A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Jason Tucker
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Jasper
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
William Tayback
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Matthew Layton
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Cattie-bri naplója az anyaságról I_vote_lcapCattie-bri naplója az anyaságról I_voting_barCattie-bri naplója az anyaságról I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Cattie-bri naplója az anyaságról

Go down 
SzerzőÜzenet
Cattie-bri Clayton
Külvárosi Maffia
Külvárosi Maffia
Cattie-bri Clayton


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29

Cattie-bri naplója az anyaságról Empty
TémanyitásTárgy: Cattie-bri naplója az anyaságról   Cattie-bri naplója az anyaságról I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 10:00 am

Kedves Kis magzatom!

Még nem tudom, hogy fiú, vagy lány leszel, de én már most szeretlek. Tudnod kell, hogy a nagyapád nem szeret. Pontosan azért, mert az apád az ellenségem. Igen, anyád kicsit... Ez hosszú történet. Sajnos a nagymamádat nem ismerheted meg, majd egyszer ha elég erős leszek, ezt is elmagyarázom neked. Közel két hete, hogy megfogantál, és növekszel a pocakomban. Szeretném, ha mindened meglenne, ezért pedig teszek is. Apád nem lehet velem, de egy áldott jó lélek. Mindenáron azt szeretné, ha mellette lennék most, de nem tudok, a nagyapád miatt. Egy apró bárban dolgozom, mint felszolgáló, és egy nagyon kicsi házat is tudtam venni. A szívem visszahúz édesapádhoz, de nem mehetek, tudom. Téged pedig nagyon féltelek. Két hete senkivel nem beszéltem, nem adok életjelet sehová. A doktor úr azt mondja eddig minden rendben. De én félek egyedül. Lett egy nagyon jó barátom Nero, ő segít a legtöbbet. Az ideje nagy részét velem tölti, hogy ne érezzem olyan egyedül magam. Jó lenne egy csodaszép esküvő, hogy boldog családban jöhess a világra, ám ezt nem tudom még megadni neked... Szeretném felvenni a kapcsolatot újra Jason-nel, az apukáddal, de erre még nem vagyok felkészülve, és lehet nem is érdeklem, de nem vagyok benne biztos, csak azt tudom, hogy neked mindent meg szeretnék adni.



Kicsi szentem!

Eltelt egy hónap mióta nem írtam. Lélegzem helyetted, együtt ver a szívünk, és egyre nagyobb leszel. Még mindig Párizsban vagyok, folyamatosan dolgozok, de Nero figyel rám. Pár napja felhívtam apukádat, és egy kicsit beszéltem vele. Honvágyam van. Kell a párom, a szerelmem, az édesapád. Azt szeretném, ha velem lenne, de nem hagyhatja ott a belvárost, tudom. Igazából én nem engedtem meg neki, hogy eljöjjön hozzánk. Az orvos azt mondta hetek múlva megtudom, hogy kisfiú, vagy kislány leszel. Alig várom, nagyon izgatott vagyok. Senki nem vehet már el tőlem. Döntöttem a kis sorsodról, örökre egyengetni fogom az utadat, és nyugodt életed lesz, ezt megígérhetem. Ha más nem, te leszel a békeszünet záradéka a külváros és a belváros között. Apám nem lesz majd haragos, és meg fogja érteni a döntésem. Legalább is ebben bízom. Szeretlek életem. Maradj velem sokáig, és legyél egészséges. Nekem most el kell mennem dolgozni, hogy kicsit több pénzem legyen, neked pedig boldog jövőd.


Kicsi Lánykám!

Eltelt az a bizonyos pár hét, az orvos biztosra veszi, hogy rózsaszín ruhás hercegnőm lesz. Épp most beszéltem apukáddal, vagyis... Nem, csak üzenetet írtam neki. Fogalmam sincs, hogy mennyire fog neki örülni, vagy sem, én mindenesetre odáig és vissza vagyok a hírtől. Néha már olyan, mintha megmozdulnál a hasamba. Nero meg egyfolytában hozza a csoki ideálokat. Tele van édességgel az egyik szekrény, bár néha rá sem merek nézni, mégis mindig megengedek magamnak pár falatot. Dupla munkám van pár napja, egy szállodában szobalány lettem, és még mindig a bárhoz köt sok minden. A kedves vendégek, a jó fej főnököm, és az ottani közösség. Jó lenne ha végre te is láthatnád, de még rengeteg időd van fejlődni, erősödni, és békében elbújni ettől a kínzó világtól. Lassan már eltelt két hónap mióta a pocakomban vagy, úgy tűnik az idő elteltével egyre többet is kívánsz. Elkezdtem picit hízni, ez a te kis édes hibád, de annál szebb leszel te kislányom. Az ultrahang mindent megmutat, én pedig néha elsírom magam, örömömben. Néha pedig bánatomban, rám tör az egyedül lét, Nero sokat segít ebben, de úgy érzem másra vágyom. Jason érintése kell, mellette szeretnék lenni... Fogalmam sincs miért hezitálok. Holnap újra kivizsgálásra kell mennem, te pedig addig pihend ki magad. Szeretlek kicsim.


Szívem kis csücske!

Egy biztos, apád jellemét fogod örökölni, néha akaratos vagy, ami pedig nem tetszik azt megmutatod. Nekem ez kicsit kellemetlen érzés, olykor fáj, de képzeld, már egészen látszik, hogy nem vagyok egyedül, így legalább nem akar minden francia ficsúr felszedni. Szereted ha simogatlak a hasamon keresztül, és imádod mikor együtt fürdünk, az egész hasam hullámzik olyankor. Nevetségesnek tűnik, de csodaszép ajándék. Jasont holnap felhívom, döntöttem, haza akarok menni, neki is látnia kell. Nero már segített becsomagolni, nincs olyan sok cuccom, a házat pedig ő örökli, nem akarom eladni, és amúgy is hozzám költözött, tehát ennyit pedig megérdemel, vigyázott rám.
***másnap***
Felhívtam apukádat, egy hét múlva megyek haza. Hozzá haza, nem akarom, hogy apám lásson. Majd egy kicsit később, igaz már próbált keresni a nagyapád, de én mindig megvártam, míg a telefonon bekapcsol a hangposta. Nem tudok és nem merek vele beszélni. De hamarosan látni fogja, hogy a kislánya asszonyosodik. Az ő pici leány unokájától. Furcsa kismama ruhákat hordani most már, minden olyan furcsa. Örülnék ha már a karjaimba tarthatnálak.


Kis Lányom!

Utazunk haza Párizsból. Elvileg a reptéren már ott vár apukád, kíváncsi leszek, hogy fogod fogadni. Nagyon erős a gyanúm rá, hogy mikor tinédzser leszel, az apád meg te sokszor... Lesz pár nézeteltérésetek. Már most előre mosolygok ezen. Csodaszép kislány leszel, néha látlak álmomban, ahogy a karjaimban tartalak, te pedig rám mosolyogsz. Istenem mennyire várom már azt az érzést. Várom azt is, hogy Jason a karjába zárjon azonnal, ahogy meglát. Vajon meg fog történni? Nagyon remélem. Nem lesz neki furcsa, hogy már nem az a vékony szűzlány vagyok akit megismert azon a forró éjszakán? Kicsim most csak te tartod bennem a lelket. Nem igazán tetszik a repülőzés neked sem, ugyanúgy, mint nekem, de én ragaszkodtam hozzá, hogy kibírom, nem akartam, hogy apukád csak úgy csapot papot ott hagyjon, és elszáguldozzon értünk. Pedig képes lett volna rá, hiszen mondta. Most csak ennyi fér bele, mindjárt leszállok. Hamarosan együtt a család. Szeretlek titeket. Hamarosan a neved is megvitatásra kerül, ha rajtam múlik. Szeretnék szintén olyan különc nevet adni neked, mint amit én kaptam...
Vissza az elejére Go down
 
Cattie-bri naplója az anyaságról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cattie-bri szobája
» Cattie-bri Clayton
» Cattie-bri képes ajándéktára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Napló-
Ugrás: