A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Jason Tucker
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Jasper
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
William Tayback
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Matthew Layton
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Jason Tucker I_vote_lcapJason Tucker I_voting_barJason Tucker I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Jason Tucker I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Jason Tucker I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Jason Tucker I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Jason Tucker I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Jason Tucker I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Jason Tucker I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Jason Tucker I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Jason Tucker I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Jason Tucker I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Jason Tucker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Jason Tucker Empty
TémanyitásTárgy: Jason Tucker   Jason Tucker I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:10 am

Jason Tucker Tumblrm8szgj4q381rdpvqa

Jason Tucker Sorkerettukor

ﭳﭳﭳJason ﭳﭳﭳTucker ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 25

Születési hely, idő: L.A., 1987.05.02.
Csoport: Belvárosi maffia

Titulus: The Boss



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Határozott, mindig tudja, hogy mit akar. A céljait mindig eléri, így aztán mindig kitűz maga elé egy célt és mindig magasabbra akar jutni. Nincsenek barátai, csak érdekből foglalkozik mindenkivel. Nem bízik senkiben. Lobbanékony és szenvedélyes, mindig kimondja, amit gondol. Előbb beszél, aztán gondolkodik, de bocsánatot nem kér semmiért. Okos és ambiciózus, számára az alvilági törekvések a legfontosabbak. Arroganciája, ellenszenves viselkedése, tiszteletlensége és túlzott erőszakossága miatt sokan nem szeretik. A saját érdeke a legfontosabb, másokkal nem foglalkozik, átlép mindenen. Alattomos manipulátor. A bűnszervezet főnöke, már egészen kicsi korától arra nevelték, hogyan uralkodjon mások felett, hogyan irányítson másokat. Mindenkit a saját céljai érdekében használ, aztán eldob. Ugyanígy van a nőkkel is. Aki megtetszik neki, megszerzi, kielégíti vele a vágyait, aztán dobja őket. Nem neki való, hogy barátnője legyen, jobban szereti azokat a kapcsolatokat, amik csak a tesiségről szólnak. Ennek ellenére nem tudnak neki ellenállni a nők, lételeme a csábítás, ez is egy cél, amit kitűz és megvalósít. Jobban szereti ésszel megnyerni a csatákat az ellenfelek ellen, de az erőszaktól sem riad vissza. Ha nem megy ésszel, akkor majd megy erővel. A legtöbb piszkos munkát a maffia tagjaival végezteti el, de nem okoz neki gondot, ha az ő kezéhez tapad vér. A hatalom a legfontosabb neki, keményen megdolgozott érte.

ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Magas, vékony legény, senki nem gondolná, mennyi erő van benne. Sötét haja néha vállig ér, néha rövidebb, de mindig beállítja valahogy. Kék szemei elvarázsolják a lányokat, elég egy pillantás és máris megszerezte a kiszemelt nőt. Szereti azokat a ruhákat, amik kitűnnek a tömegből, ezzel is jelzi, hogy ő a belvárosiak feje, ő irányít. Leginkább sötét színű ruhákat hord, szegecses vagy csak feltűnő kiegészítőkkel. Orrában és szájában piercinget hord, testét tetoválások díszítik. Ránézésre ijesztő, de nagyon vonzó férfi.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Múlt
L.A.

25 évvel ezelőtt születtem egy átlagos családban. Legalábbis akkor azt gondoltam, hogy átlagos. Gazdagok voltunk, de nem érdekelt, honnan volt a pénz, gyerekként nem is értettem volna. Élveztem, hogy mindent megkaphatok, de már akkor is a fegyverekkel szerettem leginkább játszani. Fontos volt, hogy a legjobb iskolákba járjak, bár volt olyan időszak, amikor magántanuló voltam, nem értettem, miért nem mehetek iskolába, de különösebben nem bántam. Nem barátkoztam már akkor sem könnyen, nem bíztam meg senkiben és irigy voltam, ami az enyém, azt nem osztottam meg senkivel. Aztán egyik nap, amikor már elég idős voltam, mindent elmondtak nekem. Apám a maffia feje. A legbefolyásosabb. Közölte, hogy követnem kell, ez a feladatom, ez a célom és ezért mindent meg kell tennem. Mindennap gyakoroltunk, megtanított használni a fegyvert, ezek már nem műanyag játékok voltak, hanem olyanok, amiket mindenhol betiltottak, mert a legveszélyesebb fegyverek. Hamar kiderült, hogy tehetséges vagyok. Harcművészeteket is tanultam, ezt a maffia alvezére mutatta meg. Elméleti tudását is átadta. Amikor elérkezettnek látták az időt, tovább léphettem a következő szintre.

Dubai

A kiképzésem új helyen folytattuk. Az egész család ide költözött. Nem volt más dolgom, mint követni az utasításokat és megcsinálni a rám bízott feladatokat. Először csak gyakoroltunk, aztán élesben ment. Igen, el is kellett vennem valakinek az életét. Mindent meg kellett csinálnom, amit rám bíztak. Dubai-i vezetőkkel kerültünk kapcsolatba, részese lettem a drogkereskedelemnek, a fegyverkereskedelemnek és minden olyan üzletben részt kellett vennem, ami nem legális, de sok pénzt hoz. Erős voltam és kitartó, a legkeményebb zsoldos. A külsőm is megváltozott, nem voltam sem kisfiús, sem átlagos, kemény voltam. Állítólag a lányok álma vagyok, eleinte nem érdekelt, aztán kihasználtam, hogy elég egy pillantás és már az ágyamban van a csaj. A szerelem nem nekem való. Nem téríthet el a célomtól. Főleg azóta nem, mióta megkaptam a megbízásom.

Jelen
Belvárosi banda

Amerikába küldtek vissza egy feladattal. A belvárosi és a külvárosi maffia között régóta ellentétek vannak. Én lettem a belvárosiak főnöke. Ehhez csak egy dolgot kellett megtennem. Meg kellett torolnom a külvárosiak főnökén, hogy kivált. Ezt pedig csak egyféleképpen lehetett. Meg kellett ölni a feleségét. Én kaptam a feladatot, ha megcsinálom, én leszek a belvárosiak irányítója, ha nem, akkor talán az életem meghagyják. Megcsináltam. Nem sokszor tapadt vér a kezemhez, de a feladatra figyeltem. Azóta én uralom a belvárosi területet. Mindenki az uralmam alatt áll, azt csinálják, amit mondok. Van egy alvezérem, de benne sem bízom meg teljesen. A célom, hogy bővítsem a területem. Ezért néha titokban átmegyek a külvárosi területre, hogy körülnézzek és megismerjem őket. Amit akarok, mindig elérem. Profi harcos vagyok. Egyetlen zavaró dolog van csak. Trónörököst akarok, akit kiképezhetek és átveheti a birodalmam egyszer. A szerelmet viszont nem nekem találták ki, még egyik nő sem érte el.




ﭳﭳﭳPLAY BY - Andy Biersackﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2012. Oct. 30.

Jason Tucker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Tucker   Jason Tucker I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 10:04 am

Jason, Jason, Jason!

Hát erre mit mondhatnék? Az előtörténetedben semmi kivetnivalót nem találtam, legyél megfontolt, és egyszer talán rád talál a szerelem is. Ölni akarsz továbbra is? Te választod az utad!

ELFOGADLAK!!!

Avatar, titulus, szín foglalás, majd irány a játéktér.

Jó játékot.


Admin
Vissza az elejére Go down
https://the-city-of-the-sin.hungarianforum.net
 
Jason Tucker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason szobája
» Jason területe
» Jason & Aalera - Ez lesz az utolsó pillanat?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Karateralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: