A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Jason Tucker
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Jasper
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
William Tayback
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Matthew Layton
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Anita Tereskova I_vote_lcapAnita Tereskova I_voting_barAnita Tereskova I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Anita Tereskova I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Anita Tereskova I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Anita Tereskova I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Anita Tereskova I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Anita Tereskova I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Anita Tereskova I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Anita Tereskova I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Anita Tereskova I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Anita Tereskova I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Anita Tereskova

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anita Tereskova
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Anita Tereskova


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. May. 24.

Anita Tereskova Empty
TémanyitásTárgy: Anita Tereskova   Anita Tereskova I_icon_minitimePént. Május 31, 2013 10:08 pm

Anita Tereskova K_www.kepfeltoltes.hu_

Anita Tereskova Sorkerettukor

ﭳﭳﭳAnita ﭳﭳﭳTereskova ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 29

Születési hely, idő: Boston, 1983. 10. 15.

Csoport: Külvárosi

Titulus: Kamikaze



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Határozott, rideg, alkalmazkodó, kötelességtudatos, célorientált, áldozatkész, türelmes, végletes. Nem túl empatikus, néha tuskó, de nem túl bőbeszédű.
A rá bízott feladatot mindig pontosan végzi és körültekintően. Általában véve nem kapkod el semmit, alapos és megfontolt, azonban ha úgy adódik, saját testi épsége sem érdekli különösebben. Ugyanígy az sem hatja meg, épp kinek a vére tapad kezeihez.
Minimum egy tőrt mindig tart magánál -csizmaszárban, harisnyakötőben, vagy épp hosszú, hegyes hajtű formában-, mivel egy jó gyilkosnak nem kell feltétlenül lőfegyver.
Soha nem fél.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Magas, nőiesen karcsú, foglalkozásának megfelelően izmos és erős. Haja fekete, egészen hosszú. Átalában kiengedve hordja.
Erősen sminkel, többnyire sötét árnyalatokra. Ajkait szereti hasonlóan erőteljes színekkel kiemelni, mint például a vörös vagy a bordó.
Annyi tetoválása van, hogy már a számát sem tudja. Könnyebb lenne azt meghatározni, mennyi bőrén az érintetlen felület.
Akad pár szúrt sebe ugyan, de ezek elhelyezkedése olyan, hogy még az igen lenge öltözékei is takarják - vagy ha nem ezek, akkor tetoválásai.
Szereti a feltűnést, de mindig alkalomhoz, teljesítendő feladatához illően öltözik. Ruhatárában ugyanúgy jelen vannak a dívás, mint a cafkás holmik.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Bár a nevem csengése kissé szovjetes, én már aligha őrzök nagyobb volumenű, jelentősebb dolgokat őseimtől. Persze akad kivétel. Vodka, fegyverek, alvilág.
Igen, ebbe a körbe valahogy beleragadtam.
Apám visszavonult gyilkos volt. Éltük a kis életünket elzártan, egy erdőszéli kis házban, ahonnét minden nap biciklivel jártam iskolába. Mert az iskola kell. Ki nem állhattam. Öt éves voltam, mikor anyám elhagyott minket. Még mindig tisztán emlékszem a szavaira.
"Nem bírom tovább, nem vagyok rá képes. Próbáltam, de nem megy. Nem kell gyerek, én élni akarok!"
Talán emiatt is látogattam el még tinédzser koromban egy dokihoz, aki -persze jó pénzért- megoldotta, hogy sose lehessen gyerekem. Nem akartam átélni azt, amit anyám. Még akkor sem, ha őt magát gyűlöltem a tettéért.
De térjünk vissza a tárgyra. Tíz voltam, mikor lett egy "új" anyám. Azt hiszem, igazából akkor kezdődtek velem a gondok. Apám mindig is tanítgatott hajdanvolt mestersége fogásaira, de ahogy ő mondta, csak azért, hogy megvédjem magam. Viszont akkor, az én édes apukám, aki addig minden percét velem töltötte, megváltozott. Helyettem Angie-vel törődött. Az a nőszemély elrabolta tőlem. Irigy voltam, és azon gondolkodtam, hogyan szabadulhatnék meg tőle. Végül nem tettem meg.
Én nem. De volt valaki, aki igen készségesen kisegített. Egyetlen dolgot kért cserébe.
Az új anyám egyszer fogta magát, altatót kevert apám esti pohár borába, és az éjszaka közepén összecsomagolt, majd lelépett. Hátrahagyott egy levelet, amiben ő is azt vágta apám fejéhez, hogy ez a "farmélet" nem felel meg neki, és ő élni akar. Apámat ez megrázta, de igyekezett előttem titkolni. Ám akkor tört igazán össze, mikor megkapta a hírt: a felesége holttestét megtalálták Floridában. Egyszerűen partra vetette a testét a víz az egyik strandon, a szervezetében annyi kokainnal, ami záros határidőn belül önmagában is kinyírta volna, vízbe fúlás nélkül.
Többé sosem volt ugyanaz az ember, mint előtte. Melléfogtam kicsit. De beletörődtem.
Aztán betöltöttem a bűvös 21-et. Ott hagytam az egyetemet, kocsiba vágtam magam még aznap, de nem menekülhettem meg. Nem is tudom, hogy képzeltem. A megállapodás az megállapodás, és alvilági körökben mérget vehetsz rá, hogy a másik fél tizenegy év elteltével is emlékszik a kitételére.
Megtaláltak. Elvittek. Megvertek. Bezártak... Szóval inkább tanulásra adtam a fejem és elfogadtam, hogy attól a naptól kezdve szolgálok. Így is tettem.
Fogalmam sincs már, hány ember életét vettem el. Az első kettő-három padlóra küldött. Mára már annyit jelent ez is, mint csettinteni egyet. Ha valaki útban volt - útban volt. Ha túl sokat tudott - túl sokat tudott. Ennyi.
Aztán tavaly elengedtek. Nem tudom, miért. Az is előfordulhat, hogy apám közbenjárása miatt, vagy a rá való tekintettel... Ugyanis meghalt. Fogalmam sincs, hogyan, ezt sosem tudtam meg - de lenne rá tippem. Az emberek nem halnak meg csak úgy, alig ötven évesen.
Elmehettem a temetésére -ahol képtelen voltam egyetlen könnycseppet is kipréselni magamból-, aztán szabad voltam. Próbáltam kezdeni valamit az életemmel, de rá kellett döbbennem, hogy semmihez nem értek. Nem válhatok be recepciósnak, de még pincérnek sem, akárhova is költözzek.
Nem szabadulhatok a mókuskerékből.
Bánom én?
Nem. Azt csinálom, amiben jó vagyok és kész.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Kat von Dﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
http://[img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/130601/k2_www.kepfeltol
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Anita Tereskova Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anita Tereskova   Anita Tereskova I_icon_minitimeSzomb. Jún. 01, 2013 7:47 am

Kedves Anita!

A külvárosiak biztosan odáig lesznek egy céltudatos (bér)gyilkosért, úgyhogy irány a játéktér.

Persze előbb foglalás, aztán game on.

Nem kérdés, ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Anita Tereskova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: