A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Jason Tucker
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Jasper
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
William Tayback
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Matthew Layton
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Larael Salisbury I_vote_lcapLarael Salisbury I_voting_barLarael Salisbury I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Larael Salisbury I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Larael Salisbury I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Larael Salisbury I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Larael Salisbury I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Larael Salisbury I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Larael Salisbury I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Larael Salisbury I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Larael Salisbury I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Larael Salisbury I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Larael Salisbury

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Larael Salisbury
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Larael Salisbury


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 27.

Larael Salisbury Empty
TémanyitásTárgy: Larael Salisbury   Larael Salisbury I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 9:56 am



Larael Salisbury Sorkerettukor

ﭳﭳﭳLarael Katherine ﭳﭳﭳSalisbury ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 26 éves

Születési hely, idő: 1987. augusztus 14.

Csoport: Külvárosi

Titulus: The Queen



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Akárkit kérdezel meg, biztos lehetsz benne, hogy mind mást fog mondani rólam, de vajon ki tudja, hogy mi az igazság? Vajon milyen vagyok? Törvénytisztelő állampolgár, vagy hidegvérű gyilkos? Egyesek szerint, kegyetlen vagyok, szerintem azonban ők látnak rosszul valamit. Nem teszek semmit sem ok nélkül, ezt jó, ha már most, megjegyzed. A következmények, néha elég érdekes lavinákat indítanak meg, és furcsa késztetést érzek, hogy ezeket előidézzem. A kitartás és pontos, precíz vonás egy igen fontos követelmény, ebben a szövevényes, izgalmas városban. Magabiztos vagyok, és pontosan tudom mit akarok, és azt általában el is érem ilyen-olyan módokon. Persze, más kérdés hogy az elsőre találkozol velem, egy mosolygós, csupa báj, csupa kellem nőt fogsz látni, aki szeret csinos lenni, és udvarias csevejbe merülni másokkal, de persze ez csak a látszat. Talán ilyen vagyok igazából, vagy csak megjátszom. Én magamat élőnek tartom leginkább, és hamarabb hajlok el, mintsem törnék meg, mert a becsület és tisztesség, nem sokat ér ha halott vagy, igaz? Egy ilyen városban semmi sincs ingyen, mert minden, és mindenki eladó, csak az a kérdés, mi az ára. És hogy hajlandó-e megfizetni.

ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Nem vagyok kifejezetten magas, a 175 centit is éppen hogy alulról súrolom csak, és az a 65 kiló is arányosan oszlik el rajtam. Kifejezetten nőies idomokkal bírok, domborodom, ahol kell, és formás lábaimon sincs felesleg. Hosszú hajam sötétbarna és borzasztóan loknis, nagyon ritkán szenvedek azzal hogy kiegyenesítsem, inkább feltűzöm, vagy csak az elől lévő pár tincset tűzöm el, és hagyom kibontva a többi hajamat. Kék szemeim vannak, amik remekül illenek a hajam színéhez, és néha feldobom szolid sminkel is. Szeretem az egyszerű, divatos kényelmes ruhákat, az egyszerű szépség híve vagyok, nem az a nagyon divat mániás csaj, de azért szeretek jól kinézni. Az sokkal jobb benyomást kelt az emberekben. Ékszert és kiegészítőt kizárólag a ruha függvényében vagyok hajlandó felvenni, nagyon fontos az összhang. Táskát viszont ritkán hordok, az egyetlen férfias szokásom, hogy zsebre teszek mindent amire szükségem van.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Uknown city, egy jegyzetfüzet
Egy történetet sokféleképpen el lehet kezdeni, de mitől jó egy mese? Attól hogy miről szól, vagy attól, ahogyan előadják, vagy éppen leírják, és az olvasók maguk elé tudják képzelni, hogy mi történik? Azt is lehetne mondani hogy ez emberfüggő, van aki ezért, van aki azért tart jónak egy történetet, de jelen esetben ebben semmiféle különlegesség, vagy éppen egzotikus nincs. Az én történetem átlagos, semmit mondó lehet.
Huszonhat év… istenek, már huszonhat vagyok, és még mindig letagadhatok ötöt. A születésemben semmi különleges nem volt, egy augusztusi napon láttam meg a napvilágot, egy szerető családban. A szüleim régóta akartak gyereket, így érthető módon nagy volt az öröm, amikor megérkeztem. Szerető családban nőttem fel, egy szem lánygyermekként mindent megkaptam amit csak akartam, és még a széltől is óvtak, nehogy a hajam kócos legyen. Jó gyerek voltam, de szerettem kint lenni a szabadban, így a kert az gyakorlatilag az én birodalmam volt, a játékokkal, hintával, kisvirágoskerttel együtt, ahol anyukámmal ültettünk mindig másfajta növényt. Viszonylag nyugodt volt a gyerekkor, apám sokat dolgozott, de sosem szűkölködtünk semmiben. A városban nőttem fel, egészen békés időszak volt ez, és csak jóval utána tört ki a háború, vagyis akkor még nem tudtam mi történt. Pedig a város szétszakadása minket is utolért, és a harcok elkezdődtek. Mondjuk ekkor már nem voltam olyan fiatal, tulajdonképpen tíz évvel ezelőtt tizenhat voltam, nagyjából ekkor tájt utáltam meg a háborút. A sok értelmetlen vérontást, egy város uralkodási jogáért… De persze, ez a történelemben sem volt másképp. A középiskolát még befejeztem, de az egyetemet már másik városban, levelezőn tudtam csak, mert a városban az oktatás, mint minden más ellehetetlenült. Végül sikerült megszereznem egy programozói elismervényt és mellette egy természetgyógyász végzettséget is. Ez ilyen gyógynövényekkel foglalkozó tudományág, de én szeretek ezekkel bajlódni, és termeszteni is ezeket.
Nagyjából itt kezdődik el a dolog, hogy egy ilyen aranyos, kertészkedős csaj, hogy lehet mellette programozó és alkalomadtán hacker is, és miért ellenzi ennyire a háborút, a két városfél között. Én csak azt szeretném hogy rend legyen, hogy ne legyen fölösleges halál, és ezért hajlandó vagyok tenni is. Még magam sem tudom mit, és hogyan de a két vezérrel nem megyek sokra, mindkettő makacs és önfejű. Bár talán lehetne rájuk hatni. Talán. Talán ha az egyiket befolyásolni tudnám, lehetne más, de Troy nem olyan fiatal. És van egy lánya is, de a másik vezér… Talán sikerülhetne. Elálmodozok egy pillanatig hogy mégis mihez tudnék kezdeni egy ilyen tipikus bűnözővel, de sajnos a legjobban szerintem a rács mögött mutatna. Bár, kár lenne érte, de egy király uralkodása sem tart örökké. Elítélem a módszereit, de figyelemmel követem a mozgását, nem szeretném ha kellemetlen meglepetések érnének, mivel a belvárosba is adok gyógynövényeket, az ittenieken kívül. Nem vagyok orvos, csak néhány egyszerű krémet és főzetet tudok megcsinálni, azt is többnyire receptek alapján.

ﭳﭳﭳPLAY BY – Natalie Dormerﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Lilith
Admin
Lilith


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. May. 21.

Larael Salisbury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Larael Salisbury   Larael Salisbury I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:09 am

Kedves Larael!

A lapod kétség kívül érdekesre sikerült! Nincs más dolgom, mint elfogadni!

Foglalj avit!

Üdv köztünk!
Vissza az elejére Go down
 
Larael Salisbury
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: