A bűn városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bűn városa

Féltél már valaha?... Itt fogsz, hiszen bármelyik sarkon lelőhetnek...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Jason Tucker
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Jasper
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Cattie-bri Clayton
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
William Tayback
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Morgana T. Sommers
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Matthew Layton
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Ryan Dashwood
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Kenvard Stoddard
Kivilágítatlan terület I_vote_lcapKivilágítatlan terület I_voting_barKivilágítatlan terület I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Május 20, 2013 10:09 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Szökőkút
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 10:56 am by Jason Tucker

» Avarian Világa FRPG
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:18 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:05 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:50 am by Vendég

» Ryan hálószobája
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 10:31 am by Matthew Layton

» Nappali
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:22 am by Larael Salisbury

» Hotel
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:20 am by Velizarii O'Reely

» Mélygarázs
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:58 am by Matthew Layton

» Parkoló
Kivilágítatlan terület I_icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 10:44 am by Ryan Dashwood

Üzenőfal

 

 Kivilágítatlan terület

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jasper
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 31.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:54 am

Csak az jár erre, aki eltévedt vagy unja az életet.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 12:37 pm

~ Jason ~


A bűn városa. Micsoda hangzatos cím egy városnak, ahol belső háború dúl, de lényegében semmiben sem más, mint az összes többi. Emberek lakják, akik dolgoznak, és jönnek mennek... éjjel tolvajok, gyilkosok jönnek elő, és fosztogatnak, amíg csak nem szégyellnek. Így van ez most is, ahogy elnézem a falon végigfutó árnyak takarásában emberek surrannak el az éjszakában. Tulajdonképpen nekem is ezt kellene tennem, és fogom is ha elszívom a cigim. Nem nehéz rászokni, lefelé sokkal nehezebb, de eszem ágában sincs... A kivilágítatlan részen van egy kis ócska pad amin éppen ücsörgök, és nem vagyok veszélyben. Akik itt élnek akár a fényben akár az éjszakában mind tudják már hogy közéjük tartozom, és nem jó dolog keresztezni az utamat, mert kemény az öklöm. Amikor idejöttem, volt pár nagyon kemény, harcokkal teli éjszakám, hogy kivívjam a mostani pozícióm. Nem állok senki útjába, ezért az enyémbe se álljon senki.

Beleszívok a cigimbe, és egy pillanatra felizzik a vége, de az erre járó sem láthat többet belőlem a szürke szemeknél és a fekete hajnál. Aki mellettem megy el, láthatja a fekete farmert és a sötétzöld pólót, meg a vékony mellényt, a vékony kis fekete kendővel a nyakamban. Teljesen hétköznapi viselet, bár jómagam nem vagyok az, bár ez már egoizmus lenne. Éles szürkés pillantásom végigfut a téren, és észreveszek dolgokat, egy egyenesen felém tartó alakot, aki kicsit sem félve vagy bizonytalanul jön. De ki lehet? És mit akarhat tőlem ilyenkor? Ch, nem érdekel... De persze kiderült hogy érdekelni fog, mivel ahogy közelebb ér, észreveszem azt a jellegzetes arcot, amit eddig nem sokszor láttam. A belvárosi vezér kölyökképét. Apró kellemetlen mosolyra húzódik piercinges ajkam.
- Micsoda meglepetés....
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 10:11 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Velizarii


Egy kis nyugalom. Más sem kellett nekem, végre egy kicsit távol mindenkitől. Egy perc nyugtom sincs és nem feltétlen a külvárosiak miatt. Nagy a csend, már szinte gyanús, de amíg nem támadnak, nem erőszakolok ki én sem háborút. A kezdő lépést úgyis megtettem. Enyém a külvárosi vezér egyetlen lánya, de még mennyire az enyém. Mosolyra húzom a számat, de ellentétes érzések kavarognak bennem, ahogy átvágok egy sötét utcán. Nem játszok kicsiben, ezt mindenki tudja, aki meg nem, hát... annak megmutatom, mire vagyok képes. Mégis elemi hibát követtem el, amikor emberi érzelmeket kezdtem táplálni az ellenségem lánya iránt. A fenébe is... kiiktattam minden emberit az életemből, csak élek, mint egy gép és teszem a dolgom, de mindig csúszik egy kis hiba a számításba. Dühösen rúgok bele egy utamba kerülő kőbe, meg sem érzem, pedig messzire repül. Hiába, acélos van a lábamon. Ha kell, ki tudok öltözni, de az nem az én világom. Harcra képeztek, ahhoz meg nem az öltöny szokás. Farmer van rajtam, láncokkal az oldalán, elég figyelemfelkeltő, minden lépésemre zörögnek egyet, ahogy a fémek egymáshoz csapódnak. Jobban fel sem hívhatnám magamra a figyelmem. Egyszerű, szűkebb póló van rajtam, nem fázok, a legtöbbször nem is érzem, csak a célomra figyelek. Célom most is van, menni előre és kész. Pár engedetlen tincs az arcomba hullik menet közben. Ugyanaz a látvány, mint egy átlagos éjszakán... Páran mászkálnak csak, nem számottevő. Valaki meg akar állítani, de csak intek neki, hogy ne, eszemben sincs jópofizni bárkivel is, főleg, hogy a legsötétebb részen alig kivehetően, de meglátok egy alakot. Vajon mit keres ott ilyenkor? Határozottan indulok felé azzal a céllal, hogy kiderítem. Nem is érek még oda, amikor már látom, ki ül az egyik padon. Várjunk csak, mi a neve... Különleges neve van, talán Velizarii vagy ilyesmi. Sokszor még nem találkoztunk, de ha a neveket nem is egyszerűen, az arcokat megjegyzem.
- Meglepetés? Mi a meglepetés, az, hogy éjszaka körbenézek a városomban? – nem zavartatom magam, a várost az enyémnek tekintem. Akinek nem tetszik, mehet is. Ha hagyom. Nem vagyok vele annyira ellenséges, mint általában lenni szoktam olyanokkal, akiket nem annyira ismerek. Tudok róla mindent, még azt is, amit talán még ő sem tud magáról, de ez egy dolog. Az igazi tapasztalatot nem helyettesíti, így aztán nem is bizalmaskodok vele, meghagyom az érzetet, hogy igenis itt én vagyok a főnök. Ezzel mondjuk alapban nincs is gond... Elvégre az vagyok.
- Engem sokkal jobban érdekel az, hogy neked mi dolgod van ilyenkor errefelé – már terelem is arra a témát, ami érdekel. Nem szoktam udvariaskodni vagy körüljárni a dolgokat. Egyből a közepébe vágok, ahogy most is. Nem mintha nem lenne szabad kijárás vagy bármi, nagyjából az sem érdekel, kik esnek egymásnak az éjszaka leple alatt. Csak ez a srác... Szokatlan érzésem van vele kapcsolatban. Itt az alkalom. Végre kideríthetem, ami érdekel. Még csak le sem tud lépni előlem.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 10:53 am

~ Jason ~

Magamban cigizek, és kiszúrom a felém tartó alakot, aki furcsán ismerős. Na igen, mint olyan illene ismernem a belvárosiak vezetőjét, ezt a kölyökképű gyilkost. Figyelem ahogy felém halad, régen megtanultam hogy a megfigyelés nagyon fontos, ezen múlik vagy bukik minden. Farmer láncokkal és bakancs, jó zajos megoldás, de ahogy vesszük lényegre törő. Ez a rész az övé, kiharcolta magának, vagy valami ilyesmi csak fél füllel hallottam a történetet. Volt valami a másik vezér lányával, de nem az én ügyem, így nem is akarok a kelleténél jobban belefolyni. Azt meghagyom másnak, amúgy is tök véletlen volt, hogy mellette kötöttem ki, de alig ismerem. Mármint nem túl sokszor találkoztam vele, de így elnézve... én jártam jobban. Elhúzom a szám, ahogy közelebb jön, és már az arcát is látni lehet. Túl finom arc egy ilyen gyilkosnak, és még a gyermeki vonásokat is lehet látni. Bezzeg az én arcom már korántsem ilyen vonzó a nők körében, amit mondjuk nem is feltétlen bánok. Ha kell egy nő, akkor akár erőszakkal is megkapom, ebből igazán nem csinálok problémát. Ahogy megáll előttem, végigmérem amolyan érdeklődően, hiszen nem látom mindennap hála az egeknek, még csak az kellene.

- Meglepő, hogy egyedül vagy, semmi kíséret, semmi jármű - válaszolok, kimondva amit gondolok, ha nem tetszik neki hát majd szóvá teszi. Gyanítom hogy sok mindent tud rólam a látszólagos érdektelensége ellenére is, de hát ezt vállaltam, hogy tartozzak valahová ami eddig szépen is ment. Nem kellett konkrétan helytállnom, élhettem a magam kisstílű életét itt a peremen. Jó is volt nekem ez így, nem vágyom most sem a drágalátos vezérem kitüntető figyelmére. Beleszívok a cigibe, és kifújom a füstöt, nem figyelve hogy éppen felé vagy nem.
- Az, ami mindenkinek. Áldozatot keresek, aki elég gondtalan hogy ide merészkedjen. Csak cigiszünetet tartok épp - válaszolok, nem titkolom hogy rabolni készülök, én is tudom, ő is tudja, akkor meg mi értelme lenne? Felnézek rá, mert így picit fölém magasodik, noha szerintem én lennék a magasabb kettőnk közül, bár fene tudja. Ch, mintha édekelne, mindenesetre nem zavartatom magam hogy kivel állok szemben.
- Gyanúsan nagy a csönd mostanában errefelé, talán tervezel valami nagyszabásút? - érdeklődök, mert kíváncsi vagyok, és vagy válaszol vagy nem, de legalább a próbálkozás megvolt.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 10:36 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Ezt az alakot nem láttam még sokszor, így aztán némileg meglep a stílusa. Nem mintha én a kedvesség mintaképe lennék, de az én képzeletemben az él, hogy azért az ember a vezérével némileg visszafogottabb. Hát ő nem és be kell valljam, ez tetszik. Merész és pont ilyen ember kell a csapatba. Végülis már benne van, de még messze van a tűztől. Válaszára felnevetek.
- Kíséret meg jármű? Ez nem egy akciófilm forgatás – annak ellenére, hogy viccesnek találom a kijelentését, a hangom hidegen cseng, semmi nincs bennem, ami barátságos lenne, de ez jó is így. Nem egy klubbot vezetek, hanem egy egész várost. Magamban végigpörgetem, amit a srácról tudok, hát nem sok, ami fejben megmaradt, de pont elég. Így aztán meg sem lep a kijelentése, amire elhúzom a számat.
- Tőlem biztos furán hangzik, de nem különösebben csípem az erőszakot ilyen... semmilyen dolgokért. Megélhetés vagy szórakozás? Mindkettőn lehet segíteni, az igaz, hogy az utóbbin elég nehéz – gúnyolódok kicsit, de ha jólesik neki, hogy embereket rabol ki, akkor valami nincs rendben nála. Mondjuk nálam sem, de én nagyban játszom, nem erőltetném meg magam egy kis rablásért... és szükségem sem lenne rá.
- Vajon milyen összetartás lesz itt egy külvárosi támadás esetén, ha a népem egymást ritkítja? – inkább csak költői kérdés, nem akarom én jó útra téríteni, azt csinál, amit akar. Amíg nincs útban. Hát feltehetően nem belőlem akar meggazdagodni, nehezen is menne, mert talán kicsit magasabb nálam, de erőben én kerekedek felül. Meg hát... aki a vezér ellen vét... Nem a városon kívül találja magát. Mondhatni inkább alatta. Magamban jót szórakozok ezen, amikor meglepő kérdést tesz fel.
- Ha nagyszabásút tervezek, akkor azt nyilván nem mondanám el. Ennyi erővel az újságba is berakhatnám, ha mindenkinek válaszolnék, akit érdekel... Hidd el, tudom mi a jó a városnak. Ja és van egy ászom, szóval csak nyugi... tudni fogod, ha kellesz, katona – veregetem meg a vállát, ezáltal közelebb is kerülök hozzá. A képembe fújja a füstöt, de nem érdekel.
- Ha ennyire unatkozol, lenne számodra egy feladatom. Ha kiállod a próbát, nem lesz szükséged többet arra, hogy ilyen módon juss pénzhez, ha csak nem ez okoz örömet neked – vonom meg a vállam, tudom is én, milyen elképesztő vágyak munkálkodnak egyesekben. Mindenesetre a felajánlást megtettem. Ha akarja, elfogadja, ha nem, hát nekem úgy is jó, akkor megyek tovább és úgy töltöm az estét, ahogy terveztem.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 11:02 am

~ Jason ~

Elüldögélek én itt magamban, és amilyen zajosan a vezérem, azaz Jason ide érkezik, és olyan csendesen tudnék elsurranni innen. A bakancsom acélozott, de koromfekete, ahogyan az övem csattja is, így nem csillan meg a fényben, ha úgy van. Valahogy jobban szeretem ezt éjjelre, bár nem vagyok paranoiás, az nem nekem való, és nincs is rá szükségem. Nem keresem a bajt, de nem is ellenkezek ha az talál meg engem, csupán túlélem. Felvonom az egyik szemöldököm a nevetésre, épp olyan üresen cseng mint az enyém. Nahát, micsoda... meglepetés.
- Mindenesetre ha megunod a vezérkedést, szerintem próbálkozz a filmiparral - válaszolok neki, nem igazán idegesít a flegmasága, végül is neki valamilyen szinten van mire. Bár tény és való hogy amikor először találkoztam vele, hamarabb képzeltem volna el egy glam rock bandába vagy filmben, mint a vezéri posztban. Persze azóta bizonyosságot nyert, hogy nem véletlenül van ott, ahol, és tud valamit a fiú.

- Igazából megélhetés, bár ha nagyon akarnám tudnék mást is csinálni, bár nem hiszem hogy ez neked vajmit is számítana - húzom el a szám, mert lehetnék képzett bérgyilkos is, feleennyi utcán töltött idő, sokszor annyi pénz, de akkor már a belsőbb körök tagja lennék, így meg a peremen táncolhatok, viszonylagos nyugalomban, és észrevétlenségben. Ch, persze ennek is épp bennem kellett pofára esnie, ma, ragyogó, komolyan ragyogó. Mélyen hálás vagyok a sorsnak hogy nem vagyunk gondolatolvasók, már háromszor halott lennék szerintem.
- Vajon micsoda összefogás lesz egy vezérért akiről sokan azt sem tudják hogy létezik? - teszem fel neki a másik költői kérdést, mivel az éremnek két oldala van, és az emberek nem szívesen mennek a halálba egy számukra ismeretlen férfiért, mégha az a vezérük is, és mindenki felesküdött rá. Talán egyszer ő is rájön, nekem tulajdonképpen mindegy amíg nem rántanak ennél mélyebbre. Végül is a mocsár sem veszélyes ha tudod hol vannak a zsombékok. Mindenesetre az biztos hogy nem fog tetszeni neki ez a mondatom.

- Most hogy mondod, ragyogó ötlet. De akkor színes plakátokkal is áraszd el a várost, meg hangosbemondókkal kürtöltesd szanaszét. Jah, hát az biztos tök jó neked, vezérem - gúnyolódom én is, ha ő így akkor én is így, csak a kérdés hogy mennyire fog ez neki tetszeni, bár van egy olyan érzésem hogy ha annyira nem tetszene neki a képem és a stílusom már hat lábbal lennék a föld alatt. Nem életcélom odakerülni.
- Tulajdonképpen igen ez a jó szó. Unatkozom, szóval akár el is mondhatod mi lenne az a feladat - megyek bele, mert végső soron az is valami, és reményeim szerint nem olyan megerőltető, és nem bérgyilkosságra akar éppen felkérni. Azt nem csinálnám szívesen ami azt illeti. Kíváncsian pillantok rá, és megfeszül a vállam. Mint mindig ha mások érintenek meg.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimePént. Május 24, 2013 8:30 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Ez a srác szeret messzire menni, azt már most látom. Jól beleillik a környzetbe, nem is tudnám elképzelni a másik oldalon. Kell nekünk egy ilyen alak, aki bele tud olvadni minden közegbe. Úgy ül itt, mintha legalábbis egy biztonságos lakásban lenne. Látszólag nem fél semmitől, de abban biztos lehet, hogy le fogom tesztelni. A látszatra nem adok, csak a saját véleményemre és tapasztalatomra. A pimaszkodást csak nem hagyja abba, felhorkanok egy kissé, de különösebben nem érdekel.
- Na ja, igazad van, egy filmben is jutna nekem főszerep, de a jelenlegi jobban tetszik... és jobban is fizet – jegyzem meg minden nagyképűség nélkül. Minden, amit elértem, az én érdemem, magamnak szereztem, éppen ezért nem titkolom, hogy néha el is tudok szállni magamtól. A lényeg, hogy visszatalálok. Ha valakinek nem tetszik, foglalkozzon a maga dolgával.
- Tudnál, az biztos, csak szereted a könnyebb végét megfogni a dolognak, igaz? – húzom egy kicsit és rágyújtok egy cigire, nem kapkodom el, ráérősen kutatok a zsebemben a doboz után. Felkínálom neki, bár cigizik, de ennyire önző nem vagyok.
- Már miért ne tudnák, hogy létezem? Nem vagyok én annyira rejtőzködő... Néha leereszkedem a népemhez a váramból – húzom mosolyra a számat, mennyire igaz, tényleg elég magasan lakok. Nem hagy nyugodni, amit a srác mondott. Nem hinném, hogy bármi kivetnivaló lenne abban, ahogy irányítok, ha mégis, nem pont az ő véleményét fogom figyelembe venni. Hiszen rablásból tartja el magát, mit is tudhat arról, mekkora munkám van ebben a városban.
- Bármikor tudok mozgósítani nagyobb tömegeket, de egyelőre nincs ilyesmire szükség, csend van és nyugalom, legalábbis addig, amíg egyesek nem akarnak rablással pénzhez jutni – szúrok ismét, ez már csak így megy.
- Nekem tök jó, de hidd el, komolyan mondtam. Ha úgy alakul és kellesz, akkor hadba kell állnod, de gondolom ezzel tisztában voltál akkor is, amikor beálltál közénk – emlékeztetem, ha esetleg elfelejtette volna, hogy amíg nincs akció, minden olyan, mint egy rendes városban, de ha támadás van, helyt kell állni. Nem tűröm az olyanokat, akik tovább állnak, ha dolguk lenne.
- Unatkozol? Nahát... Akkor kimondottan jól jött neked, hogy ma pont erre jártam. Mondd csak, meddig vagy hajlandó elmenni? Mindenre kapható vagy? – kérdezek rá elgondolkodva és beleszívok a cigimbe, miközben le sem veszem róla a tekintetem. Mindenkinek van egy ára, amiért bármire hajlandó. Néha anélkül is rá tudok venni embereket ilyesmire, hogy bármit adnék érte. Megvannak a módszereim, eddig még mindig bejött a dolog.
- Kezdjük egy egyszerű feladattal. Nekem anyag kell. Most. Méghozzá jó minőségű kell – jelentem ki és várom, mit szól. Egészen kicsi feladat, mondhatni játék, a többit meg ráér utána is megtudni. Feltehetően jól fog szórakozni. Megteheti, még. Az én szórakozásom utána jön, csak neki arról még fogalma sincs. Mindent a maga idejében. Ki tudja, lehet, hogy túlbecsülöm és ennyit sem tud megtenni nekem.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimePént. Május 24, 2013 9:57 am

~ Jason ~
A térre sötétség borul, legalábbis ezen az oldalon, többnyire nem látni semmit, de én itt érzem jól magam ami azt illeti. A sötétben kevés szem lát, és még kevesebben felejtik rajtam a szemüket, mert másabb vagyok mint ők, tulajdonképpen ahogy elnézem Jason sem épp az az öltönyös fazon, mint a régi buta filmeken. Kíváncsi lennék, hány gyilkosság szárad már azon a finom kis lelkén. Beleszívok a cigibe, még elég sok van belőle, nemrég gyújtottam csak rá, de hát mindenkinek kell valami káros szenvedély nem? Az én végzetem a tüdőrák lesz szerintem. Ch... Annyira nem érdekel a dolog.
- Jah, tutira rád osztanák a főgonosz szerepét aki el akarja pusztítani a földet, vagy uralkodni akar az emberiségen. Tény és való, a maffia jó biznisz - húzom el a szám, végül is elmenne filmsztárnak is simán. Feltámad a szél egy pár percre és előrefújja a hajam, én meg hátrasimítom, hogy lássak is valamit azért. Érthető miért választja sok ember a maffiát, remek biznisz főleg egy ilyen elcseszett városban.
- Való igaz, nem bonyolítom meg feleslegesen az életemet ha nem muszáj - vonom meg a vállam, mert lehetne ez máshogy is... ha annyira érdekelne. A kisstílűség is lehet jó, bár ma nem hozott szerencsét, hogy pont erre kellett járnia...

- Nem is arról van szó, hogy rejtőzöl és ilyen szempontból persze mindenki tud rólad. A belváros ifjú vezére Jason Tucker... de mi egyebet tudnak még? - kérdezek ismét, bár ahogy látom ez a téma tényleg kicsit érzékenyebben érinti, de nem megy el a füle mellett. Helyes, legalább hagyjon benne nyomot, amit mondok, úgysem valószínű hogy a közeljövőben gyakrabban találkoznánk mint most. Egy-egy kósza alkalom, ez is bővel sok nekem belőle. Azért a megjegyzését nem fogom elfelejteni, végül is van benne valami, de azt sem tudja, milyen nehéz túlélni néha, ha nem az elit körök tagja az ember, erről neki fogalma sincsen. De mégis ki vagyok én, hogy kioktassam a belváros szeme fényét, nagyságos vezérét? Inkább csak ciccegek egyet a dologra.
- Jah persze, a tömeg az más. Megmoccannak érted tömegek, de nem mindegy hogy miért, bár mindegy is, ezt nem az én tisztem magyarázni - tartom fel picit a kezeim, és megrázom a fejem. Nem, nem fogok belemenni a témába, hogy mi a különbség vezér és vezér között. Csak egy biztos, én nem akarok az lenni, túlságosan macerás, és túl kockázatos.
- A rablás semmiség ahhoz képest, amire te készülsz, és nem a saját házunk táján fosztogatok, elhiheted... - mosolyodom el, mivel innen a városfalon túlra megyek, ha kell valami. Itt csak tolvajokkal és drogosokkal lehet találkozni, bár innen is elszoktam csenni ezt azt, kisebb nagyobb apróságot, ha épp szükségem van valamire.

- Tudom hogy komolyan gondolod. Tök jól bizonyítja hogy még élsz, de amíg nem jön el az a nap, addig minek aggódjak előre? Ráérek akkor foglalkozni a problémával ha az a nyakamba szakad - vonom meg a vállam, ez nekem kedvez, nekem nem feltétlen kell sakkjátszmát vívnom, nekem elég a kis dolgokkal foglalkoznom, minden más... nos az a vezér feladata, hogy vezessen. Félrebiccentem a fejem a következő mondandójára, és elhúzom a szám nem tetszésem jeléül.
- Elhiheted, tudtam volna élni anélkül is, hogy összefutok veled. Mondhatni bármeddig, elég sok mindenre hajlandó vagyok ha úgy alakul a dolog - jegyzem meg, és lassan elszívom a cigim, a csikket meg elnyomom a padon, és el is dobom. Ez ennyi volt. Mint mindenkinek, nekem is megvan az áram, hogy mennyit vállalok, és miért de ez most belefér. Neki nem kell tudnia, hiszen neki úgyis minden eladó, nemigaz?
- Ch... ha jó anyagot akarsz, a külvárosi Kicsi Rikeyt kell keresni, a városban neki van a legtisztább anyagja. Talán van is még valahol... - a zsebembe nyúlva kotorászok és egy pici tasakot veszek elő, éppen hogy van valami az alján.
- Hát nem hinném hogy ezzel sokra mennél, de a kevés is ütős tud lenni. Mennyi kell? - kérdezem, és elteszem a tasakom, hacsak meg nem állít, de tény és való, tudok szerezni, hiszen itt mindent lehet, csak tudni kell hol keresse az ember.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 8:14 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Kicsit elnézegetem magamnak az előttem ülő fiút. Szinte kisfiús vonásai vannak, már szinte erőszakkal próbál a cselekedeteivel némi rosszfiús hírnevet szerezni magának, bár túl jól nem csinálhatja, hozzám még nem ért el a híre. Pár piti kis bűntett, semmi más. Lehet, hogy csak tartogatja az energiáját, nem tudhatom.
- Elpusztítani a földet? Nem, az unalmas... akkor nincs kin uralkodni, a másik ötleted sokkal szimpatikusabb. Vannak, akik vezérnek születtek, mások meg alattvalónak. Nincs ebben semmi különös, a történelem során is ez volt, mára sem tűnt el teljesen – vonom meg a vállam, nekem természetes, hogy én uralkodok, ahogy az is, hogy mások meg azért vannak, hogy kiszolgáljanak. Hát ez van. Akinek nem tetszik, az mehet máshova.
- Látod, tudsz te, ha akarsz. A maffia tényleg jó biznisz, de azért ennél kicsit több. Nem gyerekeknek való, egy rossz lépés és véged. Neked mondjuk nem ajánlom, különben is, mint minden más helyen, itt is van ranglétra. Nem törhetsz egyből a csúcsra, mert nagyot esel. Az meg nem szokott kellemes lenni – oktatom ki, de nem tűröm, hogy bárki így beszéljen a maffiáról. Sokkat több munka van benne, mint azt bárki gondolná. Mindig naprakésznek kell lenni, mert ez az egész az állandó harcról szól. Nem tudhatod, mikor akar befűteni neked valaki. Alapszabály, hogy mindenki ellenség, keveseket lehet közel engedni, de teljes bizalom akkor sincs.
- Ha ennyire okos vagy, mondd el, mit kéne még tudniuk. Nem színész vagyok, akiről írhatnak a pletykalapok. A magánéletem egyébként sem tartozik másra. Szóval? Mit hiányolsz? Azt akarod tudni, mikor kerülhetsz sorra az ágyamban? – nevetek fel, el nem tudom képzelni, mire értette ezt a kijelentését. Nem egy híresség vagyok a szó legszorosabb értelmében, aki a nyilvánosság előtt éli az életét és néha csak azért megy bele egy balhéba, hogy írjanak róla. Szeretek a középpontban lenni, de nem így. A következő kijelentésére összevonom a szemöldököm.
- Hogy mondtad? Kimászkálsz a külvárosba? Mondd csak, nem félted a segged? Nem nézik jó szemmel, ha átmész annak a falnak a túloldalára – intek arra, amerre a városfal található. Jobb, mintha itt fosztogatna, de nem gondoltam volna, hogy közülünk bárki is rendszeresen az ellenség területére téved.
- Még a végén téged fognak felhasználni ellenünk... – morgok még egy sort, elhiszem, hogy nagyon jónak tartja magát, de senki nem lehet elég jó.
- Hát már összefutottál velem, ez van, rosszkor voltál rossz helyen, de talán túléled – gúnyolódok vele vagy ki tudja, szerintem hallott már pár dolgot rólam, ha nem tetszik valami, hajlandó vagyok messzire elmenni és használni a kezem vagy bármelyik fegyverem. Úgy döntök, feldobom az estét. Kicsit szórakozni akarok, így aztán kitalálok a fiúnak pár feladatot, az elsőt meg is osztom vele, mire gyorsabban reagál, mint gondoltam volna.
- Nem kell a külvárosba menni, ha jó cuccot akarsz. Látszik, hogy még nem ismered ezt a helyet – ingatom a fejem, én tudom, hol van a legjobb cucc, vele ellentétben.
- Mennyi kell? Amennyi egy rendes betépéshez kell. Mondjuk ennyi – húzok elő én is egy zacskót, hát majdnem mindig van nálam. Mondhatni nem ment át teljesen az első teszten, de legalább tudom, hogy nem tiszta a fiú. Összeszorított öklömre szórok egy keveset, csíkba rendezem és fel is szívom, majd a zacskót odadobom Velnek.
- Szívd fel – intek a fejemmel a zacskó felé. Ahhoz, amit tervezek vele, jobb, ha be van tépve, különben lehet meg sem csinálja, amit akarok.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 11:02 pm

~ Jason ~

Érzem magamon a tekintetét, mégha ne is nézek egyenesen rá, tudom hogy engem figyel, és nagyon érdekelne mire gondol, milyennek lát így elsőre, mert nagyon különbözök attól, ami a városban van. Nem kapok frászt csak azért mert a vezér hozzám szólt, mint sokan mások, és visszabeszélek. Vajon tetszik neki, vagy az ujja viszket a ravaszon inkább?
- Valahogy sejtettem, hogy azt jobban fogod értékelni mint a világ elpusztítósat. Ez általánosságban igaz, de akadnak azért kivételek, amik erősítik a szabályokat - vonok én is vállat, én sosem akartam vezér lenni, az nem nekem való, túl sok munka, túl sok macera és túl kevés szórakozás. Én amolyan peremtáncos vagyok, mindig a szélen maradok ha egy mód van rá, és nem a sűrűjében. Ha nem muszáj, nem vállalok felesleges kockázatot, ahhoz túlságosan szeretek élni. Figyelem amit mond, a mondandója alapján valami nagyon kis stílű alaknak tart, amire csak elmosolyodom. Talán többet tudok a túlélésről mint ő, de persze a nevemen, és pár általános információn kívül, nem hiszem hogy sok mindent tudna rólam, és arról hogyan miként éltem.


- Jah, ha megerőltetem magam, egész használható tudok lenni. Jó biznisz, de nem veszélytelen, de hát ha azt vesszük semmi sem az. Minden másban is ott hagyhatod a fogad, a ranglétra meg a törekvőknek való. Felesleges dolog, aki a legjobb, az úgyis a legjobb marad, nem kell rangokat kapnia hozzá - válaszolom, nekem semmit nem jelent hogy valaki a vezér jobb keze, bizalmasa, kutyája macskája szobanövénye. Ha semmire nem jó, akkor csak egy üres cím, egy rang, és el nem hangzott szó. Na, micsoda költői megnyilvánulás, jó hogy ezt nem mondtam ki hangosan. Alapvetően ismerem a maffiát, a felépítést és a miérteket, de a személyes indítékokra nem vagyok kíváncsi. Eljátszom még a szerepem, aztán ha ez kevés, akkor a következő életemben újrapróbálom. Nem a haláltól kell félni, hanem a meghalás az ami riasztó.
- Nem vagyok annyira okos, és kioktatni sem akarlak, a végén még zokon vennéd. Különben is, te vagy a vezér, és te tudod neked mi a jó, én nem szólhatok bele - emelem meg kicsit a kezeim, ebbe nem megyek bele, van egy olyan érzésem, veszett fejsze nyele lenne, elég önfejűnek tűnik ahhoz, hogy ha beszélnék is, legyintsen rá és menjen tovább.
- A legkevésbé sem érdekel az ágyad, vagy hogy épp kivel keversz benne, ez a te dolgod, már ha nyilván tudod tartani a szeretőidet - mosolyodom el kissé gúnyosan. Tudomisén kikkel kavar. Azokkal biztosan nem, akikkel én.

Látom rajta, hogy nem tetszik neki amit mondok, hogy kijárkálok, de hát ez van, itt nem bomlasztom az amúgy sem túl stabil rendet, nem akarok ennél is nagyobb káoszt magam körül.
- Dehogynem féltem, éppen ezért vagyok óvatos és körültekintő. Semmi jó nem származna abból ha itt kezdenék el fosztogatni, így kerestem magamnak olyan helyet, ahol nem kár - válaszolok, mert eddig csak ketten tudtak erről, most már hárman. Határozottan nem jó arány ami azt illeti. A megjegyzésére meg csak vállvonás.
- Erősen kétlem hogy ettől félnek kellene. Jó ha háromszor láttalak eddig, és semmit nem tudok rólad, ami őket érdekelhetné. Ha el is kapnának, csak egy emberrel lennél mínuszba, semmi több - intek fejemmel a fal felé, és közben befejezem a mondatot. Semmi használhatót nem tudnék nekik mondani, és erős az esélye hogy azonnal megölnének.
- Micsoda fényes kilátások.... talán túlélem... - gúnyolódok én is egy kicsit, nem hinném hogy magára venné, nem tűnik olyan sértődős fajtának.Mondjuk az meglep, hogy anyagot keres rajtam, nem olyannak tűnik aki rászorul a drogok nyújtotta lazulásra és szórakozásra.Mondjuk én sem szorulok rá éppen, de tiszta sem vagyok.

- Nekem megfelelt eddig Rikey anyaga is, azzal a pár alkalommal, amikor használtam. És itt kinél van a legjobb, csak nem nálad? - vonok vállat, az itteniek közül nem is tudom hogy van jó anyag Vagyis, már tudom. A kérdés tényleg érdekel, így remélem válaszol is rá. Szürkés szemeimmel figyelem, ahogy előszed egy kis zacskót, ezek szerint kedves vezérünk sem épp a legtisztább, és nézem ahogy kiszórja az öklére. Összevonom a szemöldököm, ez most tényleg itt akar betépni a tér kellős közepén? De mégis miért?
- Mégis mi a fenét tervezel, hogy nem akarod hogy józan legyek? - kérdezem, de közben vékonyka csíkot formázok a porból, a fél kezemmel és, ami a tasakocskában marad azt visszaadom neki. Amit kiszórtam a kezemre azt egy pillanatnyi habozás után szívom csak fel. Nem akkora adag, mint amit ő tolt, nem mondta meg pontosan mennyit kéne fogyasztanom, én meg kiskapuként kezelem. Az első gondolatom az lett volna, hogy egyszerűen Jason képébe fújom az egészet és itt hagyom a fenébe. De érdekel is, hogy mit akar, így a köztes megoldást választottam. Fogalmam sincs milyen erős szer ez, de remélem nem vág gallyra két napig, mint a legutóbbi cucc, amit fogyasztottam.
- Na és most vezérem, mi lesz? - érdeklődök enyhén gúnyoskás mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeVas. Május 26, 2013 1:22 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Azt nem tudom, hogy miért, de rendesen megnézem magamnak. Alapvetően is fontosnak tartom a megfigyelést, de talán kicsit túl is lépem a megszokott határt. Elvégre sötét van, nehezebb megnézni magamnak.
- Hiába vagy a legjobb, ha nincs rangod, nincs hatalmad, senkit nem érdekel. Ez már csak így megy. Ha nem törsz ki, nem vesznek észre – zárom le a témát, nem értek vele egyet, ahogy ő sem velem, ez már csak így megy. Én nem változtatom meg a véleményem, ahhoz tartani szoktam magam.
- Így van, ebben az egyben igazad van. Én vagyok a vezér és nem tűröm a kioktatást, főleg nem olyantól, aki még nem próbálta, milyen irányítani. Az anyagodban semmi ilyen nem volt – bevallom neki, hogy utánanéztem, de nem hiszem, hogy meglepődik. Szerintem tudja, hogy mindenkit ellenőrzés alatt tartok. Az újakat mindenképpen, de néha a régieket is ellenőrzöm, csak úgy, ha éppen ahhoz van kedvem.
- Nem szoktam nyilvántartani a szeretőimet. Nincs rá szükségem, mindig akad új vagy régi, attól függ, éppen mihez van kedvem. Tudod, sorbanállás van. Nem véletlen van érdekeltségem a sztriptíz bárban is – jelentem ki mindenféle ego nélkül, ez van, népszerű vagyok a csajok körében, de akkor is az lennék, ha nem lenne ekkora hatalmam. Ez egész nekem szól, nem csak annak, aki vagyok.
- Most meg kéne dicsérni azért, hogy nem itt fosztogatsz? Nem örülök neki túlzottan, hogy kimászkálsz, bár nem tudsz sokat rólam, meg úgy általában arról sem, mire készülök, de néha egy fél információ is sok lehet az ellenségnek. Dolgozz, ahogy a legtöbb ember és nem kell kockára tenned a bőrödet odakint. Nem egy életcél – jegyzem meg, de ez is csak a véleményem, bár azt hiszem itt mindenki ezen a véleményen van, senki nem mászkál ki szívesen, az a terület olyan... visszamaradott, minden tekintetben. Nem véletlen külváros. Persze azt csinál, amit akar. Ha neki ennyit ér az egész, csinálja. Felvetem neki a feladatot, hát csak félig megy át, bár nem tiszta, nincs nála cucc, de nem baj, nálam majdnem mindig van. Elő is veszem, egy rendes adagot felszívok belőle, a többit meg Velnek nyújtom. Látom rajta, hogy habozik, gondolkodik, mit csináljon, utánozzon vagy fogja menekülőre, de végül mégis felszívja, igaz jóval kevesebbet, mint én.
- Tudod, nem tudlak hova tenni. Egyik oldalhoz sem tartozol. Nem lépsz le, de nem is vagy bevállalós annyira, mint amennyire mutatod. Nem vagy elég laza. Most sem mertél tolni az anyagból, ami mellesleg tényleg a legjobb. Nem azért, mert az enyém, én is úgy szerzem be. Igaz, nem kis dealerektől, sokkal nagyobb a beszállítóm – árulom el, többet nem fog megtudni, ennyi belefér. Így legalább tudja, nem egy utolsó kétes hírű alaktól van a cucc, hanem igazán jelentős kapcsolataim vannak. Mondhatni én terítem tovább a cuccot, pontosabban, a beosztottjaim.
- Ennyire izgulsz, hogy mit tervezek? Ugyan, csak egy kis városnézést. Na gyerünk, emeled meg a segged – szólok rá határozottan és ki is nyújtom a karom, hogy a pólójánál fogva rángassam fel. Túl jól sikerül, mert ahogy lendülettel felhúzom, hozzámnyomódik vékony kis teste. Pimasz vigyor terül szét az arcomon.
- Nem vagy elég bevállalós – vágom a képébe és magam sem tudom hogyan jön a dolog, de lekapom.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeVas. Május 26, 2013 9:16 am

~ Jason ~

Nem foglalkozok azzal, hogy figyel, mások is szoktak nézni. Inkább a teret veszem szemügyre, ahogy nekidőlök a pad támlájának, és úgy várom hogy mit fog mondani. Nem is várat magára sokat a válasza, bár meglepő módon nem értünk egyet. Hát ez van, azon lepődtem volna meg ha egyezik a véleményünk, két különböző réteg szülöttei vagyunk.
- Nos, ha te mondod akkor úgy is van. Nem mindenki akar kitörni mint te, hogy elfoglal egy várost, és meg is tartja. Van, akinek a túlélés és észrevétlenség a fontos - jegyzem meg, mert én amolyan túlélő fajta vagyok. Se itt, se ott, mégis a peremen és mégis életben.Több, mint ami egyes barátaimnak jutott. Ch, ha azok közül lenne itt vagy öt, micsoda banda lehetne megint, ezen el is álmodozok egy pillanatra. Jason hangja ránt vissza a valóságba, mire egészen kicsikét megrezzenek, mutatva hogy nem itt jártam, hanem városokkal és évekkel arrébb. Tulajdonképpen visszamehetnék... Kalapos visszafogadna.
- Az anyag nem minden. Nincs benne róla semmi, de próbáltam, és nem ment, nem tartott sokáig ezért nincs is feljegyezve, mondhatni elenyésző időszak volt csupán - mosolyodom el, mert én nem kudarcként éltem meg, sokkal inkább volt lecke, hogy miért is tiszteljük a vezérünket, mit tud ő, amit mi nem. Biztosan Jason is tud valamit, de még semmit nem láttam belőle, miért lenne ő különleges. A szóbeszéd más, az bármit mondhat akár azt is hogy a hétfejű sárkány a házőrzője.

- Olyan sok van, vagy nem vagy rá képes hogy nyilvántartsd őket a sorban állás között? - pimaszkodom egy sort, ez amolyan kihagyhatatlan helyzet, amit nem is hagyok ki. Annyira már rájöttem, hogy bántani valószínűleg nem fog, akármit is mond, és akar próbára tenni, nyilván nem véletlenül. Kellenek neki a stabil emberek, de engem nem hinném hogy alkalmasnak talál majd a címre. Na de ez már az ő baja, nem az enyém, nekem sok közöm nincs hozzá.
- Nincs szükségem a dícséretre/szidásodra, tökéletesen megvagyok anélkül is, és bármilyen meglepő, nem én vagyok az egyetlen, aki eljárkál. Fél információ nem információ, a másik fele lehet hazugság is - vonok vállat, és direkt figyelmen kívül hagyom amit a rendes munkáról mond, nem hiszem hogy bármire is jó lennék ami azt illeti. A rajzolásból nem lehet megélni, még akkor sem ha állítások szerint szépek a képeim. Ch, amennyi időm és kedvem nekem van firkálni...
- A nyugodt, biztonságos élet, nem nekem való, meghagyom másoknak akik erre vágynak - rándítok a vállamon, engem ez nem vonz. Az amerikai álom, feleség, fehér kerítés és két kutya nem nekem való élet. Végül is felszívom az anyagot, de látom nem kerüli el a figyelmét, hogy kevesebb, és hogy hezitáltam, nem is átall szóvá tenni, mire persze válaszolok is. Picit hűvösebb lesz a hangom, ez számomra kényes téma. Bevállalósnak tekintem magam, de józan eszűnek is. Veszedelmes dolog a betépés, főleg így.

- Mert sehová sem tartozom, nincs helyem a világban. Mindenütt csak a határon lavírozok, nem az én hibám hogy senki nem tud magához kötni, és elérni azt hogy tiszteljem és vele maradjak. Bevállalok sok mindent, de többre tartom a józan eszem, és jó reakcióidőm, mint egy kis kalandot a nagyrabecsült vezérrel - húzom el a szám gúnyoskásan, és csak a vállam rándítom meg. Érdekel is engem, neki honnan van anyagja, ha neki az kell... Én elégedett vagyok Rikey cuccával is, a célnak megfelel amire használni szoktam. Vagy a magam szórakoztatása érdekében, vagy mások elkábítása érdekében. Nem egészen értem mit akar ezzel a beszívással, de van egy olyan érzésem, hogy nem sokára megtudom. Ahogy megszólal, már épp megmoccannék, mikor felránt magához, és hozzáütődöm a testéhez. Hát mit mondjak, nem rossz izomzattal rendelkezik.
- Ch, jól van jól van, nem kell ennyire rámenősnek lenned, megyek magamtól is... - morgok bele egészen közel a képébe, cigi szaga van, de nekem is az lehet, lévén most szívtunk el egy-egy szálat, és mikor kiböki hogy nem vagyok elég bevállalós, furcsa kis mosolyra szalad a szám, és ahogy lekap, nem eresztem el, inkább elkapom a tarkójánál és a derekánál, és keményen visszacsókolok. Nem mondhatnám, hogy szívbajos vagyok, erre még nem.
- Ha nem vagyok elég jó, keress mást, elég nagy a birodalmad, biztos megáll neked valaki - vetem oda gúnyolódva kissé, miközben elengedem, és félrelépek hogy elinduljak valamerre. Vagy vele vagy nélküle. Vagy túl messzire mentem, vagy nem. Az élet már csak ilyen eldöntendő kérdések halmaza.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeVas. Május 26, 2013 10:19 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Ez a srác mindenre visszaszól. Mindenre van válasza. Nekem meg kezd elfogyni az amúgy sem sok türelmem.
- Nem feltétlen kell egy egész várost elfoglalni, nincs is annyi város, amennyire hatalomra törekvő ember van. Van más módja is annak, hogy kifejezze valaki, hogy kiemelkedik az átlagból – jegyzem meg, ebben még mindig nem egyezik a véleményünk, de nem is kell, unalmas lenne, ha mindenki egyetértene velem. Így us tömegek kíváncsiak a szavaimra, akarják, hogy irányítsam őket, szóval nem gond, ha valaki kilóg a sorból. Pont az az érdekes. Arra a kijelentésére, hogy nem ő az egyetlen, aki eljárkál, csak megvonom a vállam. Nyilván nem az egyetlen, mert nem egyszer járnak arra kémek, ahogy feltehetően fordítva is. Nem lényeg, nem tud rólam semmit, ami érdekelné a külvárosiakat. Szószerint semmit nem tud rólam és ez így is marad.
- Lehetne helyed a világban, ha akarnád. Nem hiszem, hogy nincs semmi, amiben jó lennél a rabláson kívül. Nem feltétlen nagy dologra gondolok, de azt te is beláthatod, hogy azért ennél magasabb szintű dolgot is csinálhatnál. Még csak nem is arra gondolok, hogy átlagos munkát vállalj, csak valamit, ami nem ennyire egyszerű – elhúzom a számat, alapvetően a bűnözéssel semmi gondom nincs. Én is azt csinálom,. Nagyban játszok, de attól még azt csinálom én is. Ő is többre lenne képes, ha akarná. Végülis nem az én dolgom, csak azért foglalkozok vele, mert ráérek és mert jól is jöhet a kisebb csapatban, akik közelebb vannak a lényeghez. Még akár hasznát is vehetem, látszólag semmi sem olyan fontos neki, hogy ne venne részt keményebb dolgokban.
- Nem bízol eléggé a vezéredben? Ez nagyon helyes – nevetek fel. Nem mondtam neki, hogy bízzon meg bennem. Én sem tenném. Senkiben sem bízok, hiszen nem lehet tudni, ki melyik oldalon áll, mennyire eladó vagy éppen mit rejteget. Ennyire nem is akarom megismerni, így marad a távolságtartás bizonyos szempontból. Ez azért mondjuk a testi közeldést nem zárja ki. Miután ő is felszívja az anyagot, magamhoz rántom, bár nem tetszik neki, a csók ellen nem tesz semmit, sőt inkább visszacsókol. Kezei a testemen kalandoznak. Nem egyszerűen csak visszacsókol, keményen csinálja, meglepő, nem pont erre számítottam, de ahogy elhúzódik, vigyorra húzódik a szám. Máris megvan. Nekem nem tud ellenállni.
- Hidd el, nem, hogy megállnak, arra várnak, én mikor állok meg nekik – jegyzem meg gúnyos megjegyzésére és visszarántom a kezénél fogva.
- Nem mondtam, hogy megyünk bárhova is, de ha már ennyire mennél, van a közelben egy hotel. Egészen véletlen mindig fenntartanak nekem ott egy szobát – nyögöm ajkai közé, ilyet sem csináltam még, de érzem, ahogy a cucc szétárad bennem és nem tudok gondolkodni, csak meg akarom kapni. Pasi, azt tudom, de jó pasi és jelenleg csak ez számít. Belemarkolok a fenekébe, ez is olyan, amit még nem csináltam. Csajokkal számtalanszor, pasival egyszer sem. Rávetem magam. Nem úgy csókolom, mint az előbb, sokkal mohóbban. Eléggé érezheti, mit akarok.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. May. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Belváros

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 8:00 am

~ Jason ~

Észreveszem, hogy mintha kicsit kezdene türelmetlen lenni, vagy csak eddig tartott volna a nyugalma? Nem túl egy türelmetlen vezető, még a végén valami bajt kever emiatt. Bár hogy az engem hol érdekel, azt nem tudom.
- Kiemelkedni az átlagból, nem hiszem hogy annyira hihetetlenül átlagos lennék annak ellenére, hogy nem török hatalomra, és nem akarok uralkodni. Az túl macerás, csinálja más - válaszolok, és hátrasimítom a hajam, mivel előrejön és alig látok tőle. Márpedig ezt a pasit szemmel kell tartani, még veszélyes lehet rám nézve. Na persze, minden vezér veszélyes a beosztottjára. A kérdés az, hogy mennyire az. Jelenleg úgy tűnik eléggé, bár ez is olyan relatív dolog, hogy mi számít annak. A vállvonogatása nem érdekel, gondoltam hogy tudja, mivel a kémkedés az alaptevékenység itt, még jó hogy én nem vagyok az. Habár nem tudhatja, nem-e kémkedek a külvárosiaknak. Érdekes banda az is, de nem nekem való, még annyira sem, mint a belváros, itt legalább élet van.
- Talán lehetne. De ha úgyis olyan jól informált vagy, mondd meg te miben vagyok jó, elvégre gondos vezérként ezt is bizonyára tudod, sok más egyéb mellett. Egyszerű, ez tény de még nem találtam semmi olyasmit, ami lekötné a figyelmem hosszabb időre, a firkáláson kívül - vonogatok ezúttal én vállat, túlságosan is gyakran a mai este folyamán. Bár ez is egy olyan kis semmitmondó gesztus, mondhatom vele azt is hogy igaza van, de azt is hogy lesz*rom menjen már a fenébe.

Képes lennék sok mindenre ami azt illeti, még munka terén is, persze nem a legális dolgok között gondolkodva, akár az elitnek is része lehetnék, ha annyira akarnám. A helyzet az, hogy nincs miért akarnom, semmi nem motivál, semmi nem hajt előre, csak vegetálok ebben a városban ami sokkal de sokkal unalmasabb mint a régi városom. OTt volt élet legalább, ez meg... Aligha nem megjelenhetett valami az arcomon is, mert kérdőn pillant rám, mire csak legyintek. Ez szavakat sem érdemel, úgysem érdekelné, és csak rám tartozik, meg a régiekre.
- Csak magamban bízom, másban nem, így benned végképp nem.... - mosolyodom el, mert az szép dolog hogy ő a valaki, de nekem semmit nem jelent emberileg. Mármint nem ismerem, nem tudom milyen sört szeret, stb, és nem bízom meg benne, a nagy szavai ellenére. Majd ha annyira fogok neki kelleni, akkor talán esélyes lesz a dolog, addig nem. Amúgy is bizalmatlan típus vagyok, kicsit talán paranoid is, de csak az egészséges kereteken belül. A csókja váratlanul ért ez meg kell vallani, de mivel sejtem hogy mire számít, pont az ellenkezőjét teszem, kicsit cifrázva is a dolgot, és nem úgy tűnik mint akinek ellenére van a dolog. Aztán elhúzódom, hogy elinduljak, de visszaránt, szerencsére nem zuhanok rá, megállok a lábamon magam is még.
- Azt hiszem ideje lenne megállnod akkor hogy valaki rád vethesse magát - jegyzem meg, és mennék, de nem enged.
- Városnézésről volt szó, nem hotelmustráról. Ch, még jó hogy fenntartanak, félnek tőled - vágok vissza, és szürkés szemeim összeszűkülnek egy pillanatra, benne már dolgozik a cucc, tehát nem sokára én is fogom érezni a hatását, hát... remek. Ahogy nekem préselődik, alaposan megnézem az arcát, de főként a szemeit, elképesztőek ilyen közelről. Megérzem, hogy mennyire tombol benne a cucc, elég nyilvánvaló jele hogy a fenekem tapizza, és rám veti magát, kis híján szó szerint. Felkuncogok, mert viccesnek találom, hogy elveszítse az önkontrollját, és visszacsókolok, és ráharapok az alsó ajkára, hogy fájjon neki de ne vérezzen. Nem szeretem a vér ízét, nem vagyok vámpírhajlamú kretén. Keményen tartom a tarkójánál, kicsit rá is szorítok de nem nagyon. Csak amolyan érezze a törődést alapon.
Vissza az elejére Go down
Jason Tucker
Belvárosi Maffia
Belvárosi Maffia
Jason Tucker


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Nov. 01.

Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:09 am

Kivilágítatlan terület Tumblrm6titnnple1r41mo9

Azt elhiszem, hogy érdekli, mit tudtam meg róla. Legalábbis errefelé tereli a témát, de nem szokásom ilyesmit elárulni.
- Mindent tudok rólad, amit tudni lehet, azt is, hogy jól rajzolsz. Mindenki jó valamiben végülis – elmélkedek hangosan, annak ellenére, hogy állandóan beszólok, azért eléggé bírom, persze amennyire másokat bírni szoktam. Mondjuk úgy, az már nagy szó, hogy szóbaállok valakivel úgy, hogy még okom sincs rá. Nem szoktam csak úgy megállni és beszélgetni bárkivel.
- Ha annyira jól rajzolsz, hasznát vehetnéd. Így minek, ha nem használod ki a lehetőséget. Tetováltál már? – kérdezek rá a lényegre, de még mindig nem tudom, mihez kezdjek vele. Nem tetszik, hogy a külvárosba jár és ezt szóvá is tettem. Az egy dolog, hogy inkább ott lopjon el dolgokat, mint itt, de simán felhasználhatják vagy csak olyan dolgot kínálnak neki, amire nem tud nemet mondani és átáll arra az oldalra.
- Nem mondtam, hogy bízz bennem. Én sem teszem. Persze neked nincs okod erre, de azt csinálsz, amit akarsz – vonom meg a vállam már sokadjára. Tényleg mindegy, mit csinál. Én senkiben nem bízom, benne főleg, mert nem ismerem, csak pár dolgot tudok róla, de az csak egy dolog, ilyenkor lehet kiismerni valakit, ha itt áll velem szemben. Másnak nem hiszek, csak a saját tapasztalatomnak és ebből alkotok véleményt. A drog hatását hamar érzem, így aztán a lényeg felé akarom terelni, fel is húzom a padról, majd egy csókot követően már menne is, de nem hagyom.
- Itt vagyok, rám vetheted magad – vigyorgok, bármennyire úgy tűnik, hogy teljesen a hatása alatt vagyok és nem irányítom a dolgokat, valójában nagyon is tudom, mit akarok.
- Előbb a hotel, végülis az is a város része. Már miért félnének tőlem? Inkább örülnek, hogy igénybe veszem néha az egyik szobát – jelentem ki magabiztosan, ha valaki azt teszi, amit mondok, akkor nincs oka félni. Aki ellenszegül, az meg nyilván számol azzal, hogy nem fogom csak úgy hagyni. Ráharap az alsó ajkamra, mire felszisszenek, de vigyorgok is, szeretem, ha valaki kemény. Ha bárki látna, biztosan meglepődne, nem hétköznapi dolog, ahogy két pasi falja egymást az utcán, főleg az nem, hogy az egyik én vagyok.
- Arra... Haladjunk, ha csak nem az utcán akarod – vigyorodok el, de a szemeim megvillannak, talán vágyat láthat benne, nem tudom, az biztos, hogy valami vonz benne, a többiről meg a cucc tehet. Nincs messze a hotel, de az úton még párszor megállítom a fiút, néha csak úgy, néha a falhoz préselve követelek tőle újabb csókokat és a hotelhez érve sem fogom vissza magam.
- A szobakártyát – jelentem ki, szinte utasítom a recepciós csajt, aki ettől kellően meg is rezzen, persze tudja ki vagyok, így nem kérdez semmit, csak odaadja a kártyát, amit szinte menet közben veszek ki a kezéből meg sem állok a szobáig, Velt persze magam előtt terelgetem. Ennyire nyilvánosan nem csinálom a dolgot, de amint megint kettesben leszünk a szobában, megkapja a magáét. Ilyenben még biztosan nem volt része a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kivilágítatlan terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kivilágítatlan terület   Kivilágítatlan terület I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kivilágítatlan terület
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A bűn városa :: Játéktér: Belváros :: Főtér-
Ugrás: