A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Jason Tucker
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Jasper
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
William Tayback
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Matthew Layton
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Nappali    I_vote_lcapNappali    I_voting_barNappali    I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Nappali    I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Nappali    I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Nappali    I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Nappali    I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Nappali    I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Nappali    I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Nappali    I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Nappali    I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Nappali    I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Nappali

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali    I_icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 10:14 am

...
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 7:58 am

Nappali    Tumblrm6titnnple1r41mo9

Larael

Haladunk le a hegyről, kicsit már jobb a terület, nem annyira gazos, de végülis nem számít, a saját lábamban is meg tudnék botlani jelenleg. Meg is teszem nem egyszer, ilyenkor jobban rátámaszkodok a lányra. Nem teszi szóvá, de elég sz@e helyzet, hogy pont én egy ellenséges lányra támaszkodok. Méghozzá szószerint. Szép, már legalább tudom mire vezet a könnyelműség. Piszkálódására nem válaszolok, se erőm, se kedvem vitatkozni és nem is vagyok abban a helyzetben, hogy visszaszóljak neki.
- Ha lenne térerő, már én hívtam volna az embereimet... Meg is próbáltam, onnan tudom, hogy ezen a helyen még térerő sincs. Távol mindentől... Én a városhoz vagyok szokva – jelentem ki úgy, mintha egy egyben lekicsinylő kijelentés lenne a külvárosra nézve. Annak is szánom. Nem csak azért, mert ellenséges, nekem ez a terület amúgy is visszamaradottabb, semmi különös nincs benne. Fáradt vagyok, így kicsit meg is állok, nem hagyom, hogy magával húzzon. Egész eddig elég jól tartottam magam az iramhoz, ennyi nekem is jár. Innen már látni a külvárost. Tetszik a mosolya, nem az igazi, nem vidám, de akkor is jól áll neki.
- Ja még a végén azt hiszik, az ellenségnek kémkedsz... Nem örülnének neki a külvárosiak – kissé finoman fejezem ki magam, persze ez alatt azt értem, hogy hamar eltennék a csajt áb alól.
- Gyógyszer... remélem sok, most egy doboz fájdalomcsillapító sem lenne elég – morgok egy kicsit, nem tetszik nekem ez a helyzet, hogy itt ragadok a külvárosban. Már előre tudom, hogy a gyógyszer ki fog ütni. Akkor meg azt csinál velem, amit akar... Bárkit odahívhat vagy tudom is én, nem szoktam ilyenen izgulni, de ez a helyzet nagyon könnyűvé tenne a külvárosiaknak egy kis válságdíj követelést. Mindenesetre valamiért bízok a lányban, nem hiszem, hogy ez lenne a célja.
- Ahh, a fenébe... – morgok ismét, érzem, ahogy csöpög a vérem. Talán semmi és senki nem szagolja ki, nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy itt jártam. Bár... annyira nem érdekel. Ha eltűnök innen, utána már nem számít, mire jönnek rá. Lara szerint tíz perc alatt nála leszünk, nem tudom mennyi idő telik el, de nekem óráknak tűnik, amíg végre kinyitja az ajtót, engem meg nem sok tart vissza, hogy beessek rajta. Megmentőm a nappali felé terel, érzem, ahogy lenyom a kanapéra, de nincs nehéz dolga, eldőlök én magamtól is.
- Nem értem miért mentettél meg... ott is hagyhattál volna, elég kockázatos a belvárosi vezért rejtegetned a házadban... Tényleg érdekel, miért csinálod – szólalok meg halkan. Már remegek, hiába vagyunk bent a házban, annyira fázok, mint talán még egyszer sem. Igyekszem összehúzni magam úgy, hogy lehetőleg ne vérezzem össze a kanapéját. Becsukom a szemem, nehéz nyitva tartani. Még hallom, ahogy mond valamit, de nem válaszolok, csak morgok valamit, érzem, ahogy elnyom az álom vagy legalábbis valami rám nehezedik és mást sem tehetek, minthogy megbízom a lányban. Senkiben nem szoktam.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2013 9:13 am

~ Jason ~ 




Nehézkes az út lefelé, nem csak a fiú nehezíti meg a lejutást, hanem úgy tűnik, most én találom meg az összes kis huplit, és gödröcskét, amibe tuti bele is lépek. Remek, még az hiányzik hogy nekem is valami bajom legyen menet közben. Lassan leérünk, de persze muszáj megjegyzést fűznie a dologhoz.
- Ha lenne térerő, nem szenvednék itt vele, de az is lehet, hogy az ideérkező embereid már lelőttek volna - jegyzem meg, és nem kommentálom a külvárosról alkotott nézetét. Ha neki így tetszik, felesleges lenne bármit is mondanom, úgysem jutna el az agyáig, és gondolom mennyire érdekelné a dolog. Mint tyúkot az abc. Az emelkedő aljánál áll meg pihenni, de nem is csodálom, az ő helyében nekem sem lenne túl sok kedvem és erőm gyalogolni. A külvárosi rész egy kicsit hátrányosabb helyzetben van mint a belváros ezt elismerem, de itt is ugyanúgy zajlik az élet, az emberek reggelente ugyanúgy indulnak a dolgukra, mint a városfal másik felén. De ezt sosem értené meg. 
- Nem érdekelné őket, csak az ha meghalnék, tudom jól mivel játszok, nem szükséges emlékeztetned rá. Felesleges ez az egész háborúsdi... - sóhajtok fel, és tovább noszogatom egy kicsit, haladjunk, mert jövő ilyenkorra sem érünk oda.




- Sok, majd meglátod ha odaérünk annyit belém nyomok, hogy egy hétig fel sem fogsz kelni... - morgok, mert ez nem igaz, minél hamarabb meg szeretnék tőle szabadulni, veszélyes dolog a belvárosiak vezérét rejtegetnem magamnál. Hová tettem én a józan eszem... Jó messzire az biztos. 
- Tarts ki, már nem vagyunk messze, ronda dolog lenne itt feladnod... - támogatom tovább, és nem sokkal később már a kanapémon dől végig. Hát... terveztem már egy ideje az újrakárpitozást tulajdonképpen. Ahogy elhever és fészkelődik egy kicsit, én már ide-oda szaladok a lakásban, hogy keressek ezt azt, de a legtöbb megvan. A konyhába felteszek egy nagy lábos vizet forrni, a legtöbb főzethez és krémhez meleg víz kell.  A hideg vizes borogatást viszont gyorsan a fiú homlokára terítem, és a kérdésére is válaszolok.
- Talán elmondom ha magadnál leszel majd, de most aludj, úgyis mindjárt elájulsz itt nekem - mosolyodom el, és tőlem szokatlan módon, megsimítom az arcát, és mikor már elmerül a feketeségben, akkor vágom le róla a ing ujjat, hogy a sebhez férjek. Lemosom a meleg vízzel, hogy lássam is mit csinálok. 




Majdnem egész éjjel virrasztok, a különböző főzetek kihűlnek mellettem reggelre, az egyikkel a sebet törölgetem hogy fertőtlenítve legyen, a másik pedig pusztán jó a fertőzés elkerülésére. A krémmel pedig bekentem a sebet, és be is kötöm amennyire tudom. A többi, még testén lévő sebet is ellátom, bár azok már nem olyan veszélyesek, mint a válla. Gyakorlatilag reggel lesz, mire mindennel végzek, és a borogatást a homlokán, ki tudja hányadszor cserélem ki. Az összes létező plédet, és melegítésre alkalmas szövetanyagot Jasonra pakoltam, hogy ne fázzon. Ha már melege lesz, az jó jel lesz. Figyelem ahogy alszik, olyan ártatlan, olyan szép így az arca. Nem bírok magammal és még egyszer megsimítom, szomorú mosollyal, nem rá gondolok. Egy halk sóhajjal dőlök hátra, és a kanapénak támaszkodva, úgy ahogy vagyok leülök, hogy gondolkozzak... 
Jason halk szavaira riadok fel, elaludtam....[/coral]
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 9:54 am

Nappali    Tumblrm6titnnple1r41mo9

Larael 



Azt sem tudom merre járunk. Azt tudom, hogy a külvárosban, ahol nem kéne, ráadásul vérzek is, nem éppen biztonságos hely ez nekem és így még meg sem tudom védeni magam.
- Ne nekem mondd. Amíg a külváros így áll hozzánk és nem fogadják el, hogy miénk a vezetőszerep, addig marad a háborúskodás. Különben a békéhez ketten kellenek – jegyzem meg, de nincs sok erőm és nem is érdekel a dolog. Majd ha engednek az akaratunknak, lesz miről beszélni, addig nincs. Valójában lehet, hogy Lara háza nincs is messze, de én annak érzem. Minden lépés kín, az út sem egyenes, minden gödörnél éles fájdalmat érzek a vállamban. A többi ehhez képest semmi. Valahogy betántorgok, szó szerint, aztán eldőlök a kanapén.
- Nem érdekel mit, csak adj valami fájdalomcsillapítót. Kérlek – teszem a végére, rám nem jellemző, de nem vagyok abban a helyzetben, hogy utasítgassam. Az nem érdekel milyen gyógyszer, csak jó erős legyen. Lara rohangál a lakásban, nem tudom követni, mert nem tudom nyitva tartani a szemem. Érzem, ahogy valami hideg a homlokomhoz ér, össze is rezzenek, de jóleső érzés végül is. Lara szavaira csak erőtlenül bólintok és nem erőltetem meg magam, tényleg alszok. Néha érzem, ahogy hozzámér, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg vagy csak álmodom. Mindenesetre álmomban megjelennek a képek, ahogy meglőnek, szinte érzem a fájdalmat. Ég a seb, lüktet, mintha most is hozzáérne valaki. Nyugtalanul alszok, álmomban nyöszörgök kicsit, aztán mégis megnyugszok kicsit, ahogy Lara álmomban végigsimít az arcomon. Ettől elmosolyodok és álmomban belesimulok az érintésbe. Fogalmam sincs mennyi idő telt el, de amikor kinyitom a szemem, még nincs világos kint. Már amennyire látom, de azt hiszem még éjszaka van. Lassan pillantok körbe, kicsit bizalmatlanul, de aztán beugrik, hol is vagyok. Lara ott van mellettem, a kanapénak támaszkodik. Jó, legalább magamhoz tértem, ezek szerint kibírom ezt is. Mondjuk nem valami jó érzés, mindenem fáj, de megvagyok.
- Lara... hány óra van? – kérdezek rá nyöszörögve, közben elkövetem azt a hibát, hogy megmozdítom a karom, ettől hangosabb és kevésbé szép szavak hagyják el a számat. Végigpillantok magamon, amennyire tudok, ekkor esik le, ahogy a lány mozgolódni kezd, hogy valószínűleg aludt.
- Aludtál? – kérdezek rá és megpróbálok felülni, de semmi erőm, visszahanyatlok a kanapéra. 
- Haza... haza kéne mennem. Mi van a sebeimmel? Nagyon durva? Mert fájni fáj eléggé – kezdek kicsit türelmetlen lenni, de a hangom még mindig halk és álmos. Közel van hozzám Lara, éppen ezért nem is tudok ellenállni a kísértésnek. Kinyújtom a kezem és megérintem a haját, olyan puhának tűnik. Ki kell próbálnom, hogy milyen.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 2:45 am

Nappali    Tumblr_lhxanpd9aV1qceyf2o1_500

Kezdem azt hinni hogy sosem lesz vége ennek az útnak, amit nagyon nem ilyenre terveztem. Hogy a félholt belvárosi vezért vigyem haza magamhoz? Még viccnek is rossz, és csak kényszeredett mosolyt préselek ki magamból. Murphy bácsinak helyén van a humora már megint, de az is biztos hogy megölném a bácsit, ha még élne...
- Tulajdonképpen mindegy, két vezér, egyik sem enged... neked is engedned kellene, nem csak Troynak, de persze neked ezt hiába mondja az ember - bosszankodok egy kicsit, nem fogok vele a háborús helyzetről beszélgetni, miközben itt vérzik el a karjaimban. Összeszorul a torkom, vérzett már el valaki így, és nem akarom hogy megint valaki meghaljon, még akkor sem ha az illető igazi akasztófavirág.

Nehézkesen érünk haza végre, és azonmód be is zárkózom, mielőtt előszedném a gyógyszeres dobozom, és a főzeteimet, meg keverékeimet. Azt hiszem álmatlan éjszaka lesz... Ahogy eldől a kanapémon, egyszerűbb lesz minden, főleg hogy nem sokra rá el is ájul, nem csodálom a vérveszteség azért nagy dolog, és ki tudja mióta ücsörgött ott a fa tövében. Édes istenem, miért nekem kellett arra járnom? Áh... végül is megteszek minden tőlem telhetőt, hajam egyszerűen összegumizom, hogy ne legyen útban, és folyamatosan borogatom a homlokár. Hajnal tájt, megkönnyebbülök, mikor belázasodik, ez jó, azt jelenti nincs fertőzés, és életben marad. De mi a fenéért örülök én ennek? Hajnalban ellenőrzöm és nem bírom megállni hogy végig ne simítsak az arcán, így már szinte jóképű, de meglepődve nyílnak el a szemeim, mikor odafordítja az arcát, és elmosolyodik. Vajon mit álmodik? Mosolyogva csúszok le a kanapé mellé, és egy pillanatra döntöm csak hátra a fejem, mégis a hangjára ébredek fel. Nem, nem nem aludhattam el csak így...
- Mi a.. oh máris felébredtél? - szedem össze magam, és megdörzsölöm az arcomat, hogy életet verjek magamba. Felkelek, és fölé hajolva ellenőrzöm a hőmérsékletét. Hőemelkedése még van, de legalább él.
- Délután négy óra van jelenleg azt hiszem, igen annyi van. Mi, én nem, vagyis csak egy pillanatra tettem le a fejem... - jövök zavarba, magam sem értem miért, mintha bűn lenne egy pár órácska alvás. Felkelek, és elindulok a konyhám felé, hogy kávét csináljak, meg teát, és valami kaját is. Vajas lekváros kenyérrel jövök vissza, és Jasonnak teával, meg két kis csésze kávéval.


- Pocsékul néznek ki, de nincs fertőzés, és a gyulladás is megy szépen lefelé. Majd ha ettél, akkor átkötöm őket. Sokat ne várj tőlem, nem volt időm miattad vásárolni - mosolyodom el halványan, és leteszem a tálcát az asztalra, neki meg segítek felülni, hogy enni tudjon. Kitámasztom a hátát egy párnával.
- Előbb a kenyeret, aztán a teát, utána meg kávézhatsz is ha szeretnél. Hazamenni még nem mehetsz, lábra sem tudsz állni szóval leszel szívesen nyugton maradni, és pihenni. elhiheted, én sem az örökkévalóságig szeretnék veled élni - jelentem ki, mert ez így van, sosem volt még így hogy egy pasi ébredt volna a nappalimban. Furcsa, de nem nekem való. Én csak egy cicával élek, aki éppen nem tudom merre kószálhat. Figyelem amíg megküzd a kenyérrel és a teával, és közben egyvalami nem fér a fejembe. Miért játszott a hajammal? Régóta csinálhatta vagy...? Elpakolászok közben amennyire tudok. Amik már nem kellenek visszahordom őket a helyükre, és a borogatásra szánt vizet is kicserélem.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 8:07 am

Lassan áll csak össze a kép, hogy hol is vagyok és miért, de ahogy meglátom a lányt, egyből beugrik minden. Annyira nem is bánom. Pocsék érzés, fáj, de rosszabb is lehetne. Ha mondjuk ott maradok a fa tövében... na akkor tuti kaja lett volna belőlem. Nem is értem, miért segített igazából, nem konkrétan az ő ellensége vagyok, de nem is az én területemen él. Mégsem hagyott ott. Nem vagyok hálátlan, díjazni fogom a dolgot, csak még nem tud róla. Nem is kell.
- Négy óra? – csattanok fel és egyből fel is ugrok... illetve felugranék, de sziszegve dőlök vissza. A fenébe, megmozdulni sem tudok. Inkább maradok a helyemen, kicsit összeszedem magam. Amíg Lara eltűnik a konyhában, körbenézek így fekve. Erre tegnap nem volt lehetőségem, úgy ájultam be ide, hogy jó lehetett nézni. Vagy az ma volt? Azt sem tudom mikor talált rám.
- Bármi megfelel, ezt a párnát is meg tudnám enni – emelek fel halvány mosollyal egy díszpárnát és meglengetem. Pont azt, ami a hátam mögé kerül, ahogy megint segítséggel felülök. Ez húzós volt.
- Tényleg nem maradhatok, neked sem éppen előnyös, hogy itt rejtegetsz – sóhajtok fel, de közben tömöm magamba a kaját. Általában nem ezt szoktam reggelizni, de úgy érzem, még soha nem esett semmi ennyire jól. Nem hozza fel a dolgot, hogy a haját piszkáltam, nem tudom, hogy azért, mert jól esett neki vagy azért, mert felhúzná magát rajta, de jelenleg nem vagyok vitaképes. Így inkább én is hallgatok, egy ideig.
- Kössz a reggelit, meg úgy... az egészet – préselek ki magamból valami köszönetfélét, inkább csak morgás az egész, de tőlem még ez is sok, semmit nem szoktam megköszönni.
- El tudom képzelni, mennyien kereshetnek már. Tuti nem fogják elhinni, ha elmesélem, hol voltam. Persze ehhez még haza is kell jutni – a telefonom után próbálok kutatni, de nem találom.
- A fenébe, nem láttad a telefonom? – nézem át a másik zsebem is, de semmi. Remélem nem esett ki sehol, mert az elég gáz lenne.
- És most, hogy itt ragadtam, mivel töltjük a napot? – érdeklődök és a kötésemre pillantok. Véres, szóval el is fordítom a tekintetem. Bírom én, de nem akkor, ha az enyémről van szó.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am

Lassan ébredezik, de nem is baj, mert addig nekem is van időm összeszedni magam, nem is értem amúgy néha magamat, miért kell nekem vele foglalkozzam? Persze nem rossz pasi, de akkor is az ellenségem. Vagyis ez nem igaz, én nem tekintem annak, és ugyanolyan ember, mint én vagyok, nem hagyhattam ott elvérezni. Amíg győzködöm magam, hogy nem műveltem orbitális baromságot, addig Jason mocorogni kezd, és fel akar kelni, de nem igazán sikerül neki, és ellentmondást nem türően nyomom vissza.
- Igen, négy óra van, és akkor? Mindjárt megint este lesz, és te szépen aludni fogsz... - jelentem ki, mert ez így fog történni. Vérveszteséggel, lőtt és szúrt sebbel, nem fog itt nekem rohangálni, sem a lakásban, sem a városban. Aztán összedobok egy laza reggelit, bár merészt ezt így nevezni négykor, de nem érdekel, akkor is kell valamit ennie, és én sem ettem túl sokat ami azt illeti. Így magamnak is hozok. Vajas lekváros kenyeret csinálok, saját lekvárból, mivel tettem el nemrég. Eredeti eperlekvár, amolyan házimegoldás, de nekem ízlik. Ő meg ahogy elnézem, még a vasat is megenné. Elveszem tőle a kispárnát, és a háta mögé tuszkolom, így a hajam, amit elaludtam kibomlik, és a képébe esik.
- Hoppá, bocs. Amúgy ne edd meg a kispárnámat, mert akkor nem lesz mit a nyakam alá tuszkolni ha tévézni akarok - kuncogok, és két gyors mozdulattal megint összefogom a hajam. Egek, meg kellene fésülködnöm végre, de megvárom amíg megeszi a reggelit, és a gyógyteát is.


- Nem, de az meg neked nem előnyös ha menet közben elájulsz és bárki összeszedhet, és elteheti a fejed szuvenírnek - mondok neki ellent, mert azért ezt nem akarom. Morbid lenne, és nagyon embertelen, azért alapvető emberi jóindulatnak kellene lenni, de pár ember még a szótárban sem találná meg ezt a fogalmat. Figyelem, ahogy betömi a kenyereket, és a teát is megissza egy kis noszogatásra, a kávét meg eldönti kéri-e. Én megiszom, feketén egy fél kanál cukorral. Aztán felállok, és a kis tálcát, és a reggeli maradványait kiviszem a konyhába, majd elpakolok rendesen ha megint elaludt. Vizet folyatok a tányérokra, és a bögrékre, hogy ne száradjon rá semmi, aztán a fürdő felé indulok. Elvégzem folyó ügyeimet, és kifésülöm a hajam, de nem fogom össze, inkább csak egy egyszerű sötétkék hajpánttal türőm hátra. Aztán visszasétálok hozzá.
- Hm, hát van mit, de hagyjuk. Akár belvárosi vagy, akár nem, akkor is ember vagy, nem hagyhattam hogy ott vérezz el... - jegyzem meg csendesen, mert akkor is hazahoztam volna, ha nem Jason az, hanem más, aki szintén belvárosi. Ugyanolyan emberek, csak más eszmét követnek.
- Gyanítom az egész belváros téged keres. Bár ma még nem olyan feltűnő a hiányod szerintem, hiszen hallottam olyasmit hogy szívesen időzöl szép lányoknál napokig... - mosolyodom el, és ahogy a telefonját keresgéli, előhúzom a kiskosaramból. Még itt a kanapén vettem el tőle, és nem is fogja megkapni.

- Nem hagytad el, nálam van, de nem kapod vissza. Úgysem működik, valami baja lehet mert bekapcsol, de utána egyből ki is kapcsolja magát, szóval nem mennél vele sokra - teszem vissza, nem adom oda neki. Majd ha jobban lesz, ami még pár nap. Pár nap és lábra állhat, és éjjel érte jöhetnek. Jó lesz az a pár nap vele...
- Nos, ha van dolgod a fürdőbe, kitámogatlak odáig, meg fürödhetsz is, de aztán kötés csere és alvás lesz - vázolom neki a további programot, ami estére várható. Én meg végre elpakolhatok, és talán az éjjel nappaliba kiszaladok majd valami kaja félét venni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Külváros :: Larael Salisbury lakása-
Ugrás: