A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Jason Tucker
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Jasper
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
William Tayback
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Matthew Layton
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Hotel      I_vote_lcapHotel      I_voting_barHotel      I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Hotel      I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Hotel      I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Hotel      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Hotel      I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Hotel      I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Hotel      I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Hotel      I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Hotel      I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Hotel      I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Hotel

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:50 am

Turisták ritkán járnak erre, de egy éjszakára is lehet szobát kapni.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeSzomb. Jún. 01, 2013 8:59 am

~ Jason ~

Motoszkál bennem a kérdés, hogy miért jó az neki hogy ha mindent tud rólam, valahol mondjuk érhető hogy minden jött ment alaknak utánanéz, de hogy pont engem szúrjon ki az összes közül... több mint balszerencse mára. El is húzom a szám a válaszára, beletalált, mert miért ne? Vagy ennyire jó agya vagy, vagy csak mákja volt.
- Úgy tűnik te ebben a lényegtelen infók megjegyzésében vagy jó, a vezérkedésen kívül - húzom el a szám, és annak ellenére hogy a vezérem, és hogy milyen beszólogatós stílusa van, azt hiszem kedvelem. De nem biztos, csak talán. Ahhoz több kell, hogy én kedveljek valakit, de mondjuk úgy, nincsenek rossz első benyomásaim róla, és jobban bejön mintha valami öltönyös, faarcú fószer lenne, hajszálkacsíkos öltönyben. Nem, azt soha, akkor már nem itt lennék, nem ebben a városban próbálnám ki a szerencsémet.
- Tulajdonképpen, most hogy mondod egyszer kipróbáltam milyen, nem volt olyan rossz, bár a régi városom nem tett lehetővé ilyesfajta elfoglaltságot - élni is alig - nemhogy rajzolni - maradt elég energiám, és erőm. Azért ott nem volt ilyen csendes kis éjszakai élet, és nem értem rá ennyire lazulni. Persze ezt nem mondom ki hangosan, ha annyira fenemód jól informált, biztosan tudja milyen életem volt. Ha meg nem, hát én biztos nem fogok róla mesélni. Azért annyira sok cuccot nem szívtam fel. Ahhoz sem eleget, hogy egy esetleges ajánlatra igent mondjak a másik térfélről, bár szinte sejtem hogy mennyire mozgatja az agyát az, hogy kijárkálok. Hát ez van, tetszik nem tetszik, amíg nincs megtiltva...

- Nekem nincs, de neked sincs, hiszen nem ismersz annak ellenére, hogy mindent tudsz rólam, vezérem - gúnyolódom egy kicsit, és a végére mintegy fokozásként teszem csak oda a vezért, nem mintha annyira zavarna, hogy éppen a legfőbb ember akar megdönteni. Mondjuk azt el kell ismernem, a meglepetés erejével ért a dolog, de innentől hogy tudom mit akar... Nem mondom hogy nem volt még ilyennel dolgom, de két választásom van így is. Meglátjuk melyik fog bejönni. Aztán hirtelen egy pillanatra eltáncol előlem a világ, ch, francba az a drog... nem számoltam vele hogy ennyire hamar ütni fog, még az a kevesebb is amit én szívtam, és nem ő. Ha rám ilyen erővel tör, akkor ő mit érezhet? Edzettebb vajon, és jobban bírja? A francba nem látom rajta, mennyire van kiütve.
- Nagyon vicces, nem magamra gondoltam.... - húzom el a szám, ennyire nem vágyom kedves vezérünkre, sem ilyen sem olyan formában, de úgy tűnik mégis magamon érezhetem ma kitüntető figyelmét. Ch, hogy szakadna rá az ég is... Nem tudom eldönteni hogy mérgelődjek ezen, vagy inkább ezt is túlélésként fogjam fel. Annyira nem hagy közömbösen hogy ne érdekeljen, de akkor is... ő a vezér, én nem nem akarom hogy sok közöm legyen hozzá. Hacsak nem ragaszkodik hozzám, amit erősen kétlek.
- A város része, de nem hiszem hogy onnan egyhamar továbbjutnánk - vigyorodom el, tekintve milyen állapotban vagyunk, illetve leszünk, erősen kétlem, hogy a szoba hajnal előtt kidobna magából. És ha már szobára visszük egymást ahogy nézem, szerintem nem egy kör után akarunk megállni. Vagy ez, vagy a helyzet függvényében egy másik lehetőségem is van. Ha kellően belelendül, és találok célszerszámot, még ott is hagyhatnám... Igaz a fejem bánná utána, de megtenni megtehetném. Kiülhet az arcomra mert kérdő pillantására csak a fejem csóválom, ezt nem akarja tudni.

- A te híreden nagyobb csorba lenne mint az enyémen, de nem akarom, itt hűvös van - vigyorodom el, és figyelem a tekintetét, valami megvillan benne. Vajon vágy? Vagy számítás? Mit villant felém? Egy pillanatnyi igazságot? Ch, érdekel is engem, lassan elindulunk a hotel felé, és néha le-lekap, amiket ugyanolyan keményen viszonzok, mint elsőre, és akad olyan alkalom hogy az ő háta köt közelebbi ismeretséget a fallal, és én mászok rá egy csókra. Aztán a hotelhez érünk, nem nagy szám, de legalább van. Besétálok Jason előtt, és futó pillantással végigmérem a remegő csajt, ahogy a vezér rászól, és elveszi a szobakártyát. Tovább nem foglalkozom vele, mert noszogatni kezd, hogy induljak már, és nem sokára már az ajtó előtt állunk, ahol a kártya segítségével fel is tárul előttünk a nem túl nagy szoba. Arra pont jó, amire készülünk, csak abban reménykedem hogy kellemetlen meglepetések nem fognak érni, menet közben. Belépek, és berántom magammal őt is, cseppet sem finoman, lábbal rúgva be az ajtót magunk mögött, és nekidöntöm a fadarabnak. Csípőm a csípőjének feszül, ahogy odaszegezem, és lassan csókolom meg, de kicsit sem gyengéden, kezeim a dereka körül járnak, kitapintom milyen övet visel, és hogyan lehet attól a legkönnyebben megszabadulni.
- Megvagy....
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 8:59 am

Hotel      Tumblrm6titnnple1r41mo9

Azt nem mondanám, hogy átgondoltam a dolgot. Tudok róla mindent, ami kell, de egy vezérnek elég veszélyes belemenni egy ilyen helyzetbe egy idegennel. Nem mintha nem tudnám megvédeni magam, de drogosan nem olyan egyszerű, szex közben meg főleg nem. Mégis szeretem a nem éppen egyszerű dolgokat, nem tud velem mit tenni, mert a fejébe kerülne. Nem jutna messzire, úgyhogy nem is izgatom magam ilyeneken. Akarom a pasit, megszerzem, ennyi. Már a hotel felé tartunk. Úgy tűnik, teljes egyetértésben, mert hol én nyomom a falhoz a vékony testét, hol ő présel hozzá menet közben, pár csókért megállva. Jó, talán ez kicsit enyhe kifejezés, mert már a csókok is enyhén korhatárosak, kicsit sem finoman faljuk egymást, de azért odaérünk a célhoz, ahol Vel be is megy előttem, én követem. Határozottan szólok rá a recepciós csajra. Össze is rezzen, biztosan nem gondolta, hogy ilyenkor egyáltalán valaki még betéved. Ahogy nézem elég fiatal, biztos azért vállalta el a melót, hogy legyen egy kis pénze a suli mellett, de hol érdekel ez engem. A lényeg, hogy gyorsan megkapjam a szobakártyát, nagyon is hajt a vágy, hogy minél előbb magam alatt tudjam ezt a vékony testet. Bedugom a kártyát a megfelelő helyre, gondolatban viszont már mást akarok bedugni valahova.
- Befelé – jelentem ki nem túl kedvesen, de nem hiszem, hogy magára veszi, legfeljebb tudja, ha még eddig nem jött rá, hogy mennyire vágyom rá. Nem is kell sokáig bíztatni, tudja ő, hogy mit akarok. Lábbal löki be mögöttünk az ajtót, de nem teszem szóvá, az sem érdekel, ha mindenki felébred rá, csak azzal a követelőző csókkal foglalkozok, bár próbál lassan csókolni, mégis benne van, hogy nem a gyengédség a vágya. Nagyon helyes. Azt tőlem nem kapja meg. Csípőjét az enyémhez nyomja, kezei ismerkednek az övemmel, de közben felfedezhet mást is. A fegyverem. Az egyik. Azok nélkül úgysem indulok el.
- Meg bizony... Ahogy te is – suttogom bele a csókba, nem éppen kedvesen, de érzékien. Előrelépek és lassan magam előtt irányítgatva az ágy felé haladunk, amikor már előtte áll, egy lökéssel vízszintbe kényszerítem, miközben a szeme láttára szabadulok meg a fegyvereimtől és az éjjeliszekrényre teszem őket. Közben szinte le sem veszem a szemem róla, amint végzek ezzel a kis mellékes feladattal, már fölé is tornyosulok, ráhajolok, hogy egy kezdetben ízlelgetős, aztán mélyreható csókban részesítsem.
- Keményen meg foglak b@szni – jelentem ki veszélyesen villanó szemekkel, szabad kezemmel meg a zsebemben kutatok. Nagyon ajánlom, hogy legyen benne óvszer, nem szeretném a cél előtt lefújni a partit. Elégedett vigyorral dobom mellé az ágyra, majd kicsit sem finoman túrok bele a hajába, bele is kapaszkodok, miközben nyelvem sokadjára merül el a szájában. Be kell valljam, jól csókol. Persze vele nem fogom közölni, biztosan tudja magáról. Néha úgy érzem két pasi fekszik alattam, a drog kezdi megtenni a hatását, de Vel ebből mit sem vesz észre... Nagyon jól tudom uralni magam, nem volt kicsi mennyiség, de nekem megszokott. Ha igazán be akarok tépni, nem ennyit szoktam felszívni, de ezt is megérzem kicsit, sokkal inkább bevadulok tőle, Vel nagy örömére. Nem tervezem, hogy hamar elengedem innen. Ha már az enyém, ki is használom, ezt gondolhatja.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:36 am

~ Jason ~

Tény hogy nem gondoltam át józanul a dolgot, de a fejemben és ereimben keringő drog valahogy nagyon is tombolni kezdett bennem, ezért nem bízom az ismeretlen anyagokban, főleg ha mástól kapom, de talán belepusztulni nem fogok, különben is, egyszer élünk, mindent ki kell próbálni, és nem hiszem hogy Jason akkora nagy károkat akarna bennem okozni, akkor nem ekkora vehemenciával csókolna meg. Na meg a másik, ő is betépett, nem csak nekem adott a cuccából, hanem mintha valamit bizonyítana, ő is szívott belőle. Lassan haladunk a hotel felé, mert hol ő, hol én vágom a falhoz lapulva egy-egy keményebb csókért, vagy rövid tapogatózásért. Hát nem mondom, hogy rossz teste van, de valahogy hasonlít az enyémre, majdnem egyforma magasak vagyunk, így egyikünknek sem kell fel vagy éppen lenéznie a másikra. Tökéletes arányok ami azt illeti, főleg hogy így nagyon egyszerű csókolni a másikat.

A hotelhez érve nem ér meglepetés, nem olyan nagy cucc, de bőven megteszi arra, amire éppen kell, és meglepő módon egész fiatal csajszi van a recepciós pultban, és csak egy futó pillantásra méltatom. Ismerős az arca, tuti láttam már valahol, de nem merengek a témán, mivel Jason nem hagy, hanem tuszkol előre, mire persze elmosolyodom. Milyen sietős neki, nyilván jobban feszíti a vágy, mint engem, bár hogy engem is fejbe vert a szer nem kétséges. Nekem is kissé szűkös a nadrágom hirtelenjében, de ezt csak akkor teszem nyilvánvalóvá ha berúgtam az ajtót magunk után. Ahogy csókolom, és kutatok az öve után, lassan elindul, és az ágyfelé terel, amit annyira nem bánok, és mikor odaérünk, meglök, mire hanyatt esek az ágyra, és így alulra kerülök.
- És mire mész vele, ha megvagyok? - pillantok fel kihívóan rá, és figyelem ahogy lerakja a fegyvereit az ágy melletti kis szekrénykére. Én nem veszem elő a késeket a nadrágom rejtett zsebeiből, elvégre azok nem sülnek el, és a nadrág sem sokáig lesz rajtam ha minden igaz. Figyelem ahogy fölém tornyosul, sötét vágyat láthat a szemeimben, azt hiszem teljesen beindultam, és nem egy finomkodós szexet várok tőle. Kicsit sem.

Hevesen csókolok vissza, és kezem végigsiklik az oldalán, fel egészen a nyakáig, és a hajába túrok egy laza mozdulattal, és megint harapok, múltkor is tetszett neki, és most is. Jó pontnak könyvelem el, hogy talált a zsebében óvszert, így legalább nem az én készletem fogy, mivel én is hordok magamnál, ha alkalmi szexre kerülne a sor, ne legyek védtelen.
- Akkor mi lenne ha tennél is valamit az ügy érdekében, nagyszájú? - vigyorgok rá, és mikor ő kapaszkodik az én hajamba, nekem is megvillan a szemem. Mérges leszek ha reggelre pár kihullott tinccsel leszek szegényebb. Ahogy fokozódik a helyzet, úgy érzem egyre jobban a drog hatását, és hogy kezd kiütni, lassan dupla szürke szempárt látok, de gyorsan megrázom a fejem. Nem adhatom át magam a szernek, akkor nem lenne az igazi. Ha már így felettem van, kicsit sem finoman húzom le róla a dzsekijét, és a felsőjét, hogy vékony de szívós felsőtestét csodálhassam meg. Kezem végigfut a bordái mentén, a nyakáig.
- Tetszel...
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 8:05 am

Hotel      Tumblrm6titnnple1r41mo9

Teljesen jó, végre kettesben vagyunk. Nincs se kíváncsi szempár, se kamera, amiből azért akad a városban. Ez a nekem fenntartott szoba, amit hasonló célokra szoktam használni, persze üzletet is bonyolítottam már le itt olyan üzletemberekkel, akik azt is le akarták mások előtt tagadni, hogy a városban jártak. Szóval rendesen kihasználom a szobát, ha telt ház van, ezt akkor sem adják ki. Vel becsapja az ajtót mögöttünk, elégedetten morranok fel, ahogy nekinyom és máris az övem után kutat. Tetszik, hogy türelmetlen. Az ágy felé terelem, elég jó célzás, de nem szeretek finomkodni, se megváratni a partnert, hiszen én is türelmetlen vagyok. Fölé tornyosulok, ahogy eldől az ágyon. A fegyverektől gyorsan megszabadulok, éppen csak olyan távolságra teszem őket, hogy ne zavarjanak, de azért kéznél legyenek, ha éppen kellenek. Nem Vel miatt, de soha nem lehet tudni. Belenézek a szemeibe és amit látok, az leginkább egy ragadozóra jellemző mosolyt csal az arcomra. Le sem tagadhatná, mennyire vágyik rám. Valószínűleg annyira, mint én rá. Kezei az oldalamat simogatják, csók közben harap, de nem bánom, így szeretem. Mielőtt még nagyon elmerülnék a dolgokban, a zsebemben óvszer után kutatok és elégedett vigyorral dobom magunk mellé az ágyra. Egyéjszakásban benne vagyok, de enélkül kizárt. Látom rajta, hogy nincs nagyon képben, kezdi kiütni a cucc, de láttam mennyit szívott, túl nagy hatása nem lesz. Én meg már megszoktam. Az a mennyiség nekem éppen csak annyi, hogy még élvezetesebbé tegye a szexet. Az érintése amúgy is bizsergést vált ki belőlem, de felnyögök, amikor a ruháimtól kezd megszabadítani. Segítek is, minél előbb lekerül rólam, annál jobb.
- Ha beszélsz, akkor kénytelen vagyok válaszolni, pedig másra akarom használni a számat. Jobban tennéd te is, ha megmutatnád, mit tudsz – nyögöm egy csókba, én sem vagyok óvatos, megharapom az alsó ajkát, aztán végignyalok a piercingen. Hogy ez nekem mennyire bejön... Feltérdelek kicsit, éppen csak annyira, hogy őt is felrángassam, amíg megszabadítom a felsőjétől. Egy mozdulattal visszalököm az ágyra, ujjaim meg már egészen máshol járnak. A nadrágját kezdem bontogatni. Közben úgy nézek végig rajta, mint aki mindjárt felfalja. Arra is készülök. Leplezetlenül bámulom, szinte már zavarbaejtően, de miért ne tenném.
- Kib@szott szexi vagy... – osztom meg vele a véleményem kicsit sem kedves stítlusban, de pont ez tetszik benne a külseje mellett. Nem kell finomkodnom, amúgy sem szoktam, de ő is pont úgy szereti a dolgot, ahogy én. Visszahajolok és keményen megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 8:00 am

~ Jason ~

Ch, ha reggel valaki azzal fogad, hogy szobára megyek este a vezérrel, hát melegebb éghajlatra küldöm, erre tessék, itt vagyunk kettesben egy ócska motelben, egy különszobába, beszívva. Csodálatos, nem ezt terveztem estére, de lassan kezdem lesz*rni hogy mi volt az eredeti terv, a cucc sok mindent kisöpör most a fejemből. Nem is baj, most úgysem beszélgetni vagy gondolkodni akarok. A szobába érve, vadul egymásnak esünk, hol ő, hol én kezdeményezek, nem kifejezetten érzem magam gyengébbnek, bizonyos szempontból erősebb vagyok nála, de érdekel is most ez engem. Nem erőpróbára jöttünk, hanem dugni. Az ágyon hanyatt fekve, egy pillanatra megszédülök a szertől, de aztán felnézve máris beleveszek azokba a jeges szürke szemekbe, amik a vágytól csillognak, és a saját vágyam látom bennük viszont. Ahhoz képest hogy csak hotelecske, egészen puha az ágy, ezt van alkalmam kitapasztalni, figyelem ahogy lefegyverkezik, és még óvszert is talál. Nagyon helyes, nem bírnám a véletlenre még akkor sem ha ő az aki. Közben lehúzom a felsőjét, és kezeimmel végigbarangolok a mellkasán, és a bordái, jó szikár teste van, de nem gyenge, látszik hogy van benne erő is. Ch..
- De türelmetlen vagy... - vigyorodom el, és ahogy csókol, kezeim már az övét bontogatják, túl sok rajta a ruha, nem kell az oda, és mikor kilazul, a gombok és a zipzár után, lejjebb is csusszan, bár nem eléggé le, de a boxere már feltárul előttem, ahogyan vágyának kézzel fogható jele is. Hát van aki nem kamuzik, és felpörget a szer.  Engem is megüt, érzem hogy áramlik bennem, és elönt minden józanságot. Nem mondom hogy új lenne a helyzet, volt már benne részem, de... ha nem muszáj nem, de ez más. Most már nem tudnék megállni, túlzottan sajog mindenem hozzá. Felhúz magához és türelmetlenül segítek rá a vetkőztetésre, minden csak útban van, hihetetlen. Éhesen méreget, mint aki mindjárt felfal, és nem is járok messze a valóságtól, amikor közli a véleményét.
- Kibaszottul mocskos a szád, vezérem - pimaszkodok, és egy hirtelen mozdulattal, fordítok a helyzeten, így átmenetileg ő kerül alulra, és én ülök a csípőjére. Előrehajolva csókolom, keményen, durván, követelőzve, nem törődve a harapásokkal, vagy fájdalmas dolgokkal, most semmi nem érdekel igazán, csak hogy érinthessem, és egy kicsit az enyém legyen. Megmozdulok, a csípőm mozgatom, ezzel is ingerelve őt, aki most alulra került, és közben pimasz mosolyra húzódik a szám, úgysem fogja sokáig bírni. A nyakába hajolok, hajam csiklandozhatja, és beleszívok a nyakába, ez bizony még holnap is látszani fog.
- Finom
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:03 am


Ezért jó, hogy nem tervezek meg mindent. Az üzletben igen, de a magánéletben nem. Mindig azt teszem, amihez éppen kedvem van és milyen jól teszem. Ha nem így lenne, akkor ma nem indultam volna csak úgy el és nem futok össze ezzel a szexi ismeretlennel. Akkor viszont nem is lennénk itt, a nekem fenntartott szobában, az ágyon, egyre kevesebb ruhában, ugyanis Vel eléggé türelmetlen, nagyon helyes, pont, mint én. Szóvá is teszi, hogy türelmetlen vagyok, de nem válaszolok rá semmit, a tetteim elég beszédesek. Szinte felfalom, mostmár tényleg semmi nem állíthat meg, óvszer is van, az enyém lesz, nem kérdés. Eltűnik a felsőm, aztán az övem nyitja ki, még nem teljes a dolog, de egyre kevesbb ruha van rajtam és ez tetszik. A drog is rátesz az egészre, de azt hiszem, ha nem vágynék rá amúgy is, mit sem érne. Van benne valami, ami vonz, így aztán nem is próbálok ellenállni. Válaszol a megjegyzésemre és a pillanatnyi zavart kihasználva átfordulunk.
- Nem csak mocskos, nagy is szám... de nem csak a szám nagy. És te, hogy állsz ilyen téren? – pillantok rá, ahogy rajtam ül, de nem bánom, szeretem, ha kényeztetnek és ez a helyzet most nagyon annak tűnik. Nem tervezem, hogy reggel előtt elengedem innen. Tekintetem a nadrágjára vándorol és ki is bontom az övét. Megmozdul, ettől felnyögök, nagyon jó érzés, ahogy ágyéka az enyémhez feszül. Előrehajolva kiszívja a nyakam, tegye, ilyen nyomok mindig vannak rajtam, nem vagyok ellene.
- Szeretsz játszadozni? Mert én igen... – kezdek bele és lehúzom egy csókra. Nem tudok betelni vele, nem is gondoltam, hogy ennyire jól nyomja a dolgot.
- A türelem viszont nem jellemző rám – becsúsztatom a kezem a nadrágjába hátul és rámarkolok a fenekére. Hamarosan az enyém lesz teljesen. Csókok és harapások váltják egymást.
- Mutasd meg mit tudsz. Vedd a szádba – utasítom a rajtam ülő fiút elletmondást nem tűrő pillantással nézek rá.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:19 am

Jason

Érdekel is engem már hogy mit terveztem, minden értelmes gondolatom messze szállt már, és csak az maradt, hogy előttem áll egy szexis pasi, aki nem mellesleg nem akárki, és éppen arra készülünk, amire normális emberek nem szoktak. A normalitás unalmas, én pedig nem élek unalmas életet, akkor nem lennék benne az illegális dolgokban. Ahogy kibontom a nadrágjából, félmosollyal veszem észre, hogy nagyon is merev már, nagyon akarhat engem, vagy csak éppen a könnyebbséget, mindegy is. Anyagon keresztül simítok végig rajta, és kicsit meg is markolom, épp csak hogy felszisszenjen, aztán fordítok a helyzeten, most ő kerül alulra, de még így is nagyon mutat. Végigsimítok a testén, ujjaimmal zongorázom végig a bordáin, lejjebb egészen a hasáig, és kidolgozott izmok rándulnak meg az ujjaim alatt, a bőre pedig önmagában is olyan harapnivalóan puha. Nem is állok ellent, a késztetésnek, a hasánál is magharapom egy kicsit, és csak utána szólalok meg.
- Azt észrevettem hogy nagy, de igazán használhatnád másra is, mint beszédre. Én igen jól állok, de majd meglátod te is - mosolyodom el, hiszen állok én már rég, majd szétvet a vágy és szűk a nadrág nekem, nem kicsit, de még nem vetettem le a gatyám. Bár szerintem nem kell már sok hozzá. Majd kiderül, és igen, máris türelmetlen, és bontogatni kezdi a sliccem, ahogy én lassan megmoccanok rajta, érzem hogy jól esik neki, hajtja a vágy és nem hagyja nyugodni a gondolat ahogyan engem sem. Ahogy kibont elé tárul a merevségem.
- Nem úgy nézek ki mint aki igen? - húzom mosolyra a szám, és engedékenyen hajolok oda egy csókra, ami keményebb a kelleténél, de pont ez pörget fel, akarom, nagyon is. Megfeszülök ahogy a fenekemre markol.
- Miért rám igen? - dobom vissza labdát, és elveszek egy pillanatra vagy talán percekre is a csókok és harapások között. A kemény és a lágy érintésekben, ahogy hozzám ér, és ahogy én játszok az ő testével. A parancsnak is beillő kérését lassan teljesítem, lejjebb mászok róla, és a mellbimbóját harapom meg, és lassan végigharapdálom a mellkasát, a hasfalát, a csípőjét, és csak utána érek hozzá merev szerszámához. Kétszer fel-le simogatom, mielőtt bekapnám, és a számmal kezdeném izgatni.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 8:08 am

A legjobb döntés volt ez a kis esti séta, na meg persze kellett hozzá a mázli is, hogy egy potenciális egyéjszakás jelöltbe fussak. Vagy több éjszakás, nem tudom. A srác bejön, nagyon is, ha az ágyban is jó, akkor kamatoztathatjuk friss ismeretségünket a későbbiekben is. Hm, nem lenne ellenemre az eddigiek alapján. Minden csak csók és bőr, meg érintés. Harapás, szívás, markolás. Sóhajok töltik be a szobát, felváltva férfias nyögésekkel. Kimondottan élvezem a változatosságot. Alapvetően a csajokat szeretem, ritkán vagyok pasival, de akkor megadom a módját. Persze türelmetlen vagyok, de a következő menetben majd rendesen megkínzom. Mert lesz következő menet, az biztos. Ha már megszereztem, nem fogom elengedni egy ideig. Kibontom a nadrágjából és elismerően nézek rajta végig. Hm, minden tetszik rajta. Az is, amit a nadrágjában rejtegetett eddig.
- Ha nem vagy türelmes, akkor csináld, amit mondtam – szólok rá, nem annyira durván, menne ez nekem jobban is, de gondolatban már tovább is léptem, érdekel is engem mit csinál, csak érjen hozzám. Rátalál a keménységemre.
- Jó fiú – elvigyorodok, ahogy végigsimít rajtam. Nem először csinálja, az biztos, ahogy nem is először van f@sz a szájában. Hagyom is, hogy csinálja, ahogy akarja, nem zavarom meg, pont úgy teszi a dolgát, ahogy szeretem.
- Elég – szólalok meg vágytól rekedt hangon. Úgy érzem nem bírom már, elég lenne pár mozdulat, hogy robbanjak, de most nem így akarok.
- Mondom elég – ismétlem meg, mert nem úgy tűnik, mint aki kiengedne a szájából. Egyre gyorsabban veszem a levegőt, érzem, hogy ebből még baj lesz, ha nem hagyja abba. Azt meg nem engedhetem meg magamnak.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 8:19 am

Már rohadtul nem érdekel semmi, csak hogy megkapjam amit akarok, kieelégülést, mocskos szexet egy olyan férfival, akit eddig csak távolról láttam, és nem is gondoltam bele, hogy valaha is egyszer ilyen szituban kötnék ki vele, de nincs ellenemre. Volt már sokkal rosszabb helyzet is, amiből élve és győztesen kerültem ki, ez sem lesz máshogy. Örökérvényű szabály, hogy nem tudod megerőszakolni azt, aki egy orrhosszal előtted jár.
- Ejj de türelmetlen a főnök úr - gúnyolódom egy kis mosollyal, ahogy haladok lefelé a csókokkal, és harapásokkal, szépen kidekorálom azt a formás testét, ezek még látszódni fognak egy ideig, mivel nem vigyázok, minek tenném? Ő sem lesz óvatos, de nem is akarom, ez nem arról szól. Gyengéd szexre mindenki képes, de keményen csinálni... Ch, nem mindenki tudja. Felpillantok az acélszürke szemekben, látom tetszik neki amit talál, hát nem is rossz, sosem lehetett panaszom a méretemre, bár nem is reklám tárgya a dolog ami azt illeti. Aztán ahogy odaérek a férfiasságához, lassan fogom meg először, ismerkedek vele, bár tény és való hogy volt már ilyesmi a kezemben meg máshol is. Nem éltem én szenthez illő életet. Ahogy ráhajolok, nyelvemmel és számmal kényeztetem, néha kicsit ráharapok, de nem nagyon éppen hogy megjelenjen az a kis fájdalommal kevert kéjes grimasz az arcát, ami kifejezetten jól áll neki.
- A jóból sosem elég - válaszolok neki pimaszol, és kieresztve a számból, lassan nyalom körbe, mintha csak fagyi lenne, és ezúttal aktívabban kezdek el dolgozni rajta, érzem mennyire megfeszül, igen szép lenne ha már most elsülne, első körben, mert biztos vagyok benne hogy lesz folytatás. Kezemmel is rásegítek a dologra, karmos gyűrűmmel néhol megkarcolom a combját, és a heréje környékét, mígnem ki nem csikarom belőle az első orgazmust, és hogy elsüljön.
- De sietős itt valakinek - kuncogok fel, és elégedetten nézek végig a feltüzelt testén, és izzó szemeim.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 7:13 am

Amúgy sem szoktam azzal foglalkozni, más mit szólna a dologhoz, valószínűleg sokan meglepődnének, ha tudnák, hogy a pasik is bejönnek. Attól meg tuti sokan kiakadnának, hogy az éjszakai mászkálásom során az első szembejövő szépfiút a nekem fenntartott hotelszobába rángatom. Nem éppen üzleti ügyekről beszélünk, de ki tudja, még az is lehet belőle. Meg kell tartanom az én oldalamon ezt a fiút, szóval majd kitalálok valamit, de nem most. Jelenleg az a legfőbb célom, hogy minél előbb megismerjem, milyn érzés mélyen benne lenni.
- Pont annyira vagyok türelmetlen, mint te – vetem oda, miközben már a szájában vagyok. Hogy a fenébe tudja ennyire jól használni? Mindenesetre addig sem beszél, ezt a tevékenységet nagyon élvezem. A fogát is használja, nem lepődök meg, ennél durvábbat is próbáltam már, de hangot adok annak, mennyire tetszik, amit csinál. Annyira, hogy le is akarom állítani, mert érzem, hogy nem fogom sokáig bírni, de hajthatatlan, úgy néz ki, amit elkezdett, be is fejezi. Én meg nem izgatom magam, bár nem tetszik, hogy nem foglalkozik a parancsommal, de most nem tudok ezen fennakadni. Éles gyűrűjével a legjobb helyeken ér hozzám, mást sem tudok csinálni, csak nyögni, aztán a szájába élvezni minden előzetes figyelmeztetés nélkül.
- Jobban díjazom, ha erre használod a szád és nem beszédre. Ennek legalább értelme is van – piszkálom, a kedvesség nem az erősségem és amúgy sem arról szól ez az egész. Nagyon jól tudja, hogy megvan köztünk a vonzalom, különben nem lennénk itt. Kis pihenőt engedek meg magamnak, aztán fordítok a helyzeten, magam alá kényszerítem és elmerítem benne kapásból két ujjam.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am

A drog, és ez a pasi, az én drága vezérem, vagy micsodám megőrjít főleg hogy a szer vadul tombol bennem, hiába nem szívtam sokat, pont elég arra hogy hihetetlen vágy gyötörjön és kínozzon fájón, de az vigasztal hogy neki se sokkal jobb a helyzet, hiszen látom, tapasztalom mennyire kemény és mennyire akarja a kielégülést. A megjegyzésére, csak apró mosolyra futja, kicsit sem érdekel már a beszélgetés, az ráér, bőven ráér reggelig, vagy amikor épp sikerül majd magunkhoz térnünk.
- Akkor egy csepp sincs benned éppen - vágok vissza, hiszen a türelem minden apró cseppje messze szállt tőlem mára, majd egyszer talán visszajön, de az nem ma lesz. Nem is akarok az lenni, és nem akarok semmi mással foglalkozni csak Jasonnel. Elhúzom a szám, kicsit sem gondoltam volna hogy két térfélen játszik, de ha már így alakult, ki kell használni a hirtelen jött lehetőségeket is. Nem kell sok hogy elélvezzen a számba, amit le is nyelek, és csak egy picike marad, de azt letörlöm a kézfejemmel, és látom hogy nincs rá hatástalanul a gyűrűm simogatása sem, hol összehúzódik, hol megremeg hol meg csak felnyög, de ezzel felcsigáz engem is, nem is kicsit. Aztán kiengedem a számból.
- Hát van, de nem mondhatod hogy nem tetszik a hangom - jegyzem meg kis mosollyal az arcomon, és felnyögök, hozzá préselődök, ahogy fordít a helyzeten, és maga alá gyűr az ágyon. Nem bánom igazán, de egy pillanatra elszédülök, túl hirtelen jövő helyzetváltoztatás volt ez nekem. Aztán nem is nagyon finomkodik, megtalálja a fenekem, és kapásból elmerül bennem két ujja, mire megrándulok, és a nyakába kapaszkodva húzom le magamhoz egy követelőző, lassú és kemény csókra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hotel      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel    Hotel      I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hotel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Belváros :: Főtér-
Ugrás: