A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Jason Tucker
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Jasper
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
William Tayback
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Matthew Layton
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Ryan Dashwood I_vote_lcapRyan Dashwood I_voting_barRyan Dashwood I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Ryan Dashwood I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Ryan Dashwood I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Ryan Dashwood I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Ryan Dashwood I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Ryan Dashwood I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Ryan Dashwood I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Ryan Dashwood I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Ryan Dashwood I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Ryan Dashwood I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Ryan Dashwood

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ryan Dashwood
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Ryan Dashwood


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jul. 30.

Ryan Dashwood Empty
TémanyitásTárgy: Ryan Dashwood   Ryan Dashwood I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 10:53 am

Ryan Dashwood O53p

Ryan Dashwood Sorkerettukor

ﭳﭳﭳRyan ﭳﭳﭳDashwood ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 28

Születési hely, idő: 1984.08.20 / USA

Csoport: Belvárosi

Titulus: Mr. Irányításmániás



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Nőfaló. Akár így is kezdhetném, de ez nem lenne igaz. Meleg, szóval inkább férfifaló. Így lehetne a leginkább jellemezni, minden más mellékes. Mégis nézzünk pár tulajdonságot, ami nem kevésbé fontos amellett, hogy a nőies pasik rajongója. Határozott, mindig tudja, hogy mit akar. A céljait mindig eléri, így aztán mindig kitűz maga elé egy célt és mindig magasabbra akar jutni. Nincsenek barátai, csak érdekből foglalkozik mindenkivel. Nem bízik senkiben. Lobbanékony és szenvedélyes, mindig kimondja, amit gondol. Előbb beszél, aztán gondolkodik, de bocsánatot nem kér semmiért. Okos és ambiciózus. Arroganciája, ellenszenves viselkedése, tiszteletlensége és túlzott erőszakossága miatt sokan nem szeretik. A saját érdeke a legfontosabb, másokkal nem foglalkozik, átlép mindenen. Alattomos manipulátor. Már egészen kicsi korától arra nevelték, hogyan uralkodjon mások felett, hogyan irányítson másokat. Mindenkit a saját céljai érdekében használ, aztán eldob. Aki megtetszik neki, megszerzi, kielégíti vele a vágyait, aztán dobja őket. Nem neki való, hogy párja legyen, jobban szereti azokat a kapcsolatokat, amik csak a tesiségről szólnak. Ennek ellenére senki nem tud neki ellenállni, lételeme a csábítás, ez is egy cél, amit kitűz és megvalósít. Jobban szereti ésszel megnyerni a csatákat az ellenfelek ellen, de az erőszaktól sem riad vissza. Ha nem megy ésszel, akkor majd megy erővel.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Nem éppen átlagos férfi, magasságával is kitűnik a tömegből, na meg a kidolgozott izmaival. Persze nem testépítő, az összhatás ízléses, a nők megőrülnek érte. Más meg nem is érdekli. Haja világosbarna, szemei kékek és igézőek. Ruhái között vannak elegánsak is, sportosak is, mindig a legújabb divat szerint öltözködik a legdrágább ruhatervezők ruhái közül.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Szokásos történet. 28 évvel ezelőtt születtem egy unalmas kisvárosban, nem is bírtam ott sokáig. Már úgy értem lehet, hogy bírtam volna, de lepasszoltak a nagybátyámnak. Van ilyen. Mindenesetre az előnyömre vált, nagyváros, pörgés, volt ott minden. Az általános iskola még ment is, a gond a gimivel kezdődött. Belekeveredtem egy jó kis társaságba és nem is nagyon akartam ellenállni, mindenben benne voltam, amit kitaláltak, ennek ellenére még így is egész jól fejeztem be a sulit. Jött az egyetem, először csak azért, mert egy jó meló volt a cél, hogy megvehessek magamnak bármit, amit akarok. Ki gondolta volna, hogy egy világméretű céget fogok csinálni. Hát, akkor még senki. Én magam sem. Pedig megcsináltam. Először kicsiben, aztán egyre nagyobb lett, míg végül jelenleg a világ második legnagyobb vállalata az enyém. Nem mondanám, hogy elégedett vagyok. A második hely nem az enyém. Keményen dolgozok azon, hogy megszerezzem a nekem járó első helyet, de a munka mellett mindig van időm a szórakozásra. Nálam ez pontosan azt jelenti, hogy elmegyek a város legjobb helyére, ahova persze egyszerű hétköznapi ember be sem jut, én meg sorbanállás nélkül beléphetek, hogy aztán válogassak a jobbnál jobb pasik közül. Persze szigorúan egy éjszakára. Néha nem értem mit gondolnak, de az én véleményem nem változik. Egy éjszaka, esetleg, ha annyira jó volt, akkor több, de az ágyon kívül semmi kapcsolat. Egy kapcsolat nem nekem való. Így teltek a napok, teljes élvezetben, amíg egyik éjszaka történt valami. Éppen a szokásos vadászatomon voltam a kedvenc szórakozóhelyemen, amikor megpillantottam valakit. Matt. Tudtam, hogy ő kell nekem, már első pillantásra is megfogott valami benne. Meg is szereztem. Nem csak egy éjszakára, ez az egész több lett annál, mint amit gondoltam. Ő az első, aki tényleg közel áll hozzám, de ezt még ő sem tudja. Elég sajátosan fejezem ki az érzéseimet. Mondhatni sehogy. Ő az egyetlen, aki hosszabb ideje képes elviselni az életmódomat. Meg azt, hogy nálam csak a bdsm jön szóba.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Alex Belli ﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Ryan Dashwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Dashwood   Ryan Dashwood I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 11:02 am

Kedves Ryan!

Az előtörténetedben hibát nem véltem felfedezni. Még tetszik is, bár valljuk be rövidecske lett. Remélem a játéktéren több dolgot megtudunk rólad.

ELFOGADLAK!

Foglalózz és irány a játéktér.


Admin
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
 
Ryan Dashwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryan hálószobája
» Ryan fürdőszobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: