A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Jason Tucker
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Jasper
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
William Tayback
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Matthew Layton
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Ösvény a hegyre I_vote_lcapÖsvény a hegyre I_voting_barÖsvény a hegyre I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Ösvény a hegyre I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Ösvény a hegyre I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Ösvény a hegyre I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Ösvény a hegyre

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 11:12 am

Ezen az úton érkezhetsz meg a hegyre.
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 11:08 am

Ösvény a hegyre Tumblrm6titnnple1r41mo9

Larael

Ezt nem gondoltam volna, hogy ilyenekkel tárgyalok. Ilyen idegesítő alakokkal, akik nem hagyják szó nélkül, ha nem jön össze az üzlet. Nem volt akkora dobás, némi anyagot akartam beszerezni, de a minőség finoman szólva is rossz volt. Még akkor sem kell ilyen cucc, ha továbbadom, nem üzletelek olyannal, aminek nincs minősége. A véleményem meg mindig megmondom, így aztán szópárbaj, majd szószerint harc alakult ki köztünk, a fene sem gondolta volna, hogy nem bírják a kritikát, meg ha nem jön össze az üzlet. Végül egy nem túl mély szúrással lettem gazdagabb és egy golyó is súrolt, de ők rosszabbul jártak. Ez van. Attól még én is eléggé sz@rul jártam, vérzek rendesen, ráadásul vissza kéne jutnom a belvárosba, de megpihenek egy kicsit, csak egy egészen kicsit. Hülye voltam, hogy egyedül indultam el, de ez van, kinézek magamnak egy fát, nekidőlve lecsúszok a földre és nem akarok aludni, de nehezek a szemhéjaim. Egészen kicsit csukom csak be, nem alszok, csak... Tényleg nem. Lüktet mindkét sebem, tudom, hogy tovább kell mennem. Kicsit pihenek.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 8:24 am

~ Jason ~

Hosszú és fárasztó napon vagyok túl, és már este van. Elhúzott szájjal nézek ki a kicsi, külvárosi házacskám ablakán, és lassan összekészülődök, ki kell mennem a városon kívülre némi gyógynövényt szedni, az enyémek még nem jók, és kell az egyik krémhez még pár alapanyag, nem leszek készen időben. A szekrényhez sétálva melegítő alsót fekete farmerre cserélem le, a felsőmet pedig egy piros-fekete hosszú ujjú blúzra, és ehhez jön még a sportcipő, és a kabátom, mert még elég csípős az éjszaka, nem szeretnék megfázni. Ilyenkor örülök annak, hogy a város szélétől nem lakom messze, és közel van a hegyi út, mármint az ösvény, a hegyre nem mennék fel sosem. Főleg nem éjjel, egyedül. Még az ötlettől is kiráz a hideg. Hosszú hajam egy hajpánttal szorítom hátra, arcomon enyhe smink, még itthon is szeretek jól kinézni, attól jobban érzem magam. Utolsó igazítás, ajtó bezárása, és apró nőies lépteimmel elindulok az erdőbe. Mosolyt csal az ajkaimra, hogy valami huszonegyedik századi piroskának tűnök.

Az ösvény kihalt, és gazos, néhol tűnik csak fel egy-egy virág, de az inkább csak véletlenül. Szedek pár mindent, még sötétben is megismerem hogy mit keresek, és van elemlámpám, meg különféle kis tasakokat hoztam a növényeknek, mikor valami neszezést hallok tőlem nem messze. Még a vér is megdermed az ereimben egy pillanatra, és kíváncsian forgatom a fejem, hátha észreveszem azt a valakit. Egy sötét körvonal, esik neki az egyik fának, és lecsúszik a tövébe, talán megsérült, vagy beteg... Tétován lépek közelebb, de nem látom az arcát, így megkerülöm a fát, és már készülök hogy előrehajolva segítsek neki, mikor még az aggodalom is rádermed az arcomra. Jason....
- Hát te meg...? - kérdezem tőle, jobb semmi nem jut az eszembe, és gondolkozok, hogyha most odahajolok, és hozzáérek, vajon lelő-e. Aztán mégis leguggolok mellé, és a homlokára simítom a kezem. Egek de forró... a láz nem kétséges.
- Magas lázad van, hol sérültél meg? - kérdezem, és tekintetemmel végigkutatom a testét, és még mindig nem tudom, hogy hagyjam-e itt elvérezni magában, vagy esetleg... Végül is ő is csak ember, de gyilkos gazember...
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 10:42 am

Ösvény a hegyre Tumblrm6titnnple1r41mo9

Larael

Azt hiszem senki nem fog erre járni. Itt töltöm az éjszakát, addig elvérzek, megfagyok és ehhez hasonló jó dolgok jutnak eszembe. Annyi erőm még van, hogy előhalásszam a telefonom, de semmi térerő, erre felnevetek, miért is lenne. Visszacsúsztatom a zsebembe, megszokás, de jelenleg úgy érzem, nem fog ez már nekem kelleni, mert itt fog megenni valami állat. Kellett nekem egyedül jönni... Máskor mindig van testőröm vagy velem tart valaki, akiben megbízok, de nem, most egyedül kellett elindulnom. Nincs több erőm, nekidőlök egy fának és lecsúszok a földre, nem érdekel mi lesz. A sebek égnek és fájnak, mindenhol zsibbadok, fázok, nagyon fázok, szinte remegek, nem valami jó érzés. Hallom, ahogy a fű megroppan, talán inkább gaz, mint fű, hát nem tartott sokáig, jönnek a végszagra. Felsóhajtok, de már abban sem vagyok biztos, hogy hallottam valamit vagy csak képzeltem. Női hangra leszek figyelmes, ahogy kinyitom a szemem, látok magam előtt egy arcot, de nagyon kell figyelnem, hogy lássam is rendesen. Hogy került ide? Olyan, mintha pár pillanat kiesett volna.
- Hát én meg kirándulok egy kicsit Lara. Talán baj? – jegyzem meg kissé gúnyosan, amikor felismerem a nőt. Hát nem vagyok a kedvence, de hol érdekel az engem. Érzem, ahogy a hideg kéz a homlokomhoz ér, nem is hagyom, hogy elhúzza.
- Még ne... ez jó... – nyúlok a keze után és visszahúzom kicsit, fázok, de mégis jólesik a hideg, legalábbis hozzám képest hideg, valójában nem tudom mennyire az. Nehéz a szemhéjam, nem tudom nyitva tartani a szemem, csak akkor pillantok rá, amikor kérdez valamit.
- Ezt ne reklámozd, hogy megsértültem. Ez olyan gáz. Inkább ütném ki magam drogokkal, mint hogy így végezzem. Ez nem illik hozzám – morgolódok egy sort, majd amikor rájövök, hogy nem ezt kérdezte, nagy nehezen beszélek tovább.
- Nem választottam meg jól az üzletfeleket – válaszolok, többet nem kell tudnia, a sebek meg láthatóak. A karomon levő sebhez szorítom a kezem, fáj, de ahogy megszorítom, hangosan felnyögök. Tiszta vér lesz a kezem.
- Itt az alkalom Lara. Örülhetsz, végignézheted, ahogy elvérzek. Tudom, hogy élveznéd – jegyzem meg, de mozdulni sincs erőm, szóval talán nem kéne gúnyolódnom vele. Senki nem tudja hol vagyok. Tényleg itt hagyhat.
- De segíthetnél is – kissé kedvesebb hangnemre váltok, még nekem is fura, nem szoktam így beszélni. Persze azért nem vagyok túl kedves, de tőlem ez is nagy dolog. Megerőltetem magam. Kinyitom a szemem és úgy nézek a lányra, hogy nem tudjon nemet mondani. Másra nem számíthatok jelenleg.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 11:03 am

~ Jason ~

Ahogy meglátom ki hever ott a fának dőlve két egymással tökéletesen ellentétes érzés jut az eszembe. Olyan fiatal és összetört, valamint az, hogy ez mit sem finomít azon, hogy egy szívtelen gyilkos, akinek nem számít semmi. Hezitálok, és látom hogy pár pillanat kiesik neki, mert nehezen fókuszál az arcomra, de felismer. Éljen, remek, miért pont belé kellett futnom, főleg úgy hogy leharcolva támogat egy fát? Csak nem hagyhatom meghalni az orrom előtt, bár egy részem megtenné. Összeszorítom az ajkaim, és nagyon is kellemetlen mosollyal válaszolok neki.
- Rossz irányba kirándulsz, a belváros még csak nem is erre van, és nagyobb baj, hogy jelenleg úgy tűnik sosem érsz oda - válaszolok neki a magam hűvösségével, és kékes szemeimmel végigmérem. Nos igen, határozottan kettősség, az alakja, a külleme, vonzó fiatal srác, mosolya megnyerő lenne, de egy gyilkos rejtőzik a csinos külső alatt, ami igazán rontja az összképet. Tulajdonképpen a csíkos minta tök jól állna neki. Beleillene a fekete-fehér korába. Végig pillantva meglátom a sebeit, a vállánál sérült meg talán picit lejjebb.
- Jó? Elhiszem. Tűzforró vagy - hagyom hogy visszahúzza a kezem, és egy kicsit ott tartom, tulajdonképpen jó érzés hozzáérni. De gyorsan elhessentem a gondolatot. Nekem nem egy gyilkos kell, akinek semmi jövője.
- Nézd, jelenleg rohadtul nem vagy, olyan helyzetben hogy bármit hogy követelj rajtam, szóval fogd be a szádat légyszíves - szólok rá, és bekapcsolom a kislámpám, hogy megnézzem, milyen mély a sebe. Hát eléggé nem szép, mondhatni tiszta vörös. Mégis mi a fenét csináljak vele? Hagyjam itt a csudába? Isten se találna rá, csak napok múlva. Hagyhatnám meghalni. Görcsbe ugrik a gyomrom... Nem akarom, hogy megint meghaljon valaki, főleg ne előttem.

- Végig is nézném ne aggódj. De sajnos nagyobb szenvedés jár neked a csodás tetteidért, szóval erőltesd meg magad, és emeld fel a segged a földről - szólok rá erélyesen, akárhogy is, itt nem maradhat. Még akkor sem, ha ezzel megkockáztatom, hogy magamhoz kell elvinnem. Itt semmim sincs, amivel el tudnám látni a sebét, pedig ide meleg víz kell, meg krémek és teák.
- Na gyerünk, nem érek rád egész éjjel... - szólok ismét, és mellé guggolva az ép karját húzom a nyakam felé, és vállammal megtámasztom amennyire tudom, és elkezdem lassan de biztosan álló helyzetbe húzni, hogy legalább félig meddig megtarthassam. Szerencse hogy olyan hatalmas nagy alkat, és bár így is nehezen, de legalább elbírom, megtartom.
- Ha kirándulni jöttél, akkor kirándulni is fogsz, induljunk, erre... lefelé innen - próbálom meg navigálni az esetleg, imbolygó lépteket, és a gazon keresztül a kis ösvényre tuszkolom, ahol már viszonylag emberi sebességgel tudunk haladni.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:35 am

Ösvény a hegyre Tumblrm6titnnple1r41mo9

Larael

Ezt nem gondoltam volna, hogy pont ő talál rám. Ha már elvérzek, legalább egyedül tegyem és ne olyan valaki társáságában, aki még örül is neki. Hol vannak ilyenkor az embereim... Nem megy könnyen, de felismerem a nőt, egyből beugrik, mennyire nem kedvel, hát nekem alapból nem lenne vele semmi bajom, de mivel külvárosi, ellenségnek tekintem. Lehet, hogy most ő fog megmenteni, de attól még az. Éppen ezért nem lehetek benne biztos, hogy nem akar inkább eltenni láb alól, de ha az a terve, akkor sem tudok sokat hozzászólni. Megmozdulni sincs erőm. Nehezen tudom nyitvatartani a szemem, nem mindig tudok a nőre nézni, de érzem magamon a pillantását. Micsoda öröm lehet ez neki.
- Azért kirándulás, hogy ne a belvárosban legyen. Ismeretlen terület, izgalmas – vonom meg a vállam és egyből felnyögök, az alsó ajkamba harapok, de így is elég hangos, ahhoz legalábbis eléggé, hogy tudja, mennyire fáj. Megfogja a homlokom, jólesik az érintése. Nem hideg, de hozzám képest igen, úgyhogy visszahúzom a kezét, ő meg nem ellenkezik.
- Forró, mint a hangulat? – nyögök és felnevetek, de ez nem az az igazi nevetés, az talán nem is megy nekem, egyszerűen csak a helyzeten nevetek. Nem értem hogyan sebesíthettek meg, amikor én vagyok az egyik legjobb, kisebb sérüléseim már voltak, de ilyen még nem, főleg úgy, hogy egyedül mentem arra az üzleti megbeszélésre. Nem igazán jár erre ilyenkor senki más, arra sem számítottam, hogy egyáltalán valaki rám talál, úgyhogy a kezdeti megjegyzéseim után visszafogom magam, tudom, hogy csak tőle számíthatok segítségre, amit ő is kihangsúlyoz. Fintorogva fordítom oldalra a fejem, amikor az arcomba világít, tudom én, hogy a sebet nézi, de akkor is. Amikor szinte rámszól, felkapom a fejem. Jól értettem, tényleg nem hagy itt? Mosolyra húzom a számat, de inkább csak vicsorgás lesz belőle.
- Igyekszem, de azt nem ígérem, hogy a házadig futok – jegyzem meg, gondolom hozzá megyünk, nem tudom elképzelni, hova vinne ilyenkor. Az biztos, hogy nem fog a belvárosba kísérni. Segít felállni, persze nem hagyom magam, igyekszek egyedül felállni, csak nincs erőm. Túl régóta vérzek és túl mély a seb, mást sem érzek, csak ezt, meg, hogy fázok. Alig van a lábamban erő, bármennyire nem akarok, azért mégiscsak a nőre támaszkodok valamennyire, miközben haladunk valamerre. Tényleg azt csinál, amit akar. Azt sem tudom merre megyünk, tiszta gaz minden, nem egyszer botlok meg, de végül nem esek el legalább, majd végre valami rendes útra érünk, ami szintén nem tudom, hova vezet, de legalább nem kell annyira figyelni. Menet közben is becsukom néha a szemem, nem érdekel hova lépek.
- Hova megyünk? – kérdezek rá mégis, közben persze minden lépésnél felszisszenek, a bizonytalan lépések és a rázkódás nem esik jól a sebemnek. Határozottan irányít valamerre, úgy tűnik, nagyon is tudja, merre megyünk.
- Nem akarok kirándulni, ez fárasztó. Amúgy is... te mit csinálsz ilyenkor erre? – próbálok beszélni, hátha akkor nem esek össze, mert nagyon úgy érzem, hogy nem kell sok hozzá. Lopva a lányra pillantok. Állhatna az én oldalamon is ez a szépség. A testemhez szorítom a kezem, mert a másikkal a lányba kapaszkodok.
- Tényleg azt csinálsz velem, amit akarsz – jegyzem meg. Nem akarom tudatosítani benne, inkább magamnak mondom, nem értem, egy vezér hogyan kerülhet ilyen helyzetbe. Majd felhívok valakit, hogy jöjjön értem. Az lehet, hogy nem hagyott a fa mellett, de ki tudja, mit tervez, ő van előnyben jelenleg.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 11:44 am

~ Jason ~

Fene se gondolta hogy ilyen filmbe illő jelenet fog alakulni ma este, egy kis növénybeszerző körútból. Addig volt jó nekem, amíg nem tudtam ki hever a fának dőlve, de pont ő pont Jason... Mért? Mert ki nem állhatom a gyilkos természetét? Miért kellett nekem idejönni? Letagadhattam volna... Zakatol az agyam, a gondolatok egymást kergetik, még el sem múlik az egyik, máris jön a másik, és közben az arcát figyelem. Fájdalom és fáradtság jellemzi, nem is meglepő, ha rálőttek jó ha túlélte. Bár egyel kevesebb probléma lenne a halálával, de biztos nem az én kezeim között fog elvérezni. Túl mocskos dolog lenne.
- Izgalmas, hát izgalmasan magadban, vadállatok társaságában vérezhetnél itt el... Elég izgalmas, az biztos - válaszolok csípősen, kicsit sem örülök a társaságának, ahogyan annak sem, hogy ha nem akarom hogy itt haljon meg, el kell vinnem magamhoz. kockázatos, de van benne valami eszeveszettül izgalmas is. Egek, mintha szükségem lenne ilyesmire. Én a nyugodalmas élet híve vagyok.
- A fejed forró... Vezérként lehetne több eszed is - jegyzem meg csendesen, nem az én tisztem kioktatni, de mi jutott eszébe hogy egy szál maga indult el? És miért érdekel ez engem? Nem, nem érdekel. Inkább a sebét veszem szemügyre, mire elfordítja a fejét, az éles fény biztosan bántja a szemét, de ennyi belefér.

- Nem is kell futni, csak valamennyire állj meg a lábadon, most legyél erős ne akkor amikor a fél város mögötted áll - csipkelődök egy kicsit, hogy ébren tartsam, ha elájul, soha nem fogok vele hozzámig érni észrevétlenül, segítséget meg aligha hívhatok. Bár az ő mobilját használhatnám, biztos benne van pár emberének a neve, akik rohannának érte, de itt még térerő sincs. Majd ha jobban lesz telefonálok.
- Jobb híján, kénytelen leszel hozzám jönni - válaszolok, és kibotorkálok vele a gazból, hogy nekem holnapra milyen pokoli izomlázam lesz...
- Itt is hagyhatlak az út szélén a bozótba, isten se találna rád három napig... Én gyógynövényeket szedtem, mint általában szoktam - válaszolok, nem titok miért járok ilyen kietlen helyekre, és eddig szerencsésen meg is úsztam kalandok nélkül. Érzem ahogy belém kapaszkodik, és amilyen közel van érzem a belőle áradó parfüm és vér szagát is. Csodálatos kettős, be kell dugnom a kádba is. Lassan botorkálunk lefelé a hegyről, de mégis egészen emberi iramban, és nem sokára már a lejtő aljánál járunk, innen lesz veszedelmes a dolog, igaz hogy közel lakom, de Jason lelassít, adja az édes hét hogy sikerüljön észrevétlenül a házamig jutni vele.
- Kihagyhatatlan ajánlat... - kommentálom, inkább beszéljen addig is magánál van.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 12:06 am

Ösvény a hegyre Tumblrm6titnnple1r41mo9

Larael

Az is éppen elég, hogy teljesen kivagyok, nem kell még fokozni is. Hát pedig nagyon úgy tűnik, nem fogom megúszni a dolgot. A sebek miatt lehet, de az, hogy ez nem marad titokban, egészen biztos. Elég gáz lesz rám nézve, amikor az egész külváros megtudja, hogy védtelenül botorkálok és még az üzleteimet is ilyen jól intézem. Mindenesetre az embereimnek lesz dolga, mire ezt a kis ügyet elsimítják. Hagyom, hogy a lány megnézze a sebem, különösebben nem szeretném, ha hozzáérne, így is eléggé fáj, de nem is teszi. Addig is csak a fejem fordítom el, ez a fény nekem sok ebben a sötétben. Szószerint a képembe világít, de nem teszem szóvá, tényleg nem vagyok abban a helyzetben, hogy dumáljak. Még a végén itthagy, ahogy mondta, vadállatok társaságában.
- Ha annyi vadállat van, akkor elég merész egy nőtől, hogy éjszaka egyedül mászkál erre – jegyzem meg, tudom mivel foglalkozik, de azt nem gondoltam, hogy éjszaka szerzi be a hozzávalókat. Nappal sem éppen biztonságos, ilyenkor meg főleg.
- Van éppen elég eszem… Most az egyszer nem jöttek be a számításaim, de ha mindig bejönne, elszállnék magamtól – horkanok fel a kioktató megjegyzésére, nem kértem tanácsot. Nagyon is jól tudom, hogy nem kellett volna egyedül elindulnom, de ha azt vesszük, olcsón megúsztam. Aki belém kötött, hát az nem. Azt hiszem őt már feleslegesen kenegetik bármiféle krémmel vagy ilyesmivel. Felhúz a földről, próbálok mindent beleadni, de így is jelentős feladat hárul a lányra, viszont kimondottan örülök neki, hogy segítséggel, de fel tudok állni. Úgy éreztem ennyi erő sincs bennem.
- Az egész város mögöttem áll, de ezen a gazos helyen még térerő sincs… - morgolódok, miközben próbálom tartani a lépést vele. Nem mindig megy könnyen, párszor úgy érzem, inkább csak feküdnék és hagyjon elvérezni, de nem bírok tovább menni. A helyzet, amit lefest, na az viszont nem tetszik. Meg is borzongok.
- Nincs kedvem egy percig sem itt maradni, nem hogy három napig, mire már… - be sem fejezem a mondatot, inkább csendben maradok. A gyógynövényekre kicsit elhúzom a számat.
- Ugye van valami gyógyszered? – kérdezek rá, biztos hasznosak a gyógynövények, de nem nagyon hiszek benne, meg abban sem, hogy egy kis zöldtől elmúlna az a fájdalom, amit érzek. Lassan már mindenhol érzem, ahogy azt is, hogy forró vagyok és semmi erőm. Teljesen ki vagyok szolgáltatva egy elvileg ellenségnek. Lelassítok, nem bírom ezt a gyorsaságot, én ehhez fáradt vagyok.
- Nagyon messze laksz még? – megállok egy pillanatra és a lány felé fordulok. Egek, de jó illata van. Milyen puha lehet a haja… Szívesen beletúrnék. Halványan elmosolyodok, ő persze nem tudja, hogy éppen mire gondolok, miközben elvérezni készülök. Ezekszerint még egész jól vagyok, ha ilyenek járnak az eszemben. Erősen kapaszkodok belé, néha már magam sem tudom, hogy tényleg ennyire nem bírom a mászkálást vagy simán csak jó érzés hozzásimulni, de mindenesetre a testem szorosan hozzányomom.
Vissza az elejére Go down
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 10:14 am

~ Jason ~

Annyira szeretem ilyenkor a sorsot, hogy nem jön össze amit elterveztem. Növény szedés, magányosan, szépen csendben ahogyan az menni szokott, aztán alvás reggelig, addigra megszáradnak kicsit a levelek, és könnyebb velük bármit is kezdeni. Erre mi történik? tessék, itt van egy két sebből vérző belvárosi vezér, akit éppen támogatok lefelé a hegyről. Mi az isten ütött belém?
- Elég merész, az igaz, viszont ezt a kirándulást nappal aligha úszhatnám meg észrevétlenül, és nem jó dolog kijárni a biztonságos városrészből - magyarázom meg neki, miért most, és miért egyedül jöttem erre, a vadállatok meg... Hát még nem találkoztam igazából egy darabbal sem, de azt mondták élnek erre, és csak mélyen imádkozom hogy ne éppen most szaladjunk valami felbőszült vadkanba, vagy akármibe. Akkor... biztosan nekem is megállna a szívem. Így inkább elterelem a figyelmem erről, és Jasonnal foglalkozok. Más körülmények között, biztosan nem lennék hozzá ennyire közel, ami azt hiszem érthető is. Iszonyú mértékű szakadék tátong közöttünk, emberileg is, meg társadalmilag is, hiszen ő vezér.
- Ha lenne elég eszed, akkor most nem nekem kellene letámogatnom a hegyről... Ez igaz, de mivel már így is el vagy szállva, mindegy - szurkálódok, de azt hiszem ennyi belefér, nem ebbe fog belehalni, máskor amúgy sem köszörülhetném rajta a nyelvem.

- Hát nincs, ez nekem is eléggé fáj, mert ha lenne, akkor hívtam volna az egyik emberedet és már itt sem lennék, elhiszed? - villantok rá egy félig meddig mosolyt, ami inkább szomorkás, mintsem őszinte, de hogy min sajnálkozom? Magam sem tudom megmondani.
- Ha nincs kedved, akkor kénytelen leszek tovább kapkodni a talpaidat, Jason, én sem érzem jól magam az erdő közepén az ellenséges városrész vezetőjével - vágok vissza, és nem lassítok, egyenletes tempóban haladok, de érzem hogy néha megbotlik, és mintha elhagyná kissé az ereje, de összekapja magát. Ahogy haladunk lefelé, egyre kevésbé van gaz, és dzsungel, és a földutacska is elég járhatóvá válik, ahogy a város pereméhez érkezünk. Innen nincs messze a házam, de vajon odajutunk?
- Van gyógyszerem otthon, és nem, nem lakom már messze, tíz perc, azt még bírd ki - pillantok rá, és megállva ellenőrzöm a homlokát, hm, nem jó, nem jó, nagyon magas... Na de érjünk haza, akkor több mindent tudok tenni érte, bár hogy minek töröm magam? Nekem dől, és elmosolyodik, nem tudom hová tenni a mosolyát, jóképű lesz tőle az arca, de mégsem igazi, nem valóságos. Kérdőn felvonom a szemöldököm, és lágyan megbököm, hogy haladjunk. Kivételesen megbocsátom, hogy ennyire nekem dől, nyilván nagyon nehezen áll meg a lábán.

Tovább tart, így csak húsz perc múlva dőlök neki az ajtómnak, és nyitom ki gyorsan az ajtót, és csak bevágom magam mögött, és a nappali felé vezetem a kéretlen vendéget, ahol azonmód enyhe erőszakkal lefektetem a kanapéra. Visszaszaladok, és bezárom az ajtót magam után, és elindulok összeszedni a dolgaimat amik kelleni fognak. Hideg vizes borogatással a kezemben térek vissza a fiúhoz, és a homlokára terítem.
- És most légyszíves nem meghalni itt nekem.... - szólalok meg közben, ahogy a növényes üvegcséim között matatok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ösvény a hegyre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a hegyre   Ösvény a hegyre I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ösvény a hegyre
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ösvény az erdőbe
» Ösvény a régi kastélyhoz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Erdő :: Erdei ösvény-
Ugrás: