéhez nyomom és ajkaira tapadok egy szenvedélyes csókkal.
Vissza az elejére Go down
Matthew Layton
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Matthew Layton


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 9:28 am

Nem érdekel semmi csak az, hogy vele lehessek, és ahogy bánik velem, teljesen rápörgök a témára, és jelenleg még a gondolkodás is valami elérhetetlen luxusnak tűnik, kábultan hagyom, hogy azt tegyen amit csak akar, és van hogy hangosan felnyögök a ténykedése során. Nem bírom, én ezt... de mégsem sikerül ezúttal a csúcsra jutnom, pont az a fél perc kellett volna, de abbahagyta, én meg szenvedek így, de látom hogy neki sem tetszik annyira. Hát majd legközelebb.
- Nem is igaz... - ellenkezem még tovább, pedig lehet hogy nem kellene ilyesmiket mondanom, és ahogy kimoccan belőlem, semmi csak mereven sajog a farkam a majdnem orgazmustól. Kiszállunk a liftből lassan.
- Belőled sosem elég, és igen még bírok pár kört így is... - válaszolok, és szembe fordulok vele, a hajam égnek tudna állni, ahogy a nyakamba szuszog, és minden pehelyszőrszálam vigyázzba vágta magát. Érzem hogy kicsit mintha morcos lenne.
- De én mindig jó vagyok nem? - nézek fel rá nagy szürkés szemeimmel, hiszen honnan nézzük, az egész minden romlott amit művelünk, de ebben igenis jó vagyok. Érzem hogy nem egészen nyugodt, így csak szembefordulok vele, ahogy kiszálltunk, és kezem lassan siklik végig az oldalán, én pedig lassan lejjebb ereszkedek, és az előszobában, ahol vagyunk, kezdem el kibontani a nadrágjából, és nem kell sokat szarakodnom vele, méris elém tárul a farka, amin párszor végighúzom a kezem, mielőtt a számba venném. Kis terpeszben térdelek előtte, és egyik kezemmel a derekánál kapaszkodom, a másikkal viszont a heréit simogatom, miközben szopom, és dolgozok rajta a számmal, de hát szereti ha ezt csinálom, ha meg ellene van, hát úgyis meg fogom érezni. Én is nehezen bírok magammal, pedig még az ágyban biztosan akarom csinálni, kényelmes puha ágya van, kifejezetten ilyesmire tervezték hogy rosszalkodjanak benne. Azt hiszem ezennel a hol kérdését el is döntöttem.
Vissza az elejére Go down
Ryan Dashwood
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Ryan Dashwood


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:38 am

+18

Azt hittem neki is pont olyan jó, a nyögéseiből úgy tűnt, erre semmi. Hangos nyögéssel élvezek belé, de ő nem jut a csúcsra, nem is értem miért, meglep a dolog, nem nagyon fordult még elő. Nem érzem korainak a dolgot, szóval simán csak lemaradt mellettem. Hát ez van, majd kielégítem, hosszú az éjszaka. Arról nem is beszélve, ha letudom végre a tárgyalást, utána miénk az egész nap és azt csinálok vele, amit akarok. Az ellenkezését nem veszem figyelembe, már az enyém, de fogom még ennél is jobban birtokolni. Kilépünk a liftből, tudom, hogy kínozza, hogy továbbra is áll, de nem élvezett el. Nem kerüli el a figyelmem, ahogy minden szőrszála feláll, jó hatással vagyok rá, el is mosolyodok. Talán ezt a pillanatnyi figyelmetlenséget használja ki, hogy átvegye kicsit az irányítást. Én meg hagyom neki. Nagyon jól használja a száját, én meg semmi jónak nem vagyok ellene. Közel van a fal, a hátam nekidöntöm és beletúrok Matt puha tincseibe, miközben az egyik legélvezetesebb dologba kezd bele. Egy nyögéssel hozom tudomására, hogy jó úton jár és hagyom is, mert nem mindig szoktam, de most pont erre vágyom. Érzem, hogy nem fogom sokáig bírni, hamarosan le fogom körözni, de ezzel még úgysincs vége a dolognak mára. Telhetetlen vagyok, mindenben, főleg, ha róla van szó. Megfogom a haját, erősen, tartom a fejét és előrelendülök a csípőmmel. Szószerint szájbab.szom. Persze nem megyek mélyre, éppen csak párat lökök és hagyom újra érvényesülni a fiút, jól csinálja magától is a dolgot.
- Annyira jól csinálod - ez tőlem már nagy dolognak számít, de nem csak szavakkal fejezem ki magam, hanem egy újabb adag élvezettel, ezúttal a szájába. Jó, hogy a falnak tudok dőlni, mert egy pillanatra teljesen elveszek az érzésben, majd sietősen lerúgom a cipőmet, a zoknimtól, a nadrágtól meg a boxertől is megszabadulok. Felhúzom magamhoz Matt-et és egyből szenvedélyesen csókolom. Nem érdekel, hogy szinte még a szájában van az élvezetem. Kihasználom a pillanatot és felkapom, lábait a derekam köré fonja, hasamhoz nyomódik keménysége, én meg elindulok vele a háló felé.
- Döntöttél hol akarod? Áruld el. Különben itt teszlek magamévá - nyögöm a csókba, megőrülök a vágytól.
Vissza az elejére Go down
Matthew Layton
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Matthew Layton


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jul. 30.

Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am

Jó is amit csinál élvezem, csak tartott volna egy fél perccel tovább, máris én is elmentem volna még egyszer, de kellemetlenül feszítő érzéssel lépek ki a liftből, hosszú még az éjszaka, lesz még alkalmam a csúcsra jutni ahogy őt ismerem, nem fogja vissza magát, nem olyan aki kevéssel is beéri. És ha tudná hogy mennyire bejön nekem... Már nem is foglalkozik azzal, hogy mit mondok, inkább kihasználom a pillanatnyi figyelmetlenséget, és végigsimítok a testén, ahogy letérdelek, és a számba veszem, nem vagyok szívbajos, itt már nem, senki sem lát, a személyzet meg már ismerheti a hangomat, kötöttünk már itt ki párszor. Bár sosem találkoztam még senkivel, mivel reggel általában hazavitt. Ahogy előtte térdelek, nekidől a falnak, és kezei a hajamba találnak, utálom hogy összekócol, de leszek még ettől kócosabb is szerintem, így hát nem szólalok meg, nem is tudnék, hiszen tele a szám. Felnyög ahogy munkálkodom, és nem is kerül akkora erőfeszítésembe hogy elérjem, még jobb legyen neki. Közben végig a szemeit fürkészem, hogy mennyire tetszik neki de hamarosan megérzem mennyire jól is teljesítek, hiszen kőkemény férfiasság sem bírja sokáig, és hamarosan elélvez a számba, főleg ahogy mozgatja a csípőjét, én pedig vele moccanok, ismerem már ezt a trükköt. Elsőre majd megfulladtam, de mára megtanultam hogy működik a dolog, és így csont nélkül veszem az akadályt. Ahogy elélvez, próbálom lenyelni, de egy kicsike így is kicsordul a szám szélén.
- Valamiben jó kell legyen - szólalok meg, és hagyom hogy felhúzzon magához egy csókra, készségesen simulok hozzá és figyelem ahogy rohamos iramban vetkőzni kezd, rajtam még sok a ruha ahhoz képest, hogy mennyie kíván. Aztán felkap, és a dereka köré fonom a lábaim, hogy könnyítsek a súlyomon, de nem hinném hogy problémája lenne a hatvan kilómmal, azért jó erőben van.
- Az ágyadban akarom csinálni a párnáid között - mosolyodom el, és megkapaszkodok a nyakában is, hogy le ne potyogjak, és hagyom hadd cipeljen. Addig sem kell mennem. Végül a közepesen puha ágyán landolok, és rugózom egyet, ahogy ő is leveti magát, én pedig szintén megszabadulok a zoknitől meg a nadrágtól, és kigombolom az ingem is, nem kéne leszaggatni a gombokat róla, ezt a darabot szeretem, így inkább vetkőzöm magamtól. Aztán elnyúlok az ágyban kigombolt nadrággal, kifigyelő férfiassággal félmeztelenül, figyelem mit lép, mit játszunk ezúttal?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mélygarázs       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mélygarázs    Mélygarázs       I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mélygarázs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Belváros :: Ryan Dashwood villája-
Ugrás: