A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Jason Tucker
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Jasper
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
William Tayback
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Matthew Layton
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Kenvard Stoddard I_vote_lcapKenvard Stoddard I_voting_barKenvard Stoddard I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Kenvard Stoddard I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Kenvard Stoddard I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Kenvard Stoddard I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Kenvard Stoddard

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kenvard Stoddard
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Kenvard Stoddard


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. May. 20.
Age : 32

Kenvard Stoddard Empty
TémanyitásTárgy: Kenvard Stoddard   Kenvard Stoddard I_icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 10:20 pm

Kenvard Stoddard Hayden-wallpaper-orange-hayden-christensen-2025139-1680-1050_www.kepfeltoltes.hu_

Kenvard Stoddard Sorkerettukor

ﭳﭳﭳKENVARD ﭳﭳﭳSTODDARD ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 21 év

Születési hely, idő: 1992.04.28. Hogy hol? Hát bocsi, de erre nem emlékszem!

Csoport: Külvárosi maffia

Titulus: Kisfőnök



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Mint mindenki, úgy én is eléggé bonyolult jellem vagyok. Különböző helyzetekre másképp reagálok. Tehát így egyből nem lehet rám mondani, hogy ilyen és ilyen vagyok. De ha nagyon muszáj, akkor összeszedek pár tulajdonságot.
Annyi szent, hogy nagyon magabiztos, kitartó vagyok és ha valamit eltervezek, azt véghez is viszem. Egy könnyen nem lehet eltántorítani a kitűzött célomtól. Viszont a kapott parancsnak mindig engedelmeskedek.
A nőket tisztelem. Némelyiket egyenrangú félnek is tekintem.
Erős jellemem van, de tudom mikor kell visszavonulót fújni. Belátom, ha esélyem sincs.
Azt hiszem a humorom a helyén van.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

A testalkatomat átlagosnak mondanám, nem vagyok nagyra vele. Persze azért ügyelek arra, hogy jó kondiba maradjak.
Ruha ügyileg minden felveszek.
Egyéb ismertetőjegyem nem igen van... Ha rám nézel, akkor úgyis látod a lényeget!


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Hogy hol születtem? Fogalmam sincs. Hogy kik a szüleim? Arra sem emlékszek. Legelső emlékem az kb 5 éves koromból van. De már akkor is a Stoddard család nevelt. A születési időmet is ők hasalták. Lényegében nem is érdekel kik a vér szerinti szüleim, a lényeg, hogy Stoddard család nevelt fel. Soha nem voltunk pénzes emberek. Végül is nem volt boldogtalan gyerekkorom, szerettek, de talán véremben volt, hogy mindig többet akarjak.
Az iskolába nagyon rossz tanuló voltam és már mellette elkezdtem rossz társaságba keveredni. 14 éves voltam, amikor először a rendőrségen kötöttem ki lopás miatt. Ezek után jöttek sorban a kisebb-nagyobb csete-peték. Autólopás, rendbontás, testi sértés. A helyi bandába már 17 évesen nagyon jó pozícióban voltam, de én mint mindig többre vágytam. Így kerültem ebbe a városba. Úgy hallottam, hogy magasabb babérokra törhetek itt. Így is lett. A külvárosi maffiába találtam "otthonra". Már nagyon korán kiszúrtam magamnak a főnök lányát, de csak messziről csodáltam. Vele történt egy s más közben, az apja kitagadta, mert terhes lett a másik banda vezérétől. De én mindezek ellenére még mindig figyelem a lányt. A terhesség nem zavart azt hiszem...
Ja és azt említettem, hogy a vezér jobb keze lettem? Hát most mondom. Jól csinálom a dolgom. Nem tudom kik voltak az igazi szüleim, de talán a génjeimnek köszönhetem, hogy ennyire otthon vagyok a maffia berkein belül.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Hayden Christensenﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Kenvard Stoddard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenvard Stoddard   Kenvard Stoddard I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 4:51 am

Szép napot Mr. Stoddard!

Nagyon örülök, hogy ide talált, igazán velős előtörténetet olvashattam, ugyan akkor tisztában vagyok vele, hogy remek játékos, és jól fogja hozni a karaktert. Hogy Mr. Tucker-nek mennyi fejtörést fog még okozni, hogy Cattie-re áhítozik, azt majd meglátjuk.

Az előtörténeted ELFOGADOM!

Foglalókat ne felejtsd el, majd irány a játéktér!

Jó játékot!


Admin
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
 
Kenvard Stoddard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: