A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Jason Tucker
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Jasper
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
William Tayback
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Matthew Layton
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Medence    I_vote_lcapMedence    I_voting_barMedence    I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Medence    I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Medence    I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Medence    I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Medence    I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Medence    I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Medence    I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Medence    I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Medence    I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Medence    I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Medence

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Medence    Medence    I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:00 am

Kristálytiszta vízű medence, de állítólag volt már piros a víz színe.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 10:19 am

Medence    Tumblr_m6k6vmoxEu1rt7loco1_500

& Jason Tucker

Játssz tovább...


Csendben tűrtem a kis vicces megszólalását a gránát alakú csörgőről legszívesebben fejbe dobtam volna a bakancsommal, de ahhoz sok erőt kell kifejteni, tehát nem fárasztom magam feleslegesen. Aztán az ágyba mászós témát jól megkerülve fürdőzésre invitáltam inkább a férfit. Egy üveg piával, és azzal a sok érzéssel ami bennem kavargott. Gyorsan a medencéhez értünk, és pillanatok alatt le is vetkőztem. Nem hagytam időt neki, hogy végig mérhessen, mert üveggel az ajkamon ugrottam is a vízbe. Ahogy felbukkantam elvettem az üveget a számtól, és igen is engedtem magamnak annyit, hogy végig nézzem ahogy levetkőzik.
-Ne izgulj kedves. Nem hagyom, hogy ezt hitesd el velem. Pasi vagy egyszerű átlátni rajtad.-kacsintottam rá a válasz közben. Nagyon is jól tudtam, hogy mire vágyik egy ilyen pasi, mint Jason, és eszem ágában nem volt rávenni magam, hogy megadjam neki amit akar. Majd ha én mászok rá, akkor esetleg azt csinál amit szeretne, addig pedig nem. Néztem ahogy a vízbe veti magát és apró mosoly játszott ajkaimon ahogy mellém került. Míg ő ivott az absinthból én is ezt tettem, csak kicsit tovább. Felém fordult, majd a kezemből kivette az üveget, nem tudom merre tette, de ebben a pillanatban nem érdekelt igazán, azok a szemek... Megfeneklettem a saját elburjánzó gondolataim között miközben Jason egyre közelebb hajolt, és valami nyálas szart próbált előadni.
-De... van szebb dolog...-húztam ravasz mosolyra ajkaimat.
-Az, ha nem rontod a hírneved ilyen nyálas szarságokkal. Nem áll jól ne haragudj...-böktem meg a mellkasát, de pillantásom nem tudtam elkapni róla, valójában tetszett, hogy ezt mondta, de be nem vallom majd soha. Egyszerű, hogy csak ágyba szeretne vinni, így kicsit lelombozó az összhatás. Az utolsó pillanatig ismét fogva tartotta a pillantásom. Ajkai az enyémekre tapadtak, már ismerős érzés volt, kellett nekem. Ahogy ujjai a hajamba fúródtak közelebb bújtam hozzá, karjaimat a nyaka köré fontam, azt sem bántam, hogy térdével szétfeszítette a combomat, én szabtam meg azt az egy íratlan szabályt, hogy hagyd, hogy sodorjon az ár. Persze ott volt az a pici félsz is, hogy mi lesz ha messzire megyünk, és én nem akarom, de szép lassan a csók okozta lassú égésben ez is elpárolgott. Akartam Jasont, és már nem rémültem meg tőle, csípőmön barangolt a szabad keze, de már ezt sem bántam, bátran túrtam a hajába, és követeltem a csók folytatását, nyelveink érzéki táncát, az érintését, mindenemet neki szerettem volna adni. A percek óráknak tűntek számomra, de ez sem érdekelt. Lábaimmal lassan átkulcsoltam a derekát és ajkairól áttértem a nyakára, finoman megharaptam, majd apró csókokkal sújtottam le rá, úgy gondoltam egy kicsit kínozni szeretném. Ujjaimmal a gerincén és a bordáin zongoráztam, finoman, hogy még jobban érezhesse magát, kívántam őt, és nem ijedtem meg a gondolattól, ez jel, ha bele döglök is, akkor is az! Szabad kezemmel hátra nyúltam, és megfogtam az egyik üveget, közben visszatértem a fiú ajkaira, minden perc egyre jobban hozzá kötött, én pedig örültem ennek a köteléknek, nem akartam beszélni, mert tudtam, hogy csak csupa butaság jönne ki belőlem, ezt pedig nem akartam. Elszakadtam ajkaitól, és a látatlanban megkaparintott üveget emeltem a számhoz, nagyot kortyoltam az absinthból, majd az üveget átnyújtottam a fiúnak, elengedtem, és a víz alá merültem, kicsit távolabb feljöttem a felszínre, és a számban tartott piát lenyeltem. Na így erős, remélem jól fejbe vág. Vissza úsztam a fiúhoz, ahogy háttal állt nekem, majd átkaroltam a derekát, és belecsókoltam a nyakába.
-Jó veled....-haraptam el a mondat végét, nem tudtam jól befejezni, mert erre valahogy nem találtam rendes kifejezést, az agyam egy kis józan zuga, még tudta, hogy az ellenségemmel szórakozok ilyen jól, de a nyomatékosabb része azt mondta, hogy ez jó, ám nem tudtam melyik résznek higgyek inkább. Végül győzött az egyik. Magam felé fordítottam a fiút, és a szemeibe néztem. Döntöttem! Szeretném ha ő kapna meg, ha a tulajdona lehetnék, legalábbis bizonyos mértékig. Szerettem volna, ha reggelig ő uralja a testem minden porcikáját, és nem én.
-Gondolkodtam, hogy hogyan köszönhetném meg, hogy megmentettél ma éjjel, és még fegyvert se fogtál rám. Tudod milyen "játékszabályt" állítottam fel... Szeretném egy kicsit megváltoztatni, ha engeded...-suttogtam már ajkaira lágyan, de még mindig a szemeibe néztem. Óvatosan megérintettem az arcát, épphogy meg lehetett érezni, aztán végig simítottam rajta.
-Nem azt akarom, hogy az ár sodorjon... Azt szeretném, hogy te űzz a fellegek közé...-örültem, hogy még józan vagyok annyira, hogy ne akadjon össze a nyelvem, pedig már érzem a fejem, hogy kóvályog. Ha nm értené, hogy mire célzok, akkor tehetek még egy apró kis segítség nyújtást, csak rajta múlik. Óvatos csókot nyomtam ajkára, majd hagytam, hogy átvegye az irányítást, ujjaim a mellkasára csúsztak, majd egyre lejjebb, míg akaratlanul is hozzáértem ott ahol nekem nem igazán kellene. A csókja mintha megváltozott volna, kívánóbb lett, érzéki, és veszélyes játékra invitált. Végig karmoltam combja belső felét.
-Kívánlak Jason...-nyögtem a csókba lágyan, telt buja vággyal. Egy percre elgondolkodtam, hogy mivel nyerhette ezt el nálam, de már megint nem oda koncentráltam, azt mondtam magamnak, hogy nem hagyom, hogy ő másszon rám... Már ez sem érdekelt volna, ha ez történik, de ujjaim ekkor már önfeledt szórakozásba kezdtek egy nem rajtam található nemes kinccsel.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 11:40 am

Medence    Tumblrm6titnnple1r41mo9

+18

Ahogy becsobbantam mellé a medencébe, nem hagytam neki teret, egyből birtokba vettem ajkaimmal és a kezemmel is. Bebarangoltam a testét, annak ellenére, hogy tudtam, bármikor elege lehet, eléggé kitisztulhat a tudata az alkohol hatása alól a friss magaslati levegőn, mégiscsak a tetőn vagyunk. Nem adom én sem könnyen, amit akarok, úgyhogy kiélveztem minden érintést, Cattie bársonyosan puha bőrét az ujjaim alatt. Egyre odaadóbb lett, szinte ő is benne volt a játékban. Csók közben a hátam mögött kezdett nyúlkálni, túlságosan élveztem ahhoz, hogy figyelemmel kísérjem, mit csinál a kezével, ha nem rajtam nyúlkál, nem számít. Persze fejbe is verhetne az üveggel, de ez csak egy pillanatra jutott eszembe, nem hinném, hogy ezt a szenvedélyt meg tudja játszani. Elszakadt ajkaimtól és beleivott az üvegbe, mielőtt a kezembe nyomta volna. Néztem, ahogy elmerül a víz alatt, majd én is ráhúztam az üvegre. Nem hinném, hogy ez kellett neki, talán már túl sokat ivott és azt is tudtam, hogy csak ettől lett ilyen merész, de ha egyszer kezdeményez, nem tudok ellenállni. Nem szoktam ilyenre nemet mondani. Az nem jellemző rám és most sem fogok útjába állni az élvezetnek. Kissé távolabb bukkant fel a víz alól, de már jött is vissza hozzám, bár háttal álltam, de éreztem a víz mozgását. Már nekem is kezdett megártani a pia, túl erős, több kéne, hogy kiüssön, de éreztem, hogy ittam. Átkarolta a derekam, ajkait pedig a nyakamon éreztem. Elvigyorodtam, nem tudtam titkolni, mennyire tetszik a helyzet. Hagytam, hogy megfordítson. Egymás szemeibe néztünk, úgy pillantottam rá, mint egy ragadozó. Ajkai súrolták az enyémet, éreztem halvány érintését. Még éppen eljutott a tudatomig, amit mondott, túlságosan lefoglaltak az érintései. A mondandójával viszont megadta a felhatalmazást. Alig érintette az ajkaimat, szinte gyengéd puszi volt, de ahogy megéreztem a kutakodó kezét, nem engedtem el. Finoman ráharaptam az alsó ajkára és mohón csókolni kezdtem. Nyelvem behatolt ajkai közé, a csók szenvedélyes és követelőző volt, akartam és ezt a csókkal is kifejeztem. Birtokoltam, azt akartam, hogy csak az enyém legyen, legalább erre az éjszakára.
- Te állítottad fel a szabályt... meg is változtathatod - nyögtem kissé halkan, többre nem volt erőm ebben a helyzetben, de azért nem akartam a tudomására hozni, hogy mennyire a hatása alá kerültem. A keze egyre inkább azt a bizonyos területet fedezte fel, egyre magabiztosabban.
- Én is kívánlak Cattie - válaszoltam érzéki hangon. Kezdtem elveszíteni a türelmem, ilyenben nem igazán bírom, ha húznak. Édes kín, de túlságosan akarom ahhoz, hogy türelmem legyen játszadozni. Majd a következő előtt. Megint eszembe jutott, hogy talán a pia fűti ennyire, én is érzem, de nekem csak a lány közelségétől volt melegem. Ujjai önfeledten játszottak a férfiasságommal, kezemmel egy pillanatra megérintettem a kezét, de hagytam, hogy csinálja, túl jó volt, alig vártam, hogy benyúljon a boxer alá simogató keze. Nem titkoltam, mennyire jólesik. Nem is tudtam volna, a testem jelzett, de hangot is adtam a dolognak. Halkan belenyögtem a csókba, ujjaim Cattie puha tincseibe túrtak. Kissé durván csókoltam, éreztettem vele, hogy ma az enyém és a csúcsra juttatom, ahogy kérte. Kissé talán önző voltam, elég sokáig hagytam, hogy játszadozzon velem. Ujjaim végigsimították a nyakát, a másik oldalt a számmal vettem birtokba, majd ahogy ujjaim a vállára értek, lassan lecsúsztattam róla a melltartó pántját. Nem voltunk túlöltözve, de most még ez is sok volt.
- Nem kell ez ide - suttogtam a nyakára, miközben ujjaim gyakorlott mozdulattal nyitották szét a melltartót a hátán. Hagytam elúszni a ruhadarabot, nem foglalkoztam vele, minden figyelmem Cattie-re fordítottam. Tovább simogattam, egészen a csípőjéig és lejjebb csúsztattam a másik zavaró ruhadarabot. Reagálni sem volt ideje, olyan gyorsan ültettem ki a medence szélére. Sötét mosollyal néztem fel rá, bár így sem volt köztünk túl nagy magasság különbség. Amíg összefonódott a tekintetünk, kibújtattam a lábát is a bugyiból és szinte észrevétlenül nyitottam szét. Ekkor vettem le szemeiről a pillantásom és elmerültem formás lábai között. Nyelvem vad táncot járt, elég gyakorlott voltam, de még soha nem csináltam ilyen szívesen ezt a dolgot, sőt általában ki is hagytam. Nem szerettem így kényeztetni a nőket, de Cattie ebben is más volt. Kiéhezetten kényeztettem a nyelvemmel egészen addig, amíg a teste remegni kezdett az orgazmus hatására. Még az élvezet kötötte le a figyelmét, amikor visszahúztam a vízbe. Szorosan tartottam, közben fél kézzel én is megszabadultam a boxertől, újabb ruhadarab úszott a vízben és nem gondolkodtam tovább. Az élvezet, a vágy és az ital együtt túl veszélyesnek bizonyult, arról nem is beszélve, hogy Cattie-t tartottam a karjaimban. Nem vártam tovább. A lábát a derekamra húztam, a bejárathoz illesztettem a férfiasságom és egy határozott mozdulattal tövig merültem a forró testében. Szűk volt és izgató, szinte szorította a férfiasságom. Tövig csúsztam és kicsit hagytam, hogy szokja a helyzetet, mielőtt mozgásba lendültem benne.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 9:50 am

Medence    Tumblr_m6k6vmoxEu1rt7loco1_500

& Jason Tucker

Élvezet...


+18


Képtelen voltam tovább ellenállni a vágyaimnak, persze lehet, hogy a pia is rásegített, de tudtam nagyon jól, hogy az csak egy picit segít. Jason megengedte szóval is, hogy változtassak az előre írtam meg. Ez meg is történt, ezzel együtt felhatalmazást adtam a férfinek, hogy azt tegyen velem amit akar. Élveztem a csókját, engem is megvadított, akartam ezt az érzést. Ahogy elsuttogta, hogy ő is kíván engem, szorosabban bújtam hozzá, kezem lassan elkalandozott mélyebben fekvő területekre. Élvezettel, és egyre magabiztosabban simogattam a férfiasságát, érezve, ahogy megkeményedik az ujjaim alatt. Nem voltam biztos abban, hogy ez után mit kell csinálnom, nem is csináltam még soha ilyet, ez az első... Jason mindenben az első, és úgy tűnik a legfinomabb falatokat kapja meg. Én pedig ezt szeretném... Örökre! Mikor ujjai végig simítottak a nyakamon beleremegtem, amikor nyakamat kezdte csókolni felnyögtem. Pillanatok alatt eltűnt a melltartóm, gondolom most kellene felpofoznom, vagy valami, de egyáltalán nem féltem már tőle, és belül tudtam, hogy ő lesz az egyetlen aki birtokolni fogja a testemet. Lejjebb csúsztatta a bugyimat, majd a következő pillanatban kitolt a medencéből és a szélére ültetve ezt a ruhadarabot is eltüntette. Fogva tartotta a pillantásom, a levegőt pedig már így is esetlenül vettem. Pillantása leégetett rólam minden kicsinyes gondolatot, mint például "Ugye szépnek talál?" "Remélem megfelelek neki." és hasonlók. A hangulat szinte már égető volt, forrt körülöttünk a levegő, és nem fáztam, aztán eltűnt a combjaim között, én pedig felsikkantottam az ismeretlen érintésre. Elmélyült az egész, bennem egy csapásra változott meg minden, az érzelmek szó szerint levertek a lábukról, miközben a testem közepében apró kis bizsergést éreztem ami egyre erősödött, és ki akart törni belőlem. Jason isteni volt, olyan, mint Loki az ármányos istenség... Abszurd de ez jutott először az eszembe, és nem rossz értelemben. Ott remegtem az élvezet egyre sűrűsödő gombóca miatt, úgy éreztem szétfeszíti a testem, nem tudom megállítani. Fogalmam sem volt mit tegyek, de míg az élvezetre figyeltem újra a medencébe rántott a férfi. Lábaimmal szorosan öleltem át a derekát ahogy oda húzott. Fogalmam sem volt, hogy ő mikor szabadult meg a boxertől, de már nem is érdekelt, a következő pillanatban már nem voltam szűz, egy pillanatra éles fájdalom járt át, de csak ennyi. Óvatos csókot leheltem ajkára, és ahogy elkezdett bennem mozogni biztonságot keresve a vállába kapaszkodtam. Egy kicsit... Nagyon szokatlan volt, de egy idő után az élvezet hatására haraptam bele a nyakába, reméltem, hogy nem túl durván. A hátát viszont biztos voltam benne, hogy rendesen elintéztem. Túl tökéletes volt számomra Jason. Újabb csókot kértem tőle és apró csípő mozgásokkal segítettem neki, illetve biztattam arra, hogy váltson tempót.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 10:50 am

Medence    Tumblrm6titnnple1r41mo9

+18

Mozogni kezdtem benne, nem igazán értettem, mitől ennyire szűk. Szinte már valószínűtlenül szűk volt, de ez csak azzal magyarázható, hogy szűz. Nem hagytam, hogy eltérítsen a gondolat, egy ilyen szép lány nem lehet szűz, kizárt. Nem kellett sokat várni és ő is néha segített a mozgásban a csípőjével. Elképesztően izgató volt, nem tűnt kezdőnek, úgy döntöttem kiélvezem a pillanatot, ha bármit meg kell beszélni, majd megtehetjük utána. Mozdulataival arra biztatott, hogy gyorsítsak, nem kellett szavakkal is kérnie, értettem, mit szeretne. Egyre gyorsabb és erőteljesebb lökésekkel juttattam magunkat egyre közelebb a csúcshoz. Hangot adtam annak, mennyire élvezem, de még így is csókoltam, nem tudtam elszakadni puha ajkaitól. A szokottnál sokkal gyorsabban tört rám az orgazmus. Tudom szabályozni, vissza tudom fogni magam, de Cattie teljesen kikapcsolt, mellette képtelen voltam uralni magam, csak a vágy, amit iránta éreztem, az uralta a testem teljesen. Az élvezés pillanatában még mélyebbre próbáltam csúszni benne, elárasztva a forró és szűk területet. Éreztem, ahogy Cattie testét is átjárja az a bizonyos remegés, tartottam, szorosan öleltem. Lassan csúsztam ki belőle, húzva a pillanatot és elnyújtva az élvezetet. Ekkor pillantottam le, talán nem kellett volna. A vére pirosra festette körülöttünk a vizet.
- Cattie - szólaltam meg, de csak a nevét tudtam kinyögni, kissé ijedt hangon, ami nem jellemző rám.
- Azt hittem csak úgy... szűk vagy... - adtam egy nem éppen jó magyarázatot, mert megfordult a fejemben, hogy talán ezért szűk, de a saját élvezetem érdekében inkább folytattam. Önző voltam és... óvszer. Ne... nem húztam fel. Nem hinném, hogy egy lány, akinek ez volt az első, gyógyszerekkel tömi magát.
- Ugye tudod, hogy most... velem... az ellenségeddel... - kezdtem bele, de aztán csak sóhajtottam és szorosan a mellkasomhoz húztam, beletúrtam szőke tincseibe.
- Legalább szeded a tablettát? - tettem fel mégis a kérdést, már úgyis mindegy, csak legalább tudjam. Karjaimba vettem Cattie-t és elindultam vele ki a medencéből, meztelen sétáltunk végig a teraszon, nem nagy dolog, elvileg ez a lakás van a legmagasabban, ha valaki mégis látna, volt egy jó élménye, ennyi. Egyenesen a háló felé mentem, elhúztam az üvegajtót és Cattie megcsodálhatta ezt a szobát is. Gondoltam ez sem tetszik neki, de nem is az volt a lényeg, én lakok itt és nem ő. Mondjuk akár ő is itt lakhatna... Még senki nem járt ebben a szobában rajtam kívül, jó, a takarítónő igen, de ha fel is hoztam egy lányt, ide nem léphettek be. Most ezt is megszegtem. Gondolom kinézte volna belőlem, hogy ledobom az ágyra, de most nem ilyen kedvem volt, magamhoz képest óvatosan fektettem le és ledobtam magam mellé, át akartam ölelni, de vártam, hogy ő mit szeretne.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 7:41 pm

Medence    Tumblr_m6k6vmoxEu1rt7loco1_500

& Jason Tucker

Baj van...


+18


Talán nem voltam teljesen felkészülve az elsőre, talán nem így kellett volna megtörténnie, hagytam, hogy... Már teljesen mindegy volt, mire rendesen feleszméltem volna már semmi nem állíthatott meg bennünket. Jason űzött minket a csúcs felé, és úgy éreztem sosem lesz már megállás. A nyakát csókoltam, kényeztettem ha csak meg nem csókolt éppen. Jason fokozta a tempót, nem tudtam hogyan igazodni hozzá, olyan volt, mintha elhagyna az erőm, ha ő nem fog elmerülök a medence alján minden előrejelzés nélkül. Újra éreztem az a pici bizsergető érzést a testem közepében, kezdődött az egész elölről. Csodaszépnek éreztem magam, bájosnak, mintha a férfi igazi nőt faragott volna belőlem, már nem apuci kicsi lánya voltam. Mától már nem. Egyikünk sem várt sokat addig a bizonyos élvezet hullámig ami birtokba vette a testünket. Nem tudtam visszafogni magam, egy hangos nyögés volt a bizonyíték, hogy Jason mind a kettőnkre figyelt, nem csak magára. Furcsa, hogy egy lányt nem csak kihasználni lehet. Még én is meglepődtem. Kicsit furcsán vettem a levegőt, a szívverésem pedig a háromszorosát üthette annak, mint amit mérni lehet. Fáradtan kapaszkodtam a férfibe, egy kicsit még mindig remegtem, aztán amikor meghallottam ijedt hangját felkaptam a fejem, és a szemébe néztem. Fogalmam sem volt, hogy mire gondol, de a pillantása elárulta. A víz vörös volt... Az én vérem?... Míg ő elkezdett magyarázkodni, nekem számtalan gondolat az eszembe jutott, a felismerés jeges félelemként futott át az arcomon, szinte már a szörnyülködés játszott a mimikámmal, de be nem vallottam volna, hogy most igazán megijedtem. Egy kis időbe beletelt, mire meg tudtam szólalni, már a vállaiba kapaszkodtam ahogy a mellkasához húzott, nem tőle féltem, hanem attól amit tettünk. Elátkoztam magam, már biztosra vettem, hogy egy boszorkány vagyok.
-Sajnálom a medence vizét.-nyögtem ki végül, mert hirtelen más nem jutott az eszembe. Nem tudom, hogy ezzel a helyzettel, hogy valójában mit is fogunk kezdeni, majd tuti átlapozom a bioszon tanultakat. Jason egy eléggé nyilvánvaló kérdést tette fel, amire úgy éreztem kötelességem válaszolni.
-Semmilyen gyógyszer nem szedek Jason.-hagytam, hogy a karjaiba vegyen, és oda vigyen ahová szeretne. Hallottam nyílni az üvegajtót, majd csukódni a következő percben egy ágyon találtam magam. Mellém feküdt és várt. Sikítani szerettem volna, hogy még nem ért véget az éjjel, érintsen meg, és ne hagyjon egyedül, de a józan eszem végül győzött. Közelebb másztam Jason-höz és a mellkasára feküdtem, miközben egyik kezemmel átöleltem.
-Ez nem a te hibád, és nyugodj meg nem lesz semmi baj. Ha kell azonnal kilépek az életedből, csak egy szavadba kerül, és újra vadidegenek leszünk egymás számára. Nem szeretnék a terhedre lenni. És akkor beszéljük meg, hogy többet nem találkozunk. Senkinek egy szót sem szólunk, de had mondjak valamit, ez az este minden pénzt megért. Pozitívan csalódtam benned Tucker.-mosolyogtam rá. Majd megráztam a fejem, és lágy csókot nyomtam ajkaira utána bevackoltam magam szorosan mellé, és elfeküdtem a mellkasán.
-Be kell vallanom, most féltékeny vagyok az összes nőre akik majd utánam kapnak meg.-magyaráztam csendesen, miközben apró mintákat rajzolgattam a mellkasára és a hasára.
-Erre nincs valami rendelet? Hogy csak az enyém lehess ezután?-kérdeztem meg, még a kérdésben is egy lágy mosoly bujkált, de halálosan komolyan gondoltam az egészet. Nem telt bele pár perc, és elaludtam.

***később***

Fogalmam sem volt mikor keltem, csak azt tudtam, hogy már be vagyok takarva, és még mindig Jason ölel át. Mondtam már, hogy utálom ha néznek? Akkor most mondom. Egy csöppet zúgott a fejem, és nem értettem miért van ilyen világos, aztán leesett, elaludtam. Francba!
-Jó reggelt.-morogtam álmosan és kicsit közelebb bújtam a fiúhoz. Semmi kedvem felkelni, olyan jó itt, nem akarok. Legszívesebben nyöszörögnék, hogy ez nem igazságos, de most nem, csak mély szomorúság telepszik rám.
-Eljött a búcsú...-suttogtam magam elé, és majd megvesztem. Arra próbáltam rájönni, hogy merre lehetnek a ruháim, de gondoltam kinn maradtak, ami annyira nem is nagy gond, csakhogy én nagyon lusta vagyok ahhoz, hogy felkeljek, és kimásszak innen.
-Miért kell nekünk ellenséges oldalon állnunk?-tettem fel egy morcos kérdést, és megráztam a fejem, lassan felültem az ágyban, és Jasonre emeltem a pillantásom. Mennem kell, méghozzá mielőbb. Ő is tudja, de akkor miért néz rám így? Visszadőltem egy csókért, de nem hagytam, hogy ott tartson, bár legszívesebben azt szerettem volna. A karjaiban leélni az életem, mégsem tehettem. Magam köré csavartam a takarót, és az erkélyre léptem a ruháimért. Állj! Hová lett a melltartóm és a bugyim? Igen érdekes pillantást vetettem a medencére, és leültem a járólapra mikor elkezdtem nevetni. A sors iróniája. Jason biztos kiállítja majd vitrinbe, hogy ez is megvolt. Gyorsan összekaptam a maradék ruhámat és visszamasíroztam a szobába. Muszáj minél előbb felöltözöm és elindulnom, apám gondolom már a haját tépi. Én is ezt tenném a helyébe. Ártatlanul pislogtam Jason-re, és jeleztem, hogy mennem kellene.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2012 12:58 am

Medence    Tumblrm6titnnple1r41mo9

+18

Háló felé menet egyszer sem pillantottam a kilátásra, pedig nem tudok betelni vele. Most mégis más kötötte le a figyelmem, méghozzá Cattie. Még nem találkoztam hozzá fogható szépséggel. Óvatosan az ágyra fektettem és én is lefeküdtem, de nem bújtam hozzá. Fogalmam sem volt mit kéne tenni, ez az egész még nekem is új volt, bár kicsit más szempontból, mint neki. Ő tette meg a kezdő lépést, közelebb bújt és a mellkasomra feküdt. Önkéntelenül is felemeltem a kezem, hogy a hátát, haját simogassam. Ujjam céltalanul járták be bőrét vagy talán mégis volt céljuk, meg akarták jegyezni, milyen a lány puha bőrét érinteni.
- Azt a szabályt együtt állítottuk fel, hogy éjszaka nagyon is szoros lesz a kapcsolatunk, nappal leszünk csak idegenek. Tartom magam ehhez, nélkülem meg nem változtathatod meg azt a szabályt, amit együtt találtunk ki - válaszoltam a felvetésére. Tudtam, hogy elég nagy hibát követtem el, főleg magamhoz képest, mindig kényesen ügyelek a védekezésre, mert hát ki tudja éppen kivel bújok ágyba. Ez most más volt. Ismeretlenül is bíztam Cattie-ben, ahogy ő is bennem, én pedig visszaéltem ezzel.
- Legalább tudok még újat mutatni neked, ha már úgyis azt hitted, hogy mindent tudsz rólam - jegyeztem meg mosolyogva, miközben ujjai mintákat rajzoltak meztelen bőrömre. Kissé ledöbbentett, amit mondott. Szinte már szerelmi vallomásnak is tűnhetett, amit halkan suttogott.
- Nem valószínű, hogy mostanában másra fogok vágyni. Tudtommal amúgy is foglalt hm mennyi is...? Úgy nagyjából az összes éjszakám - suttogtam Cattie illatos fürtjeire és nyomtam egy csókot rá.
- A maffia törvényeit én írom. Ha szeretnéd, beveszem az írott szabályok közé, hogy kizárólagos jogod van felettem. Csak aztán tudj használni - simítottam végig karcsú derekán, majd a csípőjén. Vékony, mégis nőies, egyszerűen megőrülök érte. Hallottam, ahogy egyre mélyebben szuszog, hihetetlen édes volt. Magunkra húztam a takarót, de közben nem engedtem el a lányt, szorosan öleltem. Nem igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel, nem is aludtam még el egy ideig, nem szoktam hozzá, hogy bárki szuszog mellettem, ahogy ahhoz sem, hogy ilyen szorosan bújik hozzám. Alapvetően elég hisztis vagyok, szeretem a tért és a távolságot, nem igazán bírom, ha valaki még alvás közben is rám mászik. Ijesztő volt a felismerés, hogy ez most nem csak nem zavar, még élvezem is. Csak néztem, ahogy alszik. Magamat szidtam. Elképesztően amatőr voltam, nem is értem, hogyan feledkezhettem meg az óvszerről. Ilyen még soha nem fordult elő. Nem reagáltam semmit Cattie kijelentésére a gyógyszerről, úgy gondoltam, jobb, ha megvárom a reggelt, amíg józanok leszünk mindketten. Lehet, hogy megfordul a fejében, hogy lelép, mielőtt felébrednék, de az elég nehezen fog menni, ugyanis ebből a házból nem tud kijutni, meg egyébként is a belváros közepén van. Elég csak kitennie a lábát a lakásból és máris a testőreimbe fut bele. Talán attól a megnyugtató gondolattól, hogy itt lesz reggel, de engem is elnyomott az álom. Soha nem aludtam még ilyen jót, mint Cattie-vel. Előbb ébredtem, mint ő, mégis teljesen kipihentnek éreztem magam. Pár gondolat nyomasztott csak, alig vártam, hogy végre Cattie is felébredjen, de fogalmam sem volt, hogyan tovább. Néztem, ahogy alszik, le sem vettem róla a szemem. Fejbe kéne, hogy verjen valaki, ugyanis megint csak arra tudtam gondolni, hogy azt akarom, mindig így ébredjen mellettem, szorosan hozzám bújva és ruha nélkül. Az utóbbi gondolat nyugtatott kicsit, bármennyire is az első volt neki, attól még nagyon jó volt vele szóval biztos csak ezért, akarom, hogy maradjon. Mondjuk... ehhez nem kell feltétlen, hogy minden reggel mellettem ébredjen. Nem volt időm megijedni a gondolataimtól, mert Cattie megmozdult és még szorosabban bújt hozzám. Vártam, hogy robbanjon, leordítson, nekem szegezzen egy fegyvert, kést, bármit, de semmi ilyet nem tett.
- Jó reggelt - válaszoltam tőlem szokatlan vidámsággal. Egyből tudta, mivel rontsa el a kedvem. Láttam, hogy ő sem örül neki, de az én sötét arckifejezésem nem tudta felülmúlni.
- Aha, a búcsú. Hát az mindig eljön. Felkelt a nap, szabad vagy, csak éjszaka vagy az enyém - próbáltam mutatni, mennyire laza vagyok és mennyire nem zavar a helyzet, pedig legszívesebben ordítottam volna.
- Nem kell ellenséges oldalon állunk, az én ajtóm mindig nyitva áll előtted - jelentettem ki, bár tudtam, hogy ebbe úgysem fog belemenni. Felült az ágyon, de egy csókért visszadőlt, magamhoz akartam húzni, de ő volt a gyorsabb, nem hagyta és takaróba csavarva magát kiment a teraszra. Gondolom a ruháit kereste.
- Minek az a takaró? Szerinted nem ismerem még elég jól a tested? - kérdeztem, amikor visszajött. Lassan, szinte lustán felkeltem és odasétáltam hozzá. Ruháival a kezében, takaróva csavarva állt a hálószobámban. Meztelen léptem közelebb hozzá, kicsit sem zavartattam magam, nem láttam értelmét. Mivel vízben csináltuk, túl sok alkalma nem volt végignézni rajtam, most bepótolhatja.
- Igen tudom. Menned kell - válaszoltam a kérdésére anélkül, hogy feltette volna, közben végigsimítottam az arcán.
- Zuhany? Reggeli? Azt már úgyis lekéstük, hogy még sötétben visszavigyelek a falhoz - vontam meg a vállam, mintha csak ezért akarnám, hogy maradjon. Az egy dolog, hogy ideges leszek, ha nem tudok reggelizni, de nem azért kérdeztem rá, mert annyira éhes vagyok. Azt akarom, hogy maradjon. Kivettem a ruháit a kezéből és az ágyra dobtam.
- És hol marad a jó reggelt csók? - követeltem magamnak gyengéd hangon az érintést, de nem vártam meg, amíg reagál, egyszerűen csak ajkaira hajoltam és birtokba vettem, először csak finoman, aztán majdnem olyan szenvedéllyel, mint éjszaka. Közben kihúztam a kezéből a takarót, szorongatta, hogy ne essen le róla, majd a földön landolt. Vigyorogva húzódtam el ajkaitól és egy kicsit hátrébb is léptem, hogy végig tudjam nézni. Leplezetlenül gyönyörködtem benne és látta is rajtam, hogy nagyon tetszik, amit látok.
- Tegnap nem volt túl sok lehetőségem, de ezt a látvány nem akartam elszalasztani. Bármeddig tudnék gyönyörködni benned - léptem megint közelebb, kezemet a csípőjére csúsztatva húztam magamhoz szorosan, főleg a csípő alatti területeket.
- Miért nem szóltál? Miért én voltam az első? - törtem meg a csendet, de nem néztem a szemeibe, egyszerűen csak a vállára tettem a fejem.
- És ha terhes lettél? Elég jók vagyunk, 1-1. Te nem szóltál, én meg nem védekeztem. Elég veszélyesek vagyunk így együtt, bár nekem lételemem a veszély - suttogtam, a végén már kellően érzéki hangon, majd egy mozdulattal az ágyra löktem és szinte rámásztam, szenvedélyesen, vadul csókoltam, szinte felfaltam, elég nagy váltás volt ez az előbbi gyengédséghez képest. Még többet akartam belőle, teljesen magamnak akartam. Már csak az a kérdés, ő mit szeretne, először fordul elő, hogy ez is érdekel, nem csak az, amit én akarok.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2012 10:41 am

Medence    Tumblr_m6k6vmoxEu1rt7loco1_500

& Jason Tucker

Baj van...


+18


Hihetetlen jól aludtam Jason karjaiban, az sem érdekelt, hogy miről beszélgettünk este. Csak azt tudtam, hogy jó így ébredni, biztonságban voltam. De túl korán jött el a reggel, és én ettől szomorú lettem. Jason válasza sem nyugtatott meg.
-Én nem akarok szabad lenni!-tört ki belőlem egy majdnem kiáltás. Nem akartam elmenni, pedig tudom, hogy muszáj, különben nyílt háború lesz, apám mostanra már biztosan tudja, hogy hol vagyok. Az akasztó kötelemet meg én fonhatom. Egy apró csók után kimentem a ruháim feléért, majd ahogy visszasétáltam a szobába Jason egy apró kérdést tett fel.
-Nem akarok megfázni, ha érdekel a véleményem.-válaszoltam vállat vonva. Még a ruháimat a kezemben fogtam, mikor felállt és lustán felém sétált. Egy mondat fogalmazódott meg bennem, de még ki sem mondtam Ő már válaszolt rá. Nem lepleztem, végig néztem rajta miközben elém ért, ahogy az arcomon simított végig újra forrni kezdett a vérem.
-Egy közös zuhany?-kontráztam rá, és kihívóan néztem a szemébe, aztán a reggeli csókot követelte, de olyan édes volt, ha akartam sem tudtam volna ellenállni neki. Puha ajkai rázáródtak az enyémre, és mély tüzes csókot kaptam tőle. Kihúzta a kezemből a takarót, én pedig átkaroltam a nyakát, és finoman játszani kezdtem alsó ajkával, nem akartam, hogy véget érjen. Végül elhúzódott tőlem, én pedig hangot adtam a nem tetszésemnek, hogy már nem csókol tovább. Most ő nézett végig rajtam, pillantása perzselő volt, én pedig nem tudtam állni a tekintetét, attól, hogy este együtt voltunk, most szűz kislánynak éreztem magam. Visszalépett és magához húzott, azt hittem újra megcsókol, de csak a vállamra hajtotta a fejét, és kérdésekkel kezdett bombázni.
-Öhm... fogalmam sincs miért nem szóltam. De nem bántottál, és úgy éreztem... Úgy gondoltam... Te megérdemled ezt az apróságot... Őőő mármint nem azt, hogy nem szólok, hanem, hogy...-teljesen belezavarodtam a mondandómba, ezt tetézte a fiú következő monológja. Terhes? Én? Az nem lehet... Tetszett ez a veszélyes hasonlat, robbanó elegy és miegymás, a következő pillanatban újra az ágyon voltam, Jason fölöttem, és úgy csókolt, mint eddig soha senki. Csillapíthatatlan vággyal töltött fel azonnal, nem bírtam magammal. Úgy húztam magamhoz, hogy már meredező férfiassága szinte azonnal a hüvelyembe talált, nem értettem, teljesen fel voltam izgulva a férfire, ilyet még nem éreztem soha. Nedves voltam, ő pedig kitöltött belülről, ott lüktetett, és már ez puszta gyönyör volt számomra. A vállaiba kellett kapaszkodnom az erőteljes lökések szinte az ágyhoz szögeztek, mégsem fájt. Nyöszörögtem, és nem kaptam rendesen levegőt a pulzusszámom az egekben volt, de szerintem nem csak nekem. Jason profi volt, én pedig még naivnak számítottam, de fülig beleestem az ellenségembe. Semmi sem zavart, isteni volt újra Jason karjaiban elélvezni, a nevét sikítottam, nem akartam, hogy elhagyja a testem, mikor ő is elélvez, csípőmet az övének szorítottam, és belesuttogtam a fülébe, hogy nem számít, szeretném azt a gyönyört megtapasztalni, mint az éjjel a medencében. Nem kellett sok, Ő is elélvezett, finoman cirógattam a hátát, miközben rám ereszkedett, nem volt sem nehéz sem könnyű, élveztem, ahogy a testével eltakar, átölel, és örültem volna, ha soha el nem enged. De sajnos, mint a riasztó a konyhában megszólalt a telefonom. Kitisztult a tudatom.
-Muszáj mennem...-suttogtam elhalóan. Belecsókoltam a nyakába, de eszem ágában nem volt letolni magamról. Így akartam maradni, örökre, és még tovább.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 1:39 am

Medence    Tumblrm6titnnple1r41mo9

+18

Eléggé zavarban volt, ahogy a takaró a földre csúszott róla, mégsem takarta el magát. Nem tudta állni a pillantásom, de akkor sem zavartattam magam, rendesen végignéztem a testet, amelyik ekkora élvezethez juttatott. Azt sem tudnám megmondani, hogy van olyan dolog, amit még nem próbáltam az ágyban vagy nincs, de az biztos, hogy még nekem, egy sokat próbált pasinak is különlegesnek számított a tegnap éjszaka a medencében. Nem érdekelt semmi, a véres víz vagy az, hogy nem védekeztünk, csak Cattie érdekelt. Ez elég ijesztő volt, magamon kívül eddig mással nem foglalkoztam, erre jön az ellenségem lánya és felforgat mindent.
- Nem hiszem, hogy megérdemeltem ezt az ajándékot pont tőled, de nagyon élveztem - suttogtam a monológjára válaszként. Valójában tényleg nagy dolognak tartottam, hogy nekem adta az első éjszaka jogát, pedig előfordult már ilyen többször is és akkor nem estem hanyatt, akkor tényleg apróságnak tűnt, de Cattie esetében tényleg örültem, jó érzés volt, hogy előttem még senki nem ért hozzá úgy, én vagyok az első, aki megmutatta neki ezt az élvezetet. Ahogy az ágyon landolt, aztán én is rajta, nem húzta az időt, egyből magához rántott úgy, hogy szinte egyből a megfelelő helyre csúsztam. Nem volt szükségem izgatásra és ahogy éreztem, Cattie-nek sem. Gonosz mosolyra húztam a számat, amikor megéreztem, mennyire vágyik rám. Szinte magába rántott, nem tudtam lassan belehatolni, ezért cserébe nagyon lassan kezdtem mozogni. Nem sokáig. Érezhetően könnyebben ment egy kicsit a dolog, mint elsőre és az önuralmam teljesen eltűnt. Gyorsabban, szenvedélyesebben kezdtem benne mozogni. Egyre vadabb tempót diktáltam, szinte a matracba préseltem a lányt. Úgy tűnt, nincs ellenére. Egyre gyorsabban kapkodta a levegőt, éreztem, ahogy a szívverése is gyorsul, de nem csak neki, abban sem voltam biztos, hogy sokáig bírom ezt a tempót. A nevemet kiáltva élvezett el, ez még dobott az amúgy is izgató látványon, néztem az arcát, gyönyörű volt orgazmus közben is és ahogy a nevemet kiáltotta, már nekem sem kellett sok. Minden erőmre szükség lett volna ahhoz, hogy kihúzódjak belőle, de így sem voltam biztos benne, hogy menni fog. Nem derült ki, ugyanis Cattie szorosan hozzám nyomta a csípőjét. Izgató dolgot súgott, tudtam, hogy veszélyes és ennek ellenére nem lenne szabad, mégis megadta a felhatalmazást, én meg elfogadtam. Hatalmasat élveztem, egyenesen belé, nagyon mélyen. Próbáltam még közelebb préselni a testem az övéhez az élvezet hevében. Hangosan felnyögtem, de még sokáig kapkodtam a levegőt. Nem húzódtam ki belőle, már úgyis mindegy volt, vártam, amíg csillapodik kicsit a szívverésem. Halk szavakat suttogtam, el kellett mondanom neki, mennyire szépnek és izgatónak tartom. Cattie nyakát csókolgattam. Kicsit azért tartottam magam, hogy ne nehezedjek rá, de még ez is fárasztó volt. Lassan csúsztam ki belőle, figyelve minden mozdulatra, még ez is túl izgató volt. Megszólalt a telefon, ennek hatására a vonásaim komorak lettek. Legördültem a lányról, de nem engedtem el, magamhoz öleltem.
- Muszáj... te is tudod, hogy mit muszáj. Maradhatsz is - mondtam halkan, most másra sem vágytam, csak, hogy maradjon, a legkevésbé sem akartam elengedni. Cattie ellentmondást nem tűrő pillantását látva viszont úgy gondoltam, most az egyszer legyen úgy, ahogy ő akarja és ne úgy, ahogy én. Mindig a saját érdekem nézem, most az egyszer tekintettel leszek másra is. Egy gyors csókot nyomtam ajkaira, mielőtt elhúzódtam és felkeltem. Továbbra is meztelen sétáltam a szobában, nem zavartattam magam. Az én ruhám is kint volt valahol a teraszon, nem vettem a fáradtságot, hogy kimenjek érte, majd összeszedik nekem. A szekrényhez sétáltam, mondjuk erre a bútorra talán enyhe a szekrény kifejezés. Elővettem egy boxert, sima fekete, szűk fazonút és felvettem. Nem igazán bírom a mintás, vicces darabokat, ez vagyok én, a sötét az én színem. Azt sem bírom, ha túl bő, szóval elég kényes vagyok. Öltözés közben Cattie-re pillantottam és nem volt jó kedvem, mégis küldtem egy mosolyt a szépség felé. Egy farmer és egy póló volt a következő a sorban, a bakancsom is valahol kint hagytam, nem számított, egész gyűjteményem volt, a zoknit követően egy szintén acélbetétes, csatos bakacs került a lábamra, az elmaradhatatlan szegecses bőrkabáttal és kesztyűvel együtt. Néztem Cattie-t, ahogy ő is öltözik és utáltam ezt a helyzetet. Azt akartam, hogy maradjon, de mégsem osztottam meg vele. Aztán meggondoltam magam, legalábbis részben. Nem hagyhatom, hogy csak úgy kisétáljon.
- Visszaviszlek a falhoz, onnan menni fog egyedül is? - számítottam rá, hogy fel fog háborodni a kérdésre, de meg kellett kérdeznem.
- Este? A falnál? - tettem fel a kérdést érzéki hangon suttogva, miközben közelebb léptem hozzá. Titkos légyottra hívtam, amit korábban már megbeszéltünk, de tudni akartam, hogy komolyan gondolja vagy nem.
- Elmegyek érted 10-kor, addigra el tudsz szökni otthonról? Szeretném, ha ma is itt töltenéd az éjszakát velem - suttogtam a szájára és a kérdést egy csókkal zártam le. Nem volt durva, inkább gyengéd csókot nyomtam puha ajkaira, ami az eddigiek után kissé meglepő volt.
Vissza az elejére Go down
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 9:43 am

Medence    Tumblr_m6k6vmoxEu1rt7loco1_500

& Jason Tucker

Elválás...


+18



Képtelen voltam megérteni, hogy mi ez a nagy szenvedélyem Jason iránt. Minden porcikám és idegvégződésem akarta, kívánta a férfit, a testem áhítozott érte. Mindent megadott amire szükségem volt, biztonságot, érzéseket, élvezetet, még szeretetet is. Nem tapasztaltam még ehhez foghatót. Az éjkaszaival ellentétben ez az összebújás kényelmes és még meghittebb volt, mint gondoltam. Én kértem, hogy bennem élvezzen el újra, hogy érezzem ahogy belül áraszt a forróság amint belém lövell. Az egész csodás pillanatot az a szájba vert mobilom törte meg, azzal, hogy megszólalt. Eljött a búcsú ideje, már most sírni akartam. Jason végül lemászott rólam, és lustán öltözködni kezdett. Én is nekiálltam, de semmi kedvem nem volt hozzá. Míg ő beszélt hozzám, én néma maradtam, és próbáltam leplezni, hogy szomorú vagyok. Mindenképpen kell beszélnem apámmal, a tegnap esti titokzatos látogató miatt, aztán estig szobafogság, majd apám elmegy... Kicsit kizártam magamból Jasont, elborítottak a szomorúság felhői miközben felöltöztem. Csak félig értettem meg, hogy miket kérdezget a fiú, csak ímmel-ámmal bólintgattam neki. Felöltöztem, a bakancsomért még kiszaladtam, és felkaptam gyorsan. El kellett indulni, a nappalit könnyűszerrel megtaláltam, így meg lett a telefonom is. Felkaptam, majd a kabáttal együtt vissza sétáltam Jason-höz. Nem voltam biztos benne, hogy el tudok szakadni otthonról este, így csak vállat vontam. Csókkal zárta le a kérdést, éreztette, hogy tényleg ezt szeretné, nekem is ez volt a tervem, de tudtam, hogy nem ez lesz belőle.
-Elvileg el tudok jönni, de ne reménykedj benne. Add meg a számod!-kértem csendesen, és amint ez megtörtént beírtam, majd megcsörgettem.
-Mentsd el, így tudni fogod ha balhé miatt írok neked.-magyarázom, majd ahogy elindulunk kifelé a lakásból, azért még megszólalok.
-Lehetőleg a kedvenc fehérnemű együttesem egyben és épségben kerüljön vissza hozzám, ha már a medencében vízköves lesz.-mosolyogtam rá, újra a dzsipbe szálltunk, és elhajtottunk a kőfalig. Nem bírtam ki, hogy ne csókoljam meg utoljára. Kiszálltam a dzsipből, és már ott sem voltam, átrohantam az alagúton, és már a külvárosban találtam magam apám szúrós tekintetével szemben. Ajajj... Még hallottam ahogy Jason elhajt, apám pedig neki is kezdett a szentbeszédnek. Én pedig jó kislányhoz híven, mindent bevallottam neki. Azonnal orvoshoz vitt, aki közölte, hogy a kis Jason-ök fürgék... Elhúztam a számat, de titkon örültem neki. Apám közölte, hogy elutazok, nem is akar látni. Azonnal rendelt egy repülőjegyet, nekem pedig csomagolnom kellett. Mivel közöltem, hogy nem lesz elvetetve a gyerek, ha tetszik ha nem. Hát szoptam. Őszintén sírva pakoltam össze a cuccaimat. Aztán beültem a kocsimba, és elhajtottam a reptérre. Megkaptam a repülőjegyet, és csak a reptéren hívtam fel Jason-t.
-Szia. Sajnálom, nem fogunk tudni találkozni. A kis Jason-ök gyorsak voltak, apámmal pedig közöltem pár dolgot, így mondhatni elűzött otthonról, és azt nem akarja, hogy a közeledben legyek. Nem tudom mikor láthatlak. Mennem kell, fel kell szállnom a repülőre. Párizsba megyek.-suttogtam, és már le is tettem a telefont. Nem akartam, hogy halljam szomorú hangját, tudtam, hogy elég megszólalnia, és megyek hozzá. De miattam nem adhatja fel a tisztségét.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 12:56 am

Medence    Tumblrm6titnnple1r41mo9


Ahogy válaszolgatott vagy inkább csak bólogatott néha, eléggé látszott rajta, hogy neki sem tetszik a dolog. Szerintem nem is tudja, mit kérdeztem, nem volt kedvére való a helyzet, hogy mennie kell. Összekaptuk magunkat, én kicsit előbb végeztem, pedig mindig sokáig szórakozok, de most a gondolataimba merülve gyorsabban ment, csak gépiesen öltözködtem, néha a lányt figyeltem. Nem igazán biztatott azzal, hogy még látni fogom, de különösebben nem izgultam, úgyis tudom hol lakik, előttem nincs akadály, ráadásul nem kérdés, hogy ő is annyira vágyik rám, mint én rá. A liftben nem igazán szóltunk egymáshoz, mindketten csendben vártuk, hogy leérjünk a garázsba, aztán beültünk ugyanabba a terepjáróba, amivel jöttünk. Mehettünk volna a sportkocsimmal is, de most ehhez volt kedvem. Törni zúzni akartam volna, ehhez a hangulathoz a nagy autó illik, tekintélyes méretekkel. Annyira utáltam, hogy ilyen rövid volt az éjszaka. Ami jó, az mindig hamar elmegy. Túl hamar értünk a falhoz is, nem akartam még, hogy menjen. Felém fordult és egy csókot nyomott a számra.
- Még meggondolhatod magad - ajánlottam fel, hogy maradhat. Ujjaimmal végigsimítottam az arcán, aztán beletúrtam puha fürtjeibe. Így tartottam közel magamhoz, amíg újabb csókot loptam tőle. Sokkal mélyebb és érzékibb volt, meg akartam neki mutatni, mennyire vágyom rá. Nem csak a testére, rá. Néztem, ahogy kiszállt az autóból, de ahogy az alagúthoz ért, nem vártam tovább, a gázra léptem és elhajtottam. Fogalmam sem volt, mihez kezdjek magammal. Elég vicces, hogy keveset, de jól aludtam mellette, pedig már egy ideje nem tudtam kipihenni magam. Nem volt kedvem senkihez, rendet akartam tenni a gondolataimban, így első utam haza vezetett, de ahogy kiléptem a liftből, rájöttem, hogy nem kellett volna. Mindenhol az éjszaka nyomait láttam, a poharak, az üvegek, a szétdobált ruháim a medence szélén, az összegyűrt ágy. Cattie fehérneműje a medencében úszkált, elvigyorodtam, mert eszembe jutott a kijelentése. Hát nem fogom a vízben hagyni, de vissza sem adom neki, abban biztos lehet. Inkább még többet szeretnék levenni róla, de nem akarom visszaadni. Felvettem a medence széléről az éjszaka otthagyott üveget és a számhoz emeltem. Néha telefonon utasításokat adtam ki, de nem vágytam most kimozdulni, jól elvoltam a teraszon. Amikor megcsörrent a telefonom, azt hittem, hogy megint az egyik beosztottam keres, de ahogy ránéztem a kijelzőre, mosolyra húztam a számat. Jó ötlet volt, hogy írjam be a számát.
- Cattie - szóltam bele jókedvűen, nem tudtam leplezni, mennyire örülök neki. Az ő hangja már kevésbé volt vidám. Mást nem is mondtam, elhadarta a mondandóját és le is tette a telefont. Nem tudom melyik hír döbbentett le jobban. Első felindulásomban vissza akartam hívni, de már kikapcsolta a telefonját. Mérgemben majdnem ledobtam a telefont a tetőről, de nem tettem, Cattie számára szükségem volt. Elutazott? De miért? Jöhetne hozzám is. A kis Jason-ök fürgék voltak? Ez azt jelenti, amire gondolok? Elképedve bámultam magam elé, nem is fogtam még fel, hogy a trónörökös, akit annyira akartam, már úton is van, méghozzá annak a lánynak a hasában, aki iránt életemben először érzek valamit, ami nagyon hasonló ahhoz, amit szerelemnek neveznek. Persze ezt még én sem tudhatom, de hogy van köztünk valami, ami nem barátság, mert nem vagyunk barátok, de nem is csak szex, az biztos. Rövid üzenetben tudattam vele, hogy rám számíthat és hogy megtalálom, bárhol is van. Kezdeményeztem egy hívást is, komoly hangon utasítottam a legmegbízhatóbb emberem, hogy tudja meg, hol van Cattie és szerezze meg azokat az iratokat, amik igazolják, hogy terhes. Nem azért, mert nem bíztam benne, egyszerűen csak nem akartam elhinni. Utána akartam menni, de ezt a külvárosiak biztos megtudnák, hogy nem vagyok a városban és kihasználnák az alkalmat, hogy visszafoglalják a területet. Tudom, hogy nekik is vannak kémeik, nem becsülöm alá őket, egyszerűen csak jobbak vagyunk náluk, ezért ilyen lehetőséget nem adok nekik. Cattie-t kell rávennem, hogy visszajöjjön a városba a gyerekemmel. Ő az enyém is, nem csak Cattie-é. Még egy ok, amiért magamnak akarom őt, kell nekem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Medence    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medence    Medence    I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Medence
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Belváros :: Penthouse lakás-
Ugrás: