A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Jason Tucker
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Jasper
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
William Tayback
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Matthew Layton
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Nessa Holloway I_vote_lcapNessa Holloway I_voting_barNessa Holloway I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Nessa Holloway I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Nessa Holloway I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Nessa Holloway I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Nessa Holloway I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Nessa Holloway I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Nessa Holloway I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Nessa Holloway I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Nessa Holloway I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Nessa Holloway I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Nessa Holloway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nessa Holloway
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Nessa Holloway


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jun. 09.

Nessa Holloway Empty
TémanyitásTárgy: Nessa Holloway   Nessa Holloway I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 10:14 am

Nessa Holloway 4cmsaaqrm1omgc800o

Nessa Holloway Sorkerettukor

ﭳﭳﭳNESSA ﭳﭳﭳHOLLOWAY ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 17

Születési hely, idő: 1996. Július 2. valahol a világban

Csoport: Belvárosi maffia

Titulus: Little Bitch



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Kissé dicsekvő és bátortalan személyiség. Halk, ámde határozott hangja néha megijeszti az embereket. Barátkozás terén erősen visszamaradott, nem igazán társasági ember. Néha nem tudja, hogy mit kezdjen a másikkal. Utálja a meztelen csigákat és a zöld ételeket. Hangulatember, amennyiben nem szomorú, mindig magabiztos,de ettől függetlenül minden rá van írva az arcára. Nem szereti, ha kóstolgatják, ezen könnyen felhúzza magát, de ez amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is száll. Szereti ugratni a körülötte lévőket, ami néha akár sértő is lehet, de ez túlzottan nem izgatja Mosolyogni ritkán szokott, inkább faarccal ömleszti a poénokat, a mosoly kiváltságnak számít, ha valakinek megmutatja.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Szőke haj, kék szemek, telt ajkak, és hófehér bőr. 174-cm-rel a föld fölött lehet velem találkozni, kimondottan karcsú csomagolásban. Szeretem a színes ruhákat és az ékszereket, a hajam legtöbbször kiengedve hordom. Mosolyom mindig őszinte, de ha felbőszítenek, akkor, ha lehetne ölni pillantással, megtenném. Ami már védjegyemmé vált, az a Nessa-féle jeges mosoly, melynek jelentése „Kicsinállak, és nagyon jól fog esni.” Általában ha sminkről van szó, akkor a „kevesebb több” elvet követem. Hangulatfüggő, hogy mi veszek fel, ha rossz kedvem van, akkor eleve a sötétebb tónusok jöhetnek számításba, ha pedig vidám vagyok, akkor bármit fel tudok venni.



ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Egyszer volt hol nem volt... Volt egy család, és beleszülettem én. A kis szöszke cuki kislány. Az életem szép volt, és vevő voltam a legtöbb dologra, de a sors közbe szólt. El kellett kerülnöm a szüleimtől... Fogalmam sincs miért, egy másik városba küldtek, nevelő szülőkhöz, ők iskolába és szép ruhába járattak, majdnem olyan volt, mintha anyáékkal lettem volna. Lassan nagykorú leszek, már nem kell sok, csak egy év, és akkor újra láthatom őket. Viszont úgy döntöttem, hogy az idei nyári szünetet náluk töltöm, igaz semmi hírt nem kaptam róluk már hónapok óta, de én bizakodva jöttem haza, hogy aztán vérben fagyva találjak rájuk. Már nem is akartam visszamenni a nevelő szüleimhez. Felhívtam őket, és kértem, hogy írassanak ki az iskolából, itt folytatom a tanulmányaimat, el kell intéznem a temetést, és mindent. A házat ki kell takarítanom, majd el is adhatom, képtelen vagyok fenn tartani. Persze a nevelő szüleim küldtek annyi pénzt amiből mindent el tudtam intézni. Végül már csak azt tudtam, hogy egyedül maradtam a világon. Egy hétig itt voltak velem a nevelő szülők, hogy lássák boldogulok-e, de aztán elküldtem őket. Senkit nem akartam magam mellett látni, egyedül akartam gyászolni.

Az egyik estét kicsit kicsapongóra terveztem, úgy gondoltam, hogy az kell nekem. Eléggé berúgtam, és élveztem a bulit, nem sima szórakozó helyen voltam, hanem egy házibuliban, egy igazi IHB partyban. Ami szokás szerint rosszul sül el, hogy miért? Mert nő vagyok, és mert kicsit sem tudok ilyenkor visszafogott lenni, valójában semmiben. Már hazafelé tartottam, mikor valaki leszólított, én persze jóhiszeműen meg is álltam neki, nem volt még ilyenben részem, azt hittem, hogy ő is a bulin volt és látott, csak elfelejtett köszönni. Naiv butus kislány vagyok, ez van sajnos. Aztán már csak arra emlékszem, hogy a gyerek taperolni kezd, és alkoholtól bűzlő pofával közelít felém, én pedig mint egy vágós malac visítok segítségért, a következő percben pedig leverik rólam az idiótát, és a maffiavezérrel nézek farkas szemet. Megmentett... Még a szám is tátva maradt, hazakísért, megbizonyosodott róla, hogy nem kerültem sokkos állapotba, majd munkát ajánlott. Azt mondta mindent tud rólam, és örülne, ha neki dolgoznék. Én persze azonnal belementem, a pénz kell, és ő mentett meg, természetes, hogy megteszem. Arra viszont nem kérdeztem rá, hogy mi is lesz a dolgom, ez csak másnap este derült ki, mikor eljött értem, és elvitt a sztriptíz bárjába. Azért szerencse, hogy magán kívül senki nem jöhet a közelemben, mondhatni a privát lánya lettem. Viszont nem akarok tőle semmit... Csak vonz...

ﭳﭳﭳPLAY BY - Vivien Eileen Bauernschmidtﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Nessa Holloway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nessa Holloway   Nessa Holloway I_icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 7:39 am

Kedves Nessa!

A vezér mindig tudja, mi és ki a jó... Biztosan nem véletlen esett rád a választása, használd ki a lehetőséget.

Meg is teheted, persze a foglalások után.

Nem kérdés, ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Nessa Holloway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: