A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Jason Tucker
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Jasper
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
William Tayback
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Matthew Layton
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Morgana T. Sommers I_vote_lcapMorgana T. Sommers I_voting_barMorgana T. Sommers I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Morgana T. Sommers I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Morgana T. Sommers I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Morgana T. Sommers I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Morgana T. Sommers

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Morgana T. Sommers
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Morgana T. Sommers


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. May. 21.

Morgana T. Sommers Empty
TémanyitásTárgy: Morgana T. Sommers   Morgana T. Sommers I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 5:15 am

Morgana T. Sommers Morg2_www.kepfeltoltes.hu_

Morgana T. Sommers Sorkerettukor

ﭳﭳﭳMorgana ﭳﭳﭳSommers ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 26

Születési hely, idő: Alabama, 1987-2-27

Csoport: Belvárosi

Titulus: Twisted



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Kimondottan határozott fellépésű nő. Bár korábban nem volt annak mondható, napjainkra igen jó társasági lénnyé vált. Látszólag. Ez sem több mint egy álarc, amire munkája miatt van szüksége. Mint egy igen befolyásos valaki beosztottjának, mindig résen kell lennie, és tudnia kell adott esetekben belemenni a számára totál érdektelen beszélgetésekbe is, ha épp információhoz akar jutni.
Ettől eltekintve -mikor nem játssza épp a kiváló hallgatóság vagy tárgyaló fél szerepét- igen mogorva tud lenni, ellenséges és nagyszájú. Ilyenkor a szavait sem feltétlenül válogatja meg, esetenként a véleményét is keményen, kendőzetlenül tárja az elszenvedő fél elé.
Képtelen érdekmentes, normális emberi érzelmeket táplálni bárki iránt a megvetésen és gyűlöleten kívül. A végsőkig aljas és nem fél bemocskolni a kezeit sem (ennek összes létező értelmében), ha úgy hozza a szükség. Általában nem érdekli, mit gondolnak róla, tehát ha épp úgy tartja a kedve, polgárpukkaszt, például asztalon táncol.
Akad néhány függősége: erős dohányos, és a whiskey-t is úgy issza, mint más a vizet. Időnként visszatérnek korábbi drogproblémái.
Kényszerbeteg, vannak olyan szokásai, amik más számára különösek lehetnek. Amit egyszer a fejébe vesz, attól nem hajlandó tágítani.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Magas, nőiesen sportos alkat, hiszen nagyon ügyel megjelenésére és komolyan veszi az edzést. Haja hosszú, gyakran váltja a színét, de általában megmarad a fekete vagy vörös árnyalatainál. Szemei zöldek, ezeknek szépségét általában erős sminkkel emeli ki még jobban.
A nőies, kihívó ruhák kedvelője a hétköznapokban is. Kiegészítők terén igen sokféle az ízlése, általában kedvétől függ, mit aggat magára.
A "bőrdíszművek" rajongója, eredendően kissé kreol bőrét több minta is ékíti:
-köldöke mellett apró rózsa
-bal csuklóján "si te hace feliz" (ha boldoggá tesz) felirat
-tarkóján tenyérnyi kék pillangó


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Anyám nem ismertem. Apám szerint meghalt, de hallottam olyat is, hogy csak magamra hagyott. Igaz, ezt olyan valaki mondta, aki épp kész lett volna kitekerni a nyakam, szóval... megfelel nekem apám verziója. Ő egyébként tőzsdeügynök volt, szóval ki sem látszott a munkából. De mivel megengedhettük magunknak, fogadott házvezetőnőt. Amióta az eszemet tudom, Maria foglalkozott velem. Bár az ő szeretete nem pótolhatta a szülőit, azért volt jó oldala is a dolognak. Kénytelen voltam valamennyire megtanulni spanyolul, mivel nem értett meg mindig mindent.
Anyagilag nem kellett nélkülöznünk és akármennyire is hiányzott a társasága, büszke voltam rá, hogy ilyen keményen dolgozik, hogy tisztességes módon biztosítson mindent, ami ahhoz kell, hogy elit iskolába járasson. Mert oda járatott.
Aztán... Egészen korán belecseppentem az alvilági életbe. Egészen pontosan tizenhét éves koromban. Akkor történt, hogy egy éjjel ránk törték az ajtót. Talpig feketében, ordítozva... Megkötöztek, betömték a számat. Apám megpróbált kiszabadítani, de ezek többen voltak. Őt is lefogták, zsákot húztak a fejére...
Nekem meg végig kellett néznem, ahogy fejbelövik, miközben az arcomba üvöltik, hogy "jól jegyezd meg, így jár az, aki nem fizet!" Én csak ez után kaptam zsákot a fejemre. Aztán bevágtak valami csomagtartóba, amiben -a szag alapján legalábbis- előttem valami hulla utazhatott. Még szerencse, hogy bevertem a fejem, így nem kellett sokáig szagolnom a bűzt. Fogalmam sincs, mennyit voltam eszméletlen. Csak arra emlékszem, hogy mikor felébredtem, épp gazdát cseréltem. Igen, eladtak. Méghozzá Mexikóba. Kettőt tippelhetsz, hogy minek. Így megy ez. Ha valaki nem tudja leróni a tartozását, elveszik tőle, ami pénzzé tehető. A fiatal lányok pedig kelendőek voltak már akkor is.
Igen. Eminens, Harward-ösztöndíj esélyes tanulóból először vetkőzős lánnyá, aztán a következő gazdacserém után prostituálttá avanzsáltam. Mivel nem voltam valami engedelmes fajta, rábírtak, hogy mégis beadjam a derekam. Fogalmam sincs, hányszor vertek meg érte. Persze, még úgy sem akartam. Sőt, annál inkább szabadulni akartam. A szökésért pedig újabb verés járt. A második kísérletemnél már más eszközhöz folyamodtak. Mert minek a hazája még Mexikó? Úgy van, a drogoké. Az első pár adagot tudtomon kívül, vagy erőszakkal adták be. Néhány nap kellett csak hozzá, hogy megtörjek. Akkorra már szinte bármire hajlandó voltam a napi adagomért.
Innentől a napok összefolynak. Tiszta emlékem csak pár van erről az időszakról. Ezek többnyire azzal kapcsolatosak, hogy valahogy lassanként rájöttem, hogy mi az egyetlen kiút. Nem, nem az öngyilkosság. Azt nem hagyták, egyszer sem. Elég sok orvos volt a zsebükben ahhoz, hogy mindannyiszor megmentsen.
Nem, még ennél is durvább a kiút, sokkal több buktatóval. Hogy hogy sikerült mégis? Nos, jókor voltam jó helyen.
Időnként, ha valaki befolyásos érkezett, ki kellett csípnünk magunkat. Aztán sorba állítottak minket, a pénzesek hadd válogassanak közülünk, akár valami börzén. Ennek a Willnek meg épp rám esett a választása. Ő volt az egyetlen, aki nem csak kétvállra fektetett, hanem beszélgetett is velem - a jó ég tudja, milyen indíttatásból. Jó benyomást tehettem rá még enyhén bevépve is, mert megvett. Igazából akkor nem érdekelt a dolog. Rohadtul mindegy volt már, ki a tizenakárhányadik tulajom, csak adja meg az adagom. De itt a bökkenő. Nemhogy nem adott, még az elvonóm is állta. Akármit is éltem át előtte, számtalanszor visszakívántam. Szavakkal lehetetlen leírni azt a fájdalmat, azokat a tévképzeteket, amik akkor kínoztak.
Nem hittem, hogy így lesz, de túléltem. Azóta többé-kevésbé tiszta vagyok. Nem tudom, megállnám-e, ha például elém tennének egy adagot fecskendőben, de szándékosan nem mérgezem magam ilyesmivel.
De, hogy visszakanyarodjak a lényegre, lehetőséget is biztosított, hogy felelevenítsem a régen tanultakat. Magam sem értem, miért tett így, de végül felemelt maga mellé. Csak annyi a dolgom, hogy segítek neki a munkájában, elkísérem az útjaira, jó vagyok az ágyban... Időnként a besúgója vagyok, vagy aki elvégezteti a piszkos munkát... Egyszóval titkárnősdi, semmi megerőltető. Viszont nagyon jól fizet.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Olga Kurylenkoﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Morgana T. Sommers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgana T. Sommers   Morgana T. Sommers I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 8:16 am

Kedves Morgana!

Nem is kérdés, a belvárosiaknak nagy szükségük van egy nőre, aki keményebb, mint némelyik férfi és a piszkos munkától sem riad vissza.

Foglalás, aztán game on.

Ha akarnék sem találnék kivetnivalót az előtörténetedben, természestesen ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Morgana T. Sommers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: