A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Jason Tucker
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Jasper
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
William Tayback
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Matthew Layton
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Ösvény a régi kastélyhoz I_vote_lcapÖsvény a régi kastélyhoz I_voting_barÖsvény a régi kastélyhoz I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Ösvény a régi kastélyhoz

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 11:09 am

Ezen az ösvényen veszélyes haladni, néhol teljesen benőtte a gaz...
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
Aalera Laroux
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Aalera Laroux


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. May. 25.

Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeVas. Május 26, 2013 11:41 am

Velizarii O'Reely


*Sötétség vesz körül, én pedig ezt imádom, katanám átvetve a vállamon ruhácskám ma nem takar sokat, de ma hódítani szeretnék. Szórakozni vágyom, méghozzá egy rég nem látott ismerőssel. Vel... Az én drága Fantomom, nem is hittem, hogy összefuthatok még vele valamikor a jó múltkori fűtött piálás után. Még a végén folytatása lesz most. Hiszen a málhazsákom is nálam van, tele mindenféle finomsággal. Az egyik nagyon régi ösvényt választottam ki, a napokban láttam az én kis szentem a belvárosban, még meg is lepődtem, hogy Ő erre jár, és itt "él". Meglepetések sorával találkozom mostanában, és még ide se értem szinte. Persze azonnal lefüleltem a telefonszámát, nem volt nehéz megszerezni, így ma egy sms-t kapott a drágaság egy olyan szöveggel, ami szinte visszautasíthatatlan. Egy kellemes éjszaka velem. Most komolyan, nem hiszem, hogy sokan vissza utasítanának. Átvágva egy gazosabb részen, lassan megálltam, és betájoltam magam, a málhából kikerült egy pokróc, ledobtam a földre, majd kipakoltam az alkohollal teli négy palackot. Nem adunk a kicsire. Reményeim szerint Velizarii-nál lesz egy két olyan érdekesség is, amire még szüksége lehet a szervezetemnek, tehát most csak egy sima cigire gyújtok rá, és izgatottan várom, hogy megérkezzen. A hajam ma lófarokban a fejem tetején trónol, én pedig már félig fekszem a pokrócon, miközben lassan nyílik ki a tequilás üveg. Meg is húzom, nem váratom meg, már érzem, ahogy a pia végig marja a torkom, kicsit megköszörülöm, és a telefonommal kezdek babrálni. Remélve, hogy a kedves randevú partnerem megtalál. Újra szívok a cigarettából, mélyen letüdőzöm, aztán a kardomat veszem szemügyre. Egyszerűen imádom! Lassan végighúzom az alkaromon, és figyelem ahogy lassan egy vékony vörös csík lesz rajta. Ördögi mosoly jelenik meg az arcomon, és figyelem a saját vérem, büszkélkedem katanám élében, magamon tesztelni a legegyszerűbb a végeredményt úgy is az ellenségeim érzik meg először és utoljára.*
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 3:14 am

~ Aalera ~

Egész nap nem csináltam semmi igazán említésre méltót, a szokásos napi tevékenységeimen kívül, leginkább a nappali órákban a lakásomban voltam. Bár elég merész dolog ezt a kis garzont lakásnak titulálni, de tökéletesen elég nekem arra, amire kell, az éjjeleimet úgysem itt töltöm, és nincsenek nagy igényeim. Tiszta, olcsó és nem zaklat senki. Hát kell ennél több a boldogsághoz? Az ébredés után, ami olyan három körül volt, kávét főztem és épp azt iszogattam a gépem előtt ülve, mikor a telefonom is csipogni kezdett. Megnéztem ki zaklat, és majdnem a képernyőre köptem vissza a kávét az üzenettől. Aalera... az meg ki? Jah, megvan az a csaj akivel múltkor együtt ittam és fene tudja mi volt még, túl részeg voltam hozzá. Visszaírok neki, hogy számíthat a megjelenésemre, és ez el is döntötte mit csinálok az éjjel. Fura egy csaj, veszélyes de mégis dögös mint egy igazi vadmacska, de hát kell a kaland is, bár nem feltétlenül lukra hajtok. Tetszik az a pimasz stílusa, de sosem vallanám be. Én tudom, ő is tudja valószínűleg, akkor meg minek beszélni róla?

Órákkal később és pár apróság beszerzése után, egy igen nehéz oldaltáskával közeledek a város széle felé. A leszálló sötétség jótékonyan elrejt, mert talpig feketében vagyok, csak a piercingem csillanhat meg, az ezüstös rajtam, más semmi. Szokás szerint farmerben vagyok, és bakancs egészíti ki, aminek gumírozott talpa lehetővé teszi hogy egészen halkan is tudjak közlekedni. Persze ez erdős részen esélytelen. Recsegnek-ropognak a kis lehulott gallyal a bakancsom alatt, én pedig a táskámmal közeledek az régi kastélyhoz vezető ösvényen a gaz között. A táskába van minden ami túlélő felszerelés. Két üveg Jack Daniels, gyógyszer, plusz doboz cigi, és óvszer, minden eshetőségre fel kell készülni ami azt illeti. Rágyújtok, nem tartok tőle hogy valaki véletlenül a nyakamba ugrana és megkéselne, és nem sokkal később egy másik cigi szagára leszek figyelmes, így arra felé veszem az irányt, és észre is veszem a magában piknikelő lányt.
- Na mi van, te máris iszol? - köszönök rá, és kérdezés nélkül letelepedek a pokróc csücskére én is, és török ülésbe hajtogatom a lábaimat.
- Jah, szia - köszönök kicsit megkésve, de nem elfelejtve.
Vissza az elejére Go down
Aalera Laroux
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Aalera Laroux


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. May. 25.

Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 8:33 am

Fantomom


*Kezdtem unatkozni, egy ideje már a pokrócon ültem és lassan a fél üveg tequilámnak búcsút mondtam. Már azon voltam, rácsörgök Fantomra, hogy ugyan már ki merte lecsapni a kezemről, de épp ekkor esett be. Elvigyorodva emeltem a magasba az övegem, majd ahogy leült elpöcköltem a csikkem és közelebb másztam hozzá.*
-Aha iszok. Késtél Velizarii!*jelentem ki kissé bosszúsan, majd felsője nyakát megragadva húzom közelebb magamhoz egy csók erejéig, amit ki is élvezek ha hagyja. Aztán elengedem és újra meghúzom az üvegem, végül a férfi felé nyújtom.*
-Amúgy igen, neked is szia.*öltöm ki rá a nyelvem, majd újabb cigit gyújtok meg.*
-Hogy a fenébe kerültél te ebbe a porfészekbe?*teszek fel egy kérdést, miközben visszaszerzem az üvegem. Nem zavartatom magam, törökülésbe tornázkodok, két ügyileg már ismer Vel, egyébként meg nem vagyok szívbajos. Simán vetkőzök ha arról van szó. Sunyi pillantással méregetem Fantomot, majd oldalra billentett fejjel szólalok meg.*
-Szedtél már azóta valami izmot magadra?*bökök a mellkasára, majd végignyalok ajkaimon. Remélem izgalmas lesz mai este, ha nem akkor majd teszünk róla. Nagyon remélem!*
-Csinálhatnál olyan cigit, mint anno, az úgy adta nagyon!*kacsintok rá, végül minden előrejelzés nélkül az ölébe telepszek. Egyenlőre csak háttal ülök neki, és a táskáját kezdem el piszkálni.*
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:57 am

~ Aalera ~

Lassan megpillantom magam előtt a magában kempinező és iszogató nőt a pokrócot, mire elhúzom a szám, már-már mosolynak is nevezhetném. Ledobom magam, és tovább szívom a cigimet, mivel én még csak nem rég gyújtottam rá, elég sok megvan belőle, és nem akarom, hogy kárba vesszen. Felvonom a szemöldököm a piás üvegre. A tequila keserű, de ugyanakkor jó ütős is tud lenni, és ki tudja épp mire van szükségünk. Lehet hogy erre, de hogy józanságra biztos nem, az is fix.
- Nem késtem. Te értél ide hamarabb ami azt illeti, de végső soron teljesen mindegy - vonok vállat lazán, és előrehajolok, mikor a felsőmnél fogva húz közelebb. Nincs annyira ellenemre ez a fajta kis erőszakosság, bővel belefér, egy ilyen vadmacska csajtól meg bőven, egészen addig amíg nem más lesz az este kimenetele. Szar dolog az átvágott torok... Csoda hogy még élek. Most is a kedvenc fekete-fehét Jack Daniels mintás kis kendőmet csavartam a nyakam köré, semmiben nem akadályoz, de nem is mutogatja a nyakam.

- Lényegtelen hogy kerültem ide, ha annyira meg akarod tudni majd megtudod valahonnan - rándítom meg a vállam, és figyelem mit művel az üveggel, amit egyszer csak elveszek tőle, és én is beleiszok. Utána persze visszakapja, és egy pillanatra megborzongok, rég ittam már, elszoktam erről a keserű íztől. Én amúgy is Whiskey párti vagyok, vagy portói.
- Ch, izmos vagyok, de nem egy olyan felfújt hólyag... - jegyzem meg kicsit sértetten, de nagyjából eddig is tart. Mint minden pasi én is hiú vagyok, és nem szeretem ha az alakom kritizálják, de izmos vagyok a magam módján. Nem annyira nagyon, de tudnék meglepetést okozni pár embernek. Felvonom a szemöldököm, mikor az ölembe mászik, de ellenzi a halál, ha ilyen jó nő akar itt dekkolni. Felkuncogok.
- Végül is van hozzá anyagom, csinálhatok - jegyzem meg, és a táskámért nyúlok hogy előszedjek belőle pár cuccot, a kis tasakkal, amiben a fű van, meg a cigigyártáshoz szükséges, egyéb holmi. Szűrő és cigipapír. Egy-két perc múlva már egy komplett összetekert szálat nyújtok át neki, és magamnak is csavarok egyet. Közben kinyitom a táskát, és megmutatom a két üveget is.
- Én sem jöttem felkészületlenül ami azt illeti...
Vissza az elejére Go down
Aalera Laroux
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Aalera Laroux


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. May. 25.

Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 9:28 am

Fantom


*Már-már gúnyos képpel néztem rá, mikor kijelentette, hogy én értem ide hamarabb, ha nincs elég méltóságom akkor visszaszólok, de még hosszú az este. Másra kellenek azok a beszólogatások. Nem az első mondatán kell fenn akadnom. Rövidre zárva a témát csókolom meg csak úgy, mert miért ne alapon, aztán bele is kezdek a társalgásba, kicsit sértegetve is őt, amire rögtön jön a válasz. Kiöltöm rá a nyelvem, majd felvont szemöldökkel szúrok még oda egy mondatot.*
-Először sem vettem észre, és látom most sem fogom. A karom vastagabb, mint a combod.*cukkolom tovább önelégült mosollyal, és az említett testrészeket tényleg egymás mellé teszem. Percekkel később már az ölében dekkolok és úgy dohányzom, illetve kérem meg, hogy gyártson már egy olyan jófajta vicces cigit, mint először. Kérésem parancs, nem telik el öt perc, már a tekert cigi lóg a számban meggyújtva. Egy gyors puszival köszönöm meg neki, majd bepillantást nyerek a táskájába, de hát nekem máson akad meg a szemem, így mélyre is ásom magam a dolgokban, majd diadalmasan emelem magasba az óvszert.*
-Háhá, kis csibész. Ha most azt mondod, már rég óta a táskában van, elvágom a torkod.*jelentőségteljes pillantást vetek Vel-re, majd tekintetem tovább kalandozik a mellettünk pihenő katanára, aztán a karomra, amit nem is olyan régen megvágtam, így a fiú láthatja, hogy én ugyan nem viccelek. Bár ezzel eddig is tisztában kellett legyen. Hiába eddig maximum kétszer futottunk össze.*
-Szóval, mire számítsak?*tüdőzöm le mélyen a cigit, és közben szembe fordulok vele, hogy aztán mikor kiengedem a füstöt az arcába tehessem. Egyik kezem a nyakára téved, miközben a másikkal ledobom az óvszert és újra beleszívok a cigibe. Nagyon is érdekel Vel reakciója. De míg gondolkodik, én újra az üvegem keresem, összekötöm a kellemest a hasznossal. Inkább legyen ködös a tudatom, mint sem. Az anyag tökéletes, ugyan úgy fejbe kólint, mint először, de tökéletesen tompának kell ehhez lennem, mert különben bele őrülnék, a sok pasi az őrületbe visz.*
-Képzeld dugtam a Vezérünkkel már.*kötöm az orrára, majd kicsit közelebb csúszok a csípőjéhez, és oldalra billentett fejjel nézek el mellette.*
-Jé... Jön a Yeti...*kuncogok, és telibe smárolom a srácot, miközben a szabad kezem ujjai az éj fekete tincsek közé túrnak, ezzel tartva biztosan az "áldozatomat". Ahogy elhúzódok, már a cigit veszem a számba, esélyt sem adva Vel-nek, hogy viszonozhassa a játékom. A tequila viszont kifogyott, így elhúzom a számat, és kimászok a fiú öléből, hogy a táskámból még kivegyek egy huncutságot. Absinth, imádom, és le se mondanék róla soha.*
-Egészségedre.*dobom az üveget Fantomnak, és vigyorogva szívok még párat a cigiből, mielőtt el nem nyomom.*
-Ez jó cucc volt. Majd áruld el honnan szerzed.*kacsintok rá, és kezembe veszem a fegyverem.*
-Te mire esküszöl?*méregetem a katanámat, miközben a kérdést a fiúnak intézem. Kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ilyen idióta, hogy nem pisztolyt használok, vagy hozzám egyszerűen csak nem illik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ösvény a régi kastélyhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény a régi kastélyhoz   Ösvény a régi kastélyhoz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ösvény a régi kastélyhoz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Erdő :: Erdei ösvény-
Ugrás: