A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Jason Tucker
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Jasper
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
William Tayback
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Matthew Layton
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Első emelet    I_vote_lcapElső emelet    I_voting_barElső emelet    I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Első emelet    I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Első emelet    I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Első emelet    I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Első emelet    I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Első emelet    I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Első emelet    I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Első emelet    I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Első emelet    I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Első emelet    I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Első emelet

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Első emelet    Empty
TémanyitásTárgy: Első emelet    Első emelet    I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:29 am

Drogériák, parfümériák, és egyéb szépészeti szereket találsz meg itt.
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
Manuela Flower
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Manuela Flower


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 06.

Első emelet    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emelet    Első emelet    I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 11:49 pm

&Cattie-bri


Egyszerűen már elegem van abból, hogy hogy otthon ülök, s mást se teszek, mint Dereket várom, mert tudom, hogy valamiben sántikál, s nem akarja elmondani. Oké, hogy maffiaügyek, én is vállalok kisebb melókat, például csempészést, meg ilyeneket, de nem olyanokat, amelyek a szabadságomba, vagy rosszabb esetbe az életembe kerülhetnek. Számomra felfoghatatlan, hogy miért ennyire meggondolatlan, főleg, hogy a családja híres a belvárosi maffia köreiben, hiszen ők távolították el a szüleit... de egyszerűen nem tudom visszafogni. Néha azt kívánom, hogy bár ne kötnének hozzá olyan erős érzelmek, s bár ne sajnálnám kidobni otthonról. Hiszen a lakás az én örökségem, s nem kell megosztanom senkivel, ha nem akarom. De hát itt nem arról van szó, hogy mit akarok, hiszen nem az eszemre hallgatok, hanem a szívemre, ami azt súgja, hogy Dereknek maradnia kell, hiszen mellettem a helye. Ami igaz is. Ő az egyetlen, aki az enyém, s csakis az enyém marad örökre. Mert szeretem. Persze ő semmit nem viszonoz az én érzéseimből, ő csak úgy tekint rám. mint egy Teréz anyára, aki hajléktalanná vált férfiakat fogad be... nem mintha ez lenne a hobbim. Derek más, mint a többi férfi, hiszen nagyon régóta szerelmes vagyok belé, de persze ezt neki sose mertem bevallani. Biztosan kinevetett volna. Nem vagyok én annyira szép, hogy felfigyeljen rám. Megráztam a fejem, majd egy sóhajjal együtt indultam el a fürdőbe. El kell mennem innen, muszáj, mert különben megbolondulok. Ha itt maradok egyedül, akkor biztosan az agyamra megy majd a csend. Beálltam a zuhany alá, gyorsan lefürödtem, megszárítkoztam, majd magamra vettem a ruháimat. Itt soha nem öltözök ki, csupán egy rövidnacit vettem fel ujjatlannal, meg balerinacipővel. A hajamat összefogtam, sminkként meg csak egy kis szempillaspirált meg alapozót tettem magamra. Nem ültem autóba, hiszen a külvárosban minden közel van, ezért gyalogosan indultam, hiszen nem vagyok kényes lány. Kis gondolkodás után úgy döntöttem, hogy a legjobb időtöltés számomra a vásárolgatás lenne, úgyis elfogyott a szájfényem, meg a parfümöm, amire szükségem van, ha esetleg be kell lesni a belvárosba a munka miatt. Otthonosan mozogtam az üzletben, rögtön az első emeletet céloztam meg, hiszen ott találok meg minden drogériai szert. Futottam pár kört a boltokban, majd hamarosan egy ismerősbe ütköztem. Cattie-bri volt, a maffia lánya... nem nagyon ismertem személyesen, hiszen én csak az egyik embere voltam, akit néha napján tudott mozgatni, ha kellett, azt hiszem háromszor, vagy négyszer találkoztam vele eddig. Most mosolyogva léptem oda hozzá.
- Szia Cattie. Emlékszel rám? Manuela vagyok.- mondom neki, majd megálltam előtte. Mindig féltékeny voltam rá a szépsége miatt, meg akkor is, amikor láttam Derek tekintetét , ahogyan elismerően vizslatja a lányt. De hát kinek ezt dobja az élet, kinek azt... azzal kell megelégedni, amit kapott az ember.
- Hogy vagy mostanság?- kérdezem udvariasan, majd elindultam a kozmetikumok felé. Gondoltam majd követ, ha szeretne, nekem be kell vásárolnom minél gyorsabban, majd hamarosan a kisboltba is be kéne ugranom... hiszen már az is az én gondom. Rendesen a nyakamba szakadtak a dolgok, de ez van. Ahogy nézegettem a kozmetikumokat, lassam megint szólásra nyitottam a számat, de most már jóval halkabban.
- Esetleg valami munka van, amiben tudok segíteni?- kérdezem, majd levettem egy szájfényt, kipróbáltam a kezemen, majd a lányra pillantottam.
ÖLTÖZÉKEM
Vissza az elejére Go down
 
Első emelet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Második emelet
» Harmadik emelet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Külváros :: Black Shadow Bevásárlóközpont-
Ugrás: